O společnosti BlockFi

BlockFi je platforma pro finanční správu, která se zaměřuje na aktiva kryptoměny. Nabízí výběr bankovních služeb pro vaši kryptoměnu, včetně úrokových účtů a půjček krytých kryptoměnou, stejně jako půjčování bitcoinů pro velké instituce.

Blockfi bitcoinem krytá půjčka

Domovská stránka BlockFi

Společnost získala v posledních letech hodně trakce a tato recenze vám pomůže přesně pochopit, jak BlockFi funguje a jak to může být pro vás přínosné.

Nakupujte mince na BlockFi

BlockFi Klady a zápory

Profesionálové

 • Extrémně konkurenceschopné úrokové sazby
 • Získejte půjčku bez kontroly kreditu
 • Půjčky jsou vyplaceny do 24 hodin
 • Kryptoměnové obchody se snadno provádějí
 • Dobře financovaná a regulovaná platforma pravděpodobně neuteče se svými penězi

Nevýhody

 • V roce 2020 došlo k jednomu porušení zabezpečení údajů – žádné ukradené mince
 • Riziko mezery na úrokových účtech
 • Odnětí

Profesionálové

Nevýhody

 • Extrémně konkurenceschopné úrokové sazby
 • V roce 2020 došlo k jednomu porušení zabezpečení údajů – žádné ukradené mince
 • Získejte půjčku bez kontroly kreditu
 • Riziko mezery na úrokových účtech
 • Půjčky jsou vyplaceny do 24 hodin
 • Odnětí
 • Kryptoměnové obchody se snadno provádějí
 • Dobře financovaná a regulovaná platforma pravděpodobně neuteče se svými penězi

Co je BlockFi?

BlockFi je soukromá půjčovací platforma se zaměřením na kryptoměnu, která byla založena v roce 2017. Její zakladatel a CEO, Zac Prince, má dlouholeté zkušenosti s vedením v různých technologických společnostech, včetně vedení týmů pro rozvoj podnikání v Orchard Platform a Zibby.

rozhovor zac prince

Zac Prince dál Squawk na ulici

Flori Marquez, spoluzakladatel a viceprezident pro operace, má také dlouholeté zkušenosti se správou alternativních úvěrových produktů. Mimo jiné pomohla škálovat portfolio 125 milionů USD pro Bond Street.

rozhovor zac prince

Flori Marquez v Jihoamerická bitcoinová konference

Společnost byla vytvořena s cílem napodobit banky v oblasti kryptoměny a současně sledovat spořicí účty a krypto kreditní karty. BlockFi dnes nabízí úrokové účty, které klientům umožňují získávat úroky z jejich kryptoměn a půjček krytých kryptoměnou klienta.

BlockFi pracuje s více kryptoměnami, ale zaměřuje se hlavně na bitcoiny, litecoiny a ethereum. Mezi další aktiva patří stabilní mince založené na USD, jako je GUSD nebo USDC.

Jaké jsou hlavní služby BlockFi??

Úrokové účty a krypto půjčky jsou dvě hlavní služby, které jsou v současné době k dispozici. Úrokové účty umožňují uživatelům vydělávat úroky z kryptoměny.

Blockfi bitcoinem krytá půjčka

Půjčky jsou zároveň vhodné pro ty, kteří chtějí půjčku v USD zajištěnou svou měnou, takže nemusejí prodávat svoji měnu, aby mohli získat tradiční půjčku.

KRYPTO PŮJČKY & ÚROKOVÉ ÚČTY

Logo BlockFi

BlockFi

 • Účty s krypto úroky vydělávají až 8,6%
 • Získal více než 108 milionů $ na financování VC
 • Podporuje bitcoiny, litecoiny a ethereum, stejně jako GUSD a Tether

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Ledn

Ledn

 • Skvělé pro kanadské bitcoinové hodlery, kteří hledají půjčky CAD
 • Účty s krypto úroky vydělávají až 7,5%
 • Mince v úschově pojištěných účtů Bitgo

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo nespoutaného kapitálu

Nespoutaný kapitál

 • Získejte přístup k úvěrovým fondům za méně než 48 hodin
 • Snadné použití, intuitivní platforma
 • Bitcoiny uložené v peněženkách Multi-sig

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Kromě těchto dvou hlavních produktů nabízí BlockFi také obchodní možnosti, takže uživatelé mohou spravovat svá kryptoaktiva a optimalizovat své portfolio. Na rozdíl od mnoha společností v sektoru kryptoměn je BlockFi regulován a podléhá zákonu o bankovním tajemství.

