Zprávy DeFi: Kava integrována do Binance.com, vyprodáno za pár minut

reklama Phemex

Soutěž se v prostoru DeFi zahřeje velmi brzy. Binance.com je první významná burza pro integraci nativních řešení DeFi na platformě Binance. Nejen, že je to hlavní přínos pro KAVA, „Skrytý klenot desetiletí“ podle Forbes, ale je to také jen začátek toho, co pro tento vysoký růst a rozvíjející se trh s vysokým potenciálem teprve přijde.

Stále více se hodnota váže na decentralizované finanční protokoly a platformy. Více než 7 miliard dolarů je rozšířit mezi několika desítkami projektů, přesto se všechny snaží vyhovět uživatelům Etherea. Je načase zavést do decentralizovaného financování i další aktiva. Kava to dělá přesně tím, že podporuje Binance Coin – nebo BNB – od prvního dne. Díky podpoře přední světové burzy kryptoměn dává projektu významnou konkurenční výhodu nad jakýmkoli jiným projektem DeFi na dnešním trhu.. 

Binance hraje kartu Kava Trump

Velkou novinkou týdne je, jak je nyní Kava oficiálně podporována na platformě Binance.com. Obchodování s nativním aktivem KAVA probíhá již měsíce. Další krok v tomto partnerství byl zásadní pro zvýšení postavení obou platforem v procesu. Je to poprvé, co Binance.com integruje řešení DeFi přímo do své platformy, tato výhoda prvního pohybu je pro společnost Kava a její uživatele neocenitelná a neměla by být podceňována. 

Abychom uvedli tuto integraci do perspektivy, je nyní možné, aby uživatelé Binance přímo zapojili do platformy Kava s BNB. Už není potřeba přepínat mezi platformami nebo používat samostatnou mobilní aplikaci. Tato možnost zůstane přístupná, ale přímá integrace je mnohem přímočařejší. Uživatelé Binance.com mají nyní k dispozici nebývalé funkce. Schopnost přímo využívat BNB a BUSD ke sbírání odměn za těžbu likvidity je velkým krokem vpřed. 

Taková integrace Kava potvrzuje potenciál této platformy DeFi. Kdokoli může toto řešení relativně snadno integrovat do své platformy, výměny nebo dApp. Doposud nelze k žádným dalším projektům DeFi přistupovat přímo z burzy, což z Kavy dělá neuvěřitelně jedinečnou nabídku na dnešním trhu. 

Pokračující úspěch společnosti Kava přinesl několik zajímavých výsledků. Nejenže existuje přímá integrace Binance.com, na kterou je třeba dávat pozor, ale i ražba USDX také se zdá, že jde podle plánu. V důsledku rostoucího zájmu uživatelů Binance o tuto možnost byla za poslední dva týdny několikrát zvýšena likvidita, která se má vytěžit prostřednictvím fondu. Je pravděpodobné, že v dohledné budoucnosti dojde k dalším nárůstům. 

Důležitost uzlu sázky Binance

Vkládání KAVA jako DeFi tokenu je nastaveno celkem důmyslně. Za normálních okolností by uživatelé byli prakticky vyřazeni z účasti na sázení DeFi, pokud by v síti nepůsobili jako validátor. To obvykle vyžaduje vlastnit několik tisíc mincí a udržovat uzel v chodu 24/7. S pomocí Binance, celé proces se stala mnohem přístupnější. 

Binance sázení sdružuje $ KAVA svých uživatelů, většinu z nich sází, ale stále udržuje část neohroženou. To umožňuje uživatelům vydělávat sázkové odměny, zatímco stále mohou obchodovat s KAVA na Binance nebo ji přesouvat jinam. To vytváří to nejlepší z obou světů, kde Binance sází na většinu Kavy, zlepšuje zabezpečení blockchainu a zároveň umožňuje uživatelům příjemný zážitek – mít likviditu, když ji potřebují, a pasivně vydělávat odměny.

Poslech zpětné vazby od uživatelů

Binance cz


Pokračující partnerství mezi společnostmi Binance a Kava je také podporováno zpětnou vazbou od uživatelů. Být přesnější. Uživatelé Binance.com ptali se pro integrovaná řešení DeFi, aby fungovalo jejich portfolio kryptoměn. Vzhledem k tomu, jak Kava aktivně podporuje BNB pro těžbu USDX, bylo otázkou času, než proběhne správná integrace. 

To vše navíc ukazuje, že Kava není vaše průměrná platforma DeFi. V současné době nemusí mít celkovou hodnotu uzamčenou výrobcem nebo sloučeninou, ale to je jen otázka času. Tato platforma stále čeká na přidání mnoha funkcí v blízké budoucnosti. Jedna z těchto hlavních změn nastane poměrně brzy a potenciálně navždy změní prostředí DeFi. Podle generálnímu řediteli a spoluzakladateli společnosti Kava, Brianovi Kerrovi, od tohoto týdne,

„84 milionů KAVA je v současné době spojeno držiteli v hodnotě zhruba 354 milionů USD USD. 568 aktivních CDPS s vklady v celkové hodnotě 36 731 493 USD. 16 370 511 USDX vydáno. 1 149 645 $ vydělaných v odměnách za ražbu KAVA a potvrzeno 932 166 bloků. “

Všechna znamení jsou neuvěřitelně býčí, co se týče Kavy. Integrace přímo na Binance.com je důležitým prvním krokem k tomu, aby se DeFi stalo mainstreamem. Toto odvětví zůstává poněkud specializovaným trhem, ale nyní budou miliony lidí moci nativně prozkoumat nabídku společnosti Kava. 

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map