BitQuick recenze

Kryptos

Doplňující informace

Cílový trh

  • Spojené státy

Vklad

  • Hotovost

Měny

  • americký dolar

Profesionálové

  • Nakupujte bitcoiny za hotovost!
  • 2% opravdu není tak špatné z poplatku, pokud se vezme v úvahu všechno

Nevýhody

  • Dražší než směny
  • Musím sesednout z gauče

souhrn

Bitquick spojuje kupce a prodejce bitcoinů prostřednictvím vkladů v hotovosti na bankovním účtu prodejce. Bitquick drží prostředky prodejce v úschově, dokud jim není oznámeno, že vklad hotovosti skutečně zasáhl bankovní účet prodejce, a poté převede prostředky do bitcoinové peněženky třetí strany. To umožňuje v podstatě komukoli nakupovat bitcoiny za hotovost, aniž byste se museli setkávat přímo s prodejcem, a při zadávání pouze e-mailu a adresy bitcoinu na web bitquick.

Kupujícímu jsou za službu účtovány 2% a bitcoiny obvykle obdrží do tří hodin od vložení na účet prodejce – často za méně než hodinu. Ve srovnání s procesem potřebným pro otevření a financování směnného účtu je to velmi rychlé.

Zdá se, že ceny se pohybují přibližně o 3–5% nad tržními sazbami, takže za používání služby je poměrně velká prémie.

Bezpečnostní

Kupující nechali bitcoiny převést do své vlastní peněženky třetí strany, jejíž adresa musí být uvedena v objednávce nákupu. Bitquick drží mince každého prodejce na odděleném účtu úschovy u předního poskytovatele multisig peněženky bitgo. Bitquick poskytuje, s laskavým svolením bitgo, displej „důkazu o rezervě“, který zobrazuje množství mincí držených na každém z účtů úschovy. Prodejci mohou v reálném čase zkontrolovat, zda jsou jejich mince bezpečně uloženy v odpovídající peněžence, a je zde celkové zobrazení celkového počtu mincí držených oproti počtu mincí určených k prodeji.

Gravity

Bitquick se poměrně rychle rozšiřuje ze své severoamerické základny a nyní působí v Indii a na Tchaj-wanu. Nejsme si jisti, pokud jde o účinnost tamního projektu, ale bitquick model je extrémně škálovatelný, levný a snadno proveditelný na dálku. Rovněž se rozšířili na trh altcoinů a pomocí API Shapeshift nabídli k prodeji více než 30 altcoinů.

Bitquick obdržela přibližně 15 000 USD na financování seedů od BoostVC, inkubátoru zaměřeného na kryptoměny. BoostVC nabízí konzultace od mimořádně úspěšných mentorů v bitcoinovém prostoru, kteří vyjádřili svou podporu v BitQuick.

Otevření účtu

Aby bylo možné bitcoiny nakupovat nebo prodávat, nemusíte si ve skutečnosti otevírat účet s bitquickem. Kupující musí jednoduše zadat adresu externí peněženky a e-mail a provádět transakce prostřednictvím bitquicku podle jednotlivých transakcí. Prodejci musí vyplnit o něco větší formulář, ale opět se zdá, že prodeje jsou řešeny tak, jak přicházejí – místo toho, aby si založili pevný účet, jednoduše zadají své údaje pro každý další prodej bitcoinů, který by chtěli spravovat prostřednictvím bitquick.

Nákup bitcoinů na BitQuick

Po spuštění „rychlého nákupu“ jsou uživatelé vyzváni k zadání množství bitcoinů, které si přejí koupit, poté je třeba zadat e-mail a adresu bitcoinové peněženky. Uživateli se poté zobrazí seznam bank, z nichž každá má zobrazenou odpovídající cenu za bitcoin. Po výběru vhodné místní banky je uživateli zaslán potvrzovací e-mail s uvedením čísla příslušného bankovního účtu, na který by měla být hotovost vložena. Částka musí být zaplacena v kterékoli pobočce vybrané banky. Vezměte prosím na vědomí – je nesmírně důležité platit POUZE v hotovosti. Tento proces závisí na okamžitém připsání peněz na účet prodejce, což je možné pouze pomocí vkladů v hotovosti – jakékoli jiné metodě může trvat příliš dlouho, než se objeví na účtu prodejce bitcoinů, který nebude schopen potvrdit, že vklad byl skutečně proveden v rámci dohodnuté SLA tří hodin.