Blockfi bitcoinem krytá půjčka

Pojďme se blíže podívat na nabídky BlockFi.

Bitcoinové úrokové účty BlockFi

Blockfi bitcoinem krytá půjčka

Úrokový účet BlockFi funguje stejně jako běžný spořicí účet, který můžete mít ve své bance. Účet umožňuje uživatelům získávat úroky v několika podporovaných měnách. Jedná se o dlouho opožděný produkt na trhu kryptoměn, protože vám umožňuje vydělat až 8% úrok APY namísto toho, aby vaše kryptoměna byla nečinná.

Blockfi APY

Roční úrokové sazby BlockFi v pravém sloupci

Úroky jsou vyplaceny na konci měsíce a pokud se rozhodnete držet své bitcoiny na účtu, můžete si vybrat z více úrovní. Získáte 6% za prvních 5 BTC a 3,2% APY za váš zůstatek nad 5. Všechny ceny uvedené v této recenzi se mohou změnit.

Úrokové účty BlockFi jsou srovnatelné s ostatními ve vesmíru

Dobrou zprávou o úrokovém účtu BlockFi je, že můžete vydělat více úroků než na bankovním účtu. V mnoha zemích úroky, které byste mohli ze spořicího účtu vydělat, nepřesáhnou 1,5% a je to často méně.

Jako takový si můžete koupit stabilní minci z burzy a vložit ji na úrokový účet BlockFi, abyste získali větší úrok, než by vám nabídla vaše banka.

Měli byste však vždy mít na paměti, že BlockFi má na svém webu jasně uvedeno následující prohlášení:

Vklad kryptoměny na tento druh účtu se tedy provádí na vaše vlastní riziko.

Limity výběru

Mějte na paměti další limity pro výběr, protože stejně jako v případě mnoha jiných vazebních institucí existují limity, pokud jde o to, kolik můžete najednou vybrat.

Od roku 2020 můžete každý týden vybírat 100 BTC, což by obecně mělo být pro drtivou většinu uživatelů více než dost. Zkušení uživatelé však mohou chtít podívat na limity a poplatky za výběr pro každou měnu.

Blockfi APY

Úrokové účty BlockFi jsou klientům po celém světě k dispozici s několika výjimkami uvedenými na jejich webových stránkách. Úrokový účet je k dispozici pro klienty ve většině států USA, s výjimkou New Yorku.

BlockFi půjčky kryptoměny

Blockfi bitcoinem krytá půjčka

Jak můžete vyčíst z názvu, půjčky kryptoměny BlockFi vám umožňují vzít si půjčku v USD, GUSD nebo USDC pomocí vaší kryptoměny jako kolaterálu. Vzhledem k tomu, že hodnota půjčky je 50%, můžete si půjčit až 50% hodnoty kryptoměny, kterou vložíte.

Žádost o takovou půjčku trvá několik minut a pokud bude vaše žádost úspěšná, můžete očekávat, že peníze na svém bankovním účtu budete mít za méně než 90 minut.

Existuje několik důvodů, proč si možná budete chtít vzít půjčku krytou kryptoměnou, například nákup domu, diverzifikace investic, splácení dluhu nebo financování podniku.

Koupě nemovitosti je jedním z hlavních důvodů, proč se lidé rozhodnou využít půjčku krytou kryptoměnou, protože tradiční věřitelé nepřijímají platby za dům v krypto.

Sazby půjček jsou navíc mnohem lepší než u tradičních věřitelů, protože riziko BlockFi je mnohem nižší

blockfi srovnání půjček

Úrokové sazby BlockFi jsou mnohem lepší než tradiční věřitelé

Konečně posledním důvodem pro použití této techniky je potřeba půjčit si prostředky bez likvidace aktiv. Kromě toho můžete také získat určité daňové výhody, protože IRS zachází s kryptoměnou jako s majetkem a čerpání půjčky proti vašim kryptovým aktivům není zdanitelnou událostí.

Crypto to Crypto Trades

BlockFi umožňuje uživatelům vyměnit kterákoli z aktuálních aktiv, která mají na vkladu, za další aktiva podporovaná platformou. Při obchodování mezi aktivy je účtován malý poplatek. Můžete provádět krypto-kryptoobchod mezi libovolným z následujících aktiv:

 • Bitcoin (BTC)
 • Litecoin (LTC)
 • Coinbase dolary (USDC)
 • Ethereum (ETH)
 • Paxos (PAX)
 • Gemini dolary (GUSD)

blockfi crypto to crypto trades

Obrazovka kryptoobchodního obchodování Blockfi

Zasílání hotovosti prostřednictvím bankovního převodu

Možnost posílat hotovost prostřednictvím bankovního převodu byla přidána v březnu 2020 a jedná se o první službu nabízenou platformou pro ty, kteří si kryptoměnu nikdy předtím nezakoupili. Uživatelé mohou posílat USD dráty na platformu BlockFi, aby si zakoupili stabilní coiny a získali úrok až 8,6%.

Všechny vodiče jsou okamžitě vyměněny za GUSD a tato funkce je v současné době k dispozici ve vybraných státech USA i na mezinárodní úrovni, s ohledem na to, že v blízké budoucnosti budou k dispozici globálně. Musíte mít úrokový účet BlockFi, aby zde mohly být uloženy všechny vaše nákupy stablecoinů a hned můžete začít vydělávat úroky.

blockfi crypto to crypto trades

Blockfi nedávno přidal bankovní převod jako metodu financování účtu

I když mohou být bankovní institucí, kterou používáte k odeslání bankovním převodem, účtovány poplatky, BlockFi neúčtuje uživatelům poplatky za částku, kterou dostanou, což se vše projeví na vašem účtu. Můžete převést minimální částku 10 $ a proces přidávání prostředků na váš účet trvá jeden až tři pracovní dny.

Je BlockFi bezpečná platforma?

BlockFi vloží aktiva klienta u jejich primárního správce, Blíženci, důvěryhodná společnost s licencí New York State Department of Financial Services. Gemini má krytí digitálního pojištění aktiv a dodržuje standardy bankovního souladu a specifické požadavky na kapitálové rezervy.

rozhovor zac prince

BlockFi drží prostředky všech zákazníků v Gemini Custody

BlockFi je tedy stejně bezpečný jako Gemini. S platformami tohoto druhu jsou samozřejmě spojena rizika a pravděpodobně největším z nich je riziko protistrany (známé také jako riziko selhání)..

To se týká rizika, kterému je vystaven každý, kdo půjčuje peníze komukoli. Vzhledem k tomu, že v zásadě funguje jako banka, BlockFi se nijak neliší, takže se při používání jejích služeb vystavujete riziku výchozího rizika.

Platforma je velmi transparentní ohledně toho, co by se stalo v případě scénáře soudného dne. Tým zmínil, že v případě napadení platformy budou aktiva uchovávána v chladírně Gemini, primární správce BlockFi, který je pojištěn Aonem.

Snímek obrazovky Twitteru

V případě ohrožení uživatelského účtu protokol určil, že účet bude zmrazen na jeden týden, dokud tým nebude schopen provést videokonferenci s držitelem účtu, aby mohl potvrdit svou identitu.

Pokud je identita potvrzena, uživatel získá přístup ke svému účtu a jeho e-mailová adresa a heslo budou změněny.