Po provedení vkladu musí kupující vyfotit stvrzenku a nahrát ji na odkaz uvedený v e-mailu s potvrzením objednávky od společnosti bitquick. To je nezbytné v nepravděpodobném případě, že prodejce nenápadně trvá na tom, že vklad nebyl proveden. Obecně řečeno, prodejce jednoduše upozorní bitquick, že peníze byly přijaty, a poté je bitcoin převeden z úschovy do peněženky kupujícího – obvykle do tří hodin od vkladu. Pokud by však doba pozastavení skončila, aniž by prodejce potvrdil přijetí finančních prostředků a bez nahraného dokladu, bitcoiny budou opět veřejně uvedeny na prodej. Pokud z jakéhokoli důvodu uživatel není schopen nahrát stvrzenku v době pozastavení, okamžitě zašlete e-mailovou podporu bitquick.

Prodej bitcoinů na BitQuick

Prodej bitcoinů je relativně snadný proces pro ty, kteří se chtějí vyhnout transakcím prostřednictvím burzy, a je zcela zdarma. Nejprve jednoduše vyplňte formulář prodejce, který v zásadě obsahuje bankovní údaje potřebné pro transakce a trochu životopisných údajů.

Prodejce poté musí nastavit množství bitcoinů, které má prodat, a také minimální povolenou velikost transakce. Požadovanou cenu lze dynamicky nastavit tak, aby sledovala cenu bitcoinverage (agregátor cen), bitfinex nebo bitstamp, a prodejce může určit procentní částku nad / pod aktuální směnný kurz. Po zadání všech těchto informací se zobrazí adresa, která bude osobní úschovnou adresou prodejce – po odeslání příslušné částky bitcoinu na tuto adresu se objednávka zobrazí živě na bitquicku. Jakmile kupující zablokuje bitcoiny, obdrží prodejce potvrzovací e-mail se dvěma odkazy – jedním pro potvrzení vkladu a druhým pro zpochybnění vkladu. Záloha by měla být okamžitě připsána na bankovní účet, protože je vyplácena v hotovosti – a prodejce tak musí odpovědět do tří hodin od obdržení potvrzovacího e-mailu.

Pokud si prodejce přeje vybrat bitcoin z vázané adresy, účtuje si bitquick poplatek 5%. Ujistěte se, že určitě chcete prodat své bitcoiny na bitquicku, než skutečně uložíte na escrow adresu – těch 5% je velké sousto!

BitQuick poplatky

Bitquick bere 2% poplatek ze strany kupujícího za transakce. Za prodej bitcoinů prostřednictvím bitquicku se neplatí žádné poplatky.

BitQuick Mobile

Tato stránka je navržena citlivě a objednávky na nákup a prodej lze snadno zadávat pomocí ručních zařízení.

Podpora BitQuick

Bitquick je v pohotovosti během bankovních hodin, aby spravoval úschovnou stránku transakcí. Reagují poměrně rychle na e-maily, které lze odesílat z jejich systému prodeje jízdenek na místě.

Možná se podíváme kamkoli, pokud:

Nemusíte vkládat hotovost.

Očividně. Podívejte se na naše recenze nejlepších amerických bitcoinových burz o alternativách. Pokud je bitquick vaším pokusem zůstat pod radarem, podívejte se na místní bitcoiny, než se bitquick vrhnete.

Sečteno a podtrženo

Bitquick je opravdu chytrý, low-tech způsob, jak usnadnit nákup a prodej bitcoinů za hotovost. Je to jeden z těch chytrých a jednoduchých nápadů, díky kterým se ptáte „proč mě to nenapadlo ?!“ Chcete si koupit nějaké bitcoiny, ale nemůžete se obtěžovat otevřením směnného účtu? Nemáte vlastně bankovní účet? Nelíbí se vám zadávání všech vašich osobních údajů na burze? Super, Bitquick je pro vás dobré řešení. Zaplatíte o něco víc a musíte sejmout pohovku a jít do banky s hotovostí, ale dělá to, co je zamýšleno.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map