Každý, kdo nesplácí své půjčky, je u jakékoli finanční instituce velmi nepravděpodobný scénář a BlockFi si je jistý, že to není něco, co by se mohlo stát jednoduše proto, že má zaveden důkladný proces řízení rizik a úvěrové analýzy.

blockfi připomenutí splátky půjčky

Oznámení o splatnosti půjčky aplikace BlockFi

Vzhledem k tomu, že platforma poskytuje půjčky pouze institucionálním dlužníkům nebo jednotlivcům, kteří jsou ochotni složit kolaterál, zůstává každému, kdo nesplácí své půjčky, velmi nepravděpodobný scénář.

Vše, co BlockFi musí udělat, aby zvládlo riziko, je splácet dlužníky, pokud se trh pohybuje proti nim. To je důvod, proč BlockFi neprovádí úvěrovou kontrolu vůči dlužníkům – již poskytli alespoň dvojnásobnou hodnotu půjčky v kolaterálu.

KRYPTO PŮJČKY & ÚROKOVÉ ÚČTY

Logo BlockFi

BlockFi

 • Účty s krypto úroky vydělávají až 8,6%
 • Získal více než 108 milionů $ na financování VC
 • Podporuje bitcoiny, litecoiny a ethereum, stejně jako GUSD a Tether

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Ledn

Ledn

 • Skvělé pro kanadské bitcoinové hodlery, kteří hledají půjčky CAD
 • Účty s krypto úroky vydělávají až 7,5%
 • Mince v úschově pojištěných účtů Bitgo

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo nespoutaného kapitálu

Nespoutaný kapitál

 • Získejte přístup k úvěrovým fondům za méně než 48 hodin
 • Snadné použití, intuitivní platforma
 • Bitcoiny uložené v peněženkách Multi-sig

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Nabízí BlockFi dvoufaktorové ověřování?

Platforma nabízí dvoufaktorovou autentizaci pro všechny online účty, která odpovídá průmyslovému standardu zabezpečení. Povolením dvoufaktorového ověřování můžete do účtu přidat druhou vrstvu ochrany a při každém přihlášení k účtu budete požádáni o zadání ověřovacího kódu vygenerovaného aplikací..

Litujeme, váš prohlížeč nepodporuje vložená videa.

The LastPass autentizátor je naše oblíbená možnost založená na aplikaci U2F

BlockFi doporučuje, aby všichni uživatelé na svých účtech povolili dvoufaktorové ověřování, a nepřebírá žádnou odpovědnost za neautorizované uživatele, kteří by mohli mít přístup k účtu, pokud se vám nepodařilo povolit dvoufaktorové ověřování.

Znovu jsme se připojili k BlockFi a zeptali jsme se na hardwarové ověřování pomocí zařízení jako Yubikey. Řekli nám, že na tom pracují, tak snad to brzy uvidíme.

Jak Block-Fi vydělává peníze?

blockfi připomenutí splátky půjčky

Platforma vydělává peníze půjčováním kryptoaktiv obchodníkům a investičním fondům nebo tvůrcům trhu na volném trhu. Mohou také aktiva půjčit podnikům, které potřebují mít inventář kryptoměny, aby mohly svým klientům poskytovat likviditu.

BlockFi v příspěvku na blogu uvádí, že funguje s institucemi, které potřebují likviditu, a půjčuje jim kryptoměny s vyšší rychlostí. Mezi hlavní typy dlužníků patří:

Obchodníci a investiční fondy

Tito dlužníci vyžadují kryptoměnu, aby podpořili své obchodní strategie, nebo aby překlenuli mezery mezi cenami mezi burzami.

Tvůrci volného trhu

Tito dlužníci spojují kupující a prodávající, kteří nechtějí provádět své transakce na veřejných burzách, výměnou za to, co je často prudká přirážka. Tito dlužníci obecně požadovali, aby měli po ruce krypto aktiva, aby byli schopni uspokojit poptávku, proto si půjčují od věřitelů, jako je BlockFi, aby uspokojili jejich potřeby.

blockfi připomenutí splátky půjčky

obchodníci a tvůrci OTC trhu si půjčují od BlockFi

Bankomaty kryptoměny a další podniky, které vyžadují soupis kryptoměny

Tyto podniky vyžadují pro své každodenní operace likvidní kryptoměnu, ale raději drží většinu svých aktiv v chladírnách.

bitcoinový bankomat

BlockFi je vynikající pokusy o financování rizikovým kapitálem

Platforma se ve světě kryptoměn začala proslavit, když začala získávat vynikající financování rizikovým kapitálem. V srpnu 2019 společnost obdržela fond Series A ve výši 18,3 milionu USD, za nímž následoval a Fond Series B ve výši 30 milionů USD.

rozhovor zac prince

Val Ventures stál v čele druhého rizikového fondu a bylo do něj zapojeno několik významných investorů, včetně CMT Digital, Purple Arch Ventures, Arrington XRP Capital, Winklevoss Capital, Morgan Creek Digital, Avon Ventures, Akuna Capital, PJC, Castle Island Ventures, Kenetic Capital, a HashKey Capital.

HashKey Capital byl jedním z nejvýznamnějších investorů v Block-Fi a byl důvodem, proč byla společnost schopna rozšířit singapurský trh za méně než rok.

BlockFi dosud vyzvedl více než 108 milionů dolarů.

Mobilní aplikace BlockFi

rozhovor zac prince

V květnu 2020 uvedla společnost BlockFi mobilní aplikaci dostupnou pro uživatele iOS a Android s cílem nabídnout snadný přístup k platformě na cestách. Mezi funkce aplikace patří:

Přihlásit se

Snadné a bezpečné přihlášení

Začít a získat přístup k celému portfoliu z vašeho telefonu trvá jen pár minut.

Přihlásit se

Otevření účtů s výdělkem úroků

Z telefonu si můžete otevřít úrokový účet BlockFi a začít vydělávat úroky ze všech populárních kryptoměn, včetně bitcoinů, litecoinů a etherů.

Přihlásit se

Půjčte si peníze prostřednictvím aplikace

Výpůjčky kryté kryptoměnou ve stejný den jsou k dispozici pouhým pár klepnutím na telefon, což vám umožní přístup k hotovosti, takže nemusíte prodávat svá krypto aktiva a spouštět zdanitelné události.

Přihlásit se

Snadné mobilní přenosy

Prostředky můžete převádět přímo z jednoho ze svých kryptoměn peněženky do svého účtu BlockFi. Aplikace také umožňuje diverzifikovat vaše portfolio bez nutnosti nových investic.

Přihlásit se

Další vrstva zabezpečení

Všechny transakce prováděné prostřednictvím mobilní aplikace jsou zabezpečeny prostřednictvím primárního správce BlockFi, Gemini.

Od června 2020 mobilní aplikace nemá obchodní funkce a rozpoznávání tváře pro přihlášení, ale jedná se o funkce, které BlockFi slíbil, že budou k dispozici v budoucnu.

Má BlockFi program doporučení?

BLockFi má program doporučení pro klienty, kteří chtějí přivést na platformu své přátele. Od května 2020 mohou všichni klienti BlockFi vydělat až 20 $ v BTC za každého kamaráda, kterého doporučí a který si otevře úrokový účet BlockFi. Klienti mohou vydělat 10 $ v BTC pro prvních pět přátel, které doporučují, a 20 $ v BTC pro následující.

rozhovor zac prince

Byl BlockFi někdy napaden?

V květnu 2020 se hackerům podařilo prolomit bezpečnostní systémy platformy a podařilo se jim získat neoprávněný přístup k citlivým informacím, které zahrnovaly jména uživatelů, data narození, e-mailové adresy, domácí adresy a historii aktivit.

BlockFi na svém webu zveřejnil zprávu o incidentu, ve které zdůraznil, že aktivita hackera byla uzamčena a v důsledku toho „žádné finanční prostředky, hesla, čísla sociálního zabezpečení, daňová identifikační čísla, pasy, licence, informace o bankovním účtu nebo podobné neveřejné informace byly odhaleny identifikační informace “.

posílat coiny blockfi

Podle zprávy o incidentu byl pokus o hackerství proveden prostřednictvím SIM swap útok na jednom ze zaměstnanců společnosti. Únosci dokázali ovládat telefonní číslo zaměstnance a dokázali resetovat e-mailové heslo pracovníka a dostat se do systémů BlockFi.

Neúspěšně se pokusili provést neoprávněné výběry. Porušení údajů trvalo přibližně 90 minut, protože BlockFi rychle zareagoval a pozastavil přístup zaměstnance, aby se zabránilo dalšímu zneužití.

BlockFi vydal prohlášení za zmínku, že společnost dokázala zabránit druhému pokusu o útok. Rovněž zavádějí další kontroly identity pro všechny zaměstnance v bezprostřední budoucnosti a pozastavují jakýkoli druhý faktor SMS.

Je BlockFi legitimní platforma?

Navzdory hackingu v květnu 2020 vše nasvědčuje tomu, že BlockFi je legitimní platforma, která umožňuje uživatelům těžit z výhod získávání úroků z jejich aktiv kryptoměny a získávání přístupu k půjčkám krytým kryptoměnou.

Stejně jako u všeho, co má co do činění s kryptoměnou, která opouští vaši peněženku, musíte pochopit, že je s ní spojena určitá míra rizika, což znamená, že pokud by platforma zažila katastrofický hack, byla by ohrožena vaše aktiva..

Jak založit účet na BlockFi

 1. Jít do BlockFi.com. Vybrat “Začít”

  Blockfi domů

 2. Vyplňte formulář pomocí své skutečné e-mailové adresy (BlockFi na něj pošle ověřovací e-mail.)

  Blockfi formulář

 3. Klikněte na ověřovací odkaz v e-mailu. Tím se přesměrujete zpět na BlockFi.

  ověřovací email

Odtud si budete muset vybrat, zda si vyberete úrokový účet bitcoinu nebo půjčku krytou bitcoinem v USD.

Postup získání každého z těchto účtů je uveden níže.

Získání účtu s bitcoinovým úrokem od společnosti BlockFi

 1. Nyní, když jste zpět na webu blockfi, vyberte Úrokový účet.

  vyberte úrokový účet

 2. Projděte kroky k Dokončete ověření KYC.

 1. Vraťte se zpět na web BlockFi a přihlásit se. Poté klikněte Vklad.

  Blockfi bitcoinem krytá půjčka

 2. Nyní si musíte vybrat, na které kryptoměně chcete vložit, a vydělat úroky. Klikněte na jedno z kryptoaktiv níže.

  Blockfi bitcoinem krytá půjčka

 3. Použijte svou peněženku k posílejte coiny na krypto adresu, kterou vám BlockFi ukáže na další stránce.

  Můžete buď zkopírovat adresu, nebo naskenovat QR kód.

  Blockfi bitcoinem krytá půjčka

Nyní si promluvme o půjčkách krytých bitcoiny. Podrobný návod, jak založit účet, naleznete v níže uvedeném průvodci.

Získání půjčky USD kryté bitcoiny od BlockFi

 1. V tomto okamžiku jste ověřili svůj e-mail a jste zpět na webu Blockfi. Vybrat Krypto půjčky z nabídky.

  vyberte úrokový účet

 2. Projděte kroky k Dokončete ověření KYC.

 1. Vraťte se zpět na web BlockFi a přihlásit se. Poté klikněte Vklad.

  Blockfi bitcoinem krytá půjčka

 2. Klikněte na Nová půjčka knoflík

  Blockfi bitcoinem krytá půjčka

 3. Nyní si musíte vybrat, na které kryptoměně chcete vložit, a vydělat úroky. Klikněte na jedno z kryptoaktiv níže.

  Blockfi bitcoinem krytá půjčka

 4. Zadejte částku v USD, kterou byste chtěli mít, a klikněte Spočítejte si svoji nabídku

  Blockfi bitcoinem krytá půjčka

 5. Dále vyberte svůj Půjčka k hodnotě (LTV).

  Blockfi bitcoinem krytá půjčka

 6. Vybrat Pokračovat.

  Blockfi bitcoinem krytá půjčka

 7. Vyplňte své bankovní údaje a to, za co peníze potřebujete, a klikněte Pokračovat.

  Blockfi pokračovat

 8. Do 24 hodin byste měli obdržíte e-mail od BlockFi. Bude to vypadat asi jako ten níže. Blockfi bitcoinem krytá půjčka
 9. Smlouva o půjčce bude uvedena v e-mailu. Podepište ji a vraťte ji do BlockFi.

 10. Použijte svou peněženku k posílejte coiny na krypto adresu, kterou vám dá BlockFi po vrácení podepsané smlouvy.

posílat coiny blockfi

Do jednoho dne od obdržení kolaterálu vám BlockFi pošle buď USD na váš bankovní účet bezhotovostním převodem, nebo stabilnícoin na adresu peněženky podle vašeho výběru.

A to je vše! Nyní máte hotovost v ruce a nemuseli jste své bitcoiny prodávat!

KRYPTO PŮJČKY & ÚROKOVÉ ÚČTY

Logo BlockFi

BlockFi

 • Účty s krypto úroky vydělávají až 8,6%
 • Získal více než 108 milionů $ na financování VC
 • Podporuje bitcoiny, litecoiny a ethereum, stejně jako GUSD a Tether

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Ledn

Ledn

 • Skvělé pro kanadské bitcoinové hodlery, kteří hledají půjčky CAD
 • Účty s krypto úroky vydělávají až 7,5%
 • Mince v úschově pojištěných účtů Bitgo

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo nespoutaného kapitálu

Nespoutaný kapitál

 • Získejte přístup k úvěrovým fondům za méně než 48 hodin
 • Snadné použití, intuitivní platforma
 • Bitcoiny uložené v peněženkách Multi-sig

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Hodnocení: 9,4 / 10

BlockFi je naše nejlepší volba pro bitcoiny a kryptoměny Hodlers hledají vydělat malý pasivní příjem ze svých podniků. Samozřejmě existují rizika. Hlavní pohyby na trhu by mohly společnosti BlockFi potenciálně bránit v provádění opatření ke zmírnění rizika, ale proto mají takové velké požadavky na kolaterál. Toto je primární riziko, které uživatelé BlockFi musí přijmout. Dalším rizikem jsou hackery, a přestože BlockFi došlo k jednomu porušení, nikdo se nevyhnal žádnými mincemi. Na všech ostatních frontách je však BlockFi velmi nízké riziko a přínosů je dostatek. Jejich snadno použitelné uživatelské rozhraní usnadňuje otevírání a financování účtů a samotné produkty jsou skvělé v závislosti na vašich potřebách.

Dáváme BlockFi skóre 9,4 z 10!

Profesionálové

 • Extrémně konkurenceschopné úrokové sazby
 • Získejte půjčku bez kontroly kreditu
 • Půjčky jsou vyplaceny do 24 hodin
 • Kryptoměnové obchody se snadno provádějí
 • Dobře financovaná a regulovaná platforma pravděpodobně neuteče se svými penězi

Nevýhody

 • V roce 2020 došlo k jednomu porušení zabezpečení údajů – žádné ukradené mince
 • Riziko mezery na úrokových účtech
 • Odnětí

Profesionálové

Nevýhody

 • Extrémně konkurenceschopné úrokové sazby
 • V roce 2020 došlo k jednomu porušení zabezpečení údajů – žádné ukradené mince
 • Získejte půjčku bez kontroly kreditu
 • Riziko mezery na úrokových účtech
 • Půjčky jsou vyplaceny do 24 hodin
 • Odnětí
 • Kryptoměnové obchody se snadno provádějí
 • Dobře financovaná a regulovaná platforma pravděpodobně neuteče se svými penězi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me