Cryptoview | Jedno rozhraní – všechny hlavní výměny

Cryptoview Cryptoview

Jak se svět kryptoměn vyvíjí rychlým tempem, vyvíjí se i sektor služeb správy portfolia kryptoměn. Zrodila se potřeba bezpečných a snadno použitelných nástrojů pro obchodování s kryptoměnami CryptoView – manažer portfolia kryptoměn a tracker, navrženo jako řešení typu „vše v jednom“ pro správu více účtů a peněženek na burze.

CryptoView umožňuje uživatelům rychle přejít z potíží s přepínáním mezi několika portfolii, burzami nebo peněženkami na spolehlivost používání jediného rozhraní ke sledování všech zůstatků a současné správy obchodů na více burzách.

Kromě toho, že je pokročilým sledovačem kryptoměn, CryptoView může také fungovat jako plně funkční obchodní platforma, protože software pro správu portfolia je propojen s předními světovými burzami Binance, Bitfinex, Bitmex, Bitstamp, Bittrex, Cexio, Coinbase, CoinbasePro, CoinEx, HitBtc, Huobi, Kraken, KuCoin, OKEx, a Poloniex.

Multi-mapovat rozhraní

Jednou ze silných stránek CryptoView je plně přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, které umožňuje uživatelům změnit pořadí téměř všech aspektů jejich pracovního prostoru. Tým, který stojí za CryptoView, vyvinul jedno z nejpokročilejších rozhraní pro více grafů, které dokáže zobrazit až 9 grafy na monitor, až 5 monitorů. Je tam více než 25 konfigurací mřížky a 5 předvolby obrazovky.

Ti, kteří používají nastavení více monitorů, mohou pomocí možnosti „obrazovky“ uložit přednastavenou konfiguraci pro každý monitor se specifickým rozložením mřížky a obchodními páry. Každou předvolbu lze načíst na konkrétní monitor pouhým jedním kliknutím, aniž byste museli pokaždé nastavovat svůj pracovní prostor.

CryptoView je integrován TradingView ™ grafy, které nabízejí Více než 85 obchodních nástrojů a více než 75 nástrojů pro kreslení pro začínající i pokročilé obchodníky.

Správce zůstatku portfolia

Správce portfolia kryptoměn poskytuje uživatelům podrobný rozpis zůstatků aktiv agregovaných ze všech připojených burz, peněženek a dokonce i chladírenských úložišť. Bilanční tabulka také poskytuje další informace o aktuálních kurzech, cenových změnách a trendech pro každou kryptoměnu. Chladírenské položky se vkládají ručně vytvořením záznamu zůstatku v každé chladné peněžence.

Analýza výkonu & Multi-obchodování

Dalším skvělým nástrojem je histogram portfolia CryptoView, který zobrazuje statistiky portfolia. Každý den CryptoView pořídí snímek všech portfoliových pozic a vykreslí je do podrobného histogramu. Existují také výsečové grafy distribuce aktiv / portfolií. Ti, kteří dávají přednost práci se surovými daty, mohou exportovat do obou XML a CSV formáty souborů.

All-in-one multi-burzovní obchodní platforma dává uživatelům možnost zadávat příkazy jako „limit“, „market“, „stop-limit“ a „stop-market“ současně na každé připojené burze. Každý obchodní pár má navíc historii obchodování, knihu objednávek, hloubku trhu a panely posledních obchodů.

Cryptoview

Integrace dat

Mezi různými kryptoobchodními nástroji integrovanými do platformy je integrovaný vícezdrojový agregátor krypto zpráv (20+ hlavních zdrojů zpráv), informační kalendář událostí na CoinMarketCal, přímý datový zdroj na CoinMarketCap a další nástroje, jako je cena SMS upozornění a automatické zprávy o zůstatku e-mailu.

Snadné přihlášení a předplatné

Přihlásit se netrvá déle než pár minut a uživatelé dostanou a 30 dní zdarma plně funkční zkušební verze. Plány předplatného rozsah od $ 19 až $ 13 měsíc v závislosti na balíčku předplatného.

Správci fondů

Manažer portfolia kryptoměn vše v jednom je také vhodný pro manažery fondů, kteří mohou využívat výhod funkcí „více portfolia“ a „sdílení portfolia“.

Každý účet může vytvořit a spravovat až 5 samostatných krypto portfolií a ke každé připojte různé burzy nebo peněženky. To umožňuje uživatelům buď rozdělit své portfolio na samostatná menší portfolia, nebo spravovat samostatná portfolia pro klienty nebo přátele.

Uživatelé také mohou sdílet bilanční tabulku a histogram výkonu pro každé portfolio pomocí odkazu „pouze pro zobrazení“. To umožňuje klientům nebo partnerům sledovat výkon sdíleného portfolia, aniž by mohli přímo komunikovat a používat účet.

Bezpečnostní

Zabezpečení v CryptoView je bráno vážně, protože platforma běží na cloudové architektuře se šifrovanými připojeními, silným šifrováním klíčů API, ochranou DoS, 2FA (dvoufaktorové ověřování) a všemi obecnými bezpečnostními standardy. Z důvodu ochrany uživatelů před nezákonnými činnostmi jsou výběry nebo jakékoli převody prostředků omezeny pouze na rozhraní burzy.

Partnerské a doporučující programy

Kromě obchodování a správy portfolia, CryptoView také nabízí přidružený program, ze kterého můžete vydělávat 20 $ v bitcoinech pro každého placeného předplatitele, který přichází prostřednictvím vašeho přidruženého odkazu. Je tam také doporučující program to dává 2 měsíce zdarma pro každého nového doporučeného zákazníka, který si zakoupil předplatné po skončení bezplatného zkušebního období.

CryptoView, jedno rozhraní, bez omezení

CryptoView je perfektně vhodný jak pro začínající, tak pro pokročilé obchodníky a poskytuje silný seznam nejlepších nástrojů pro obchodování s kryptoměnou potřebných k efektivní správě kryptoměnového portfolia. CryptoView využívá vzkvétajícího místního IT sektoru, který produkuje některé z nejlepších vývojářů a designérů v Evropě.

Další informace o CryptoView najdete nahttps://www.cryptoview.com/

Sledujte CryptoView na Twitteruhttps://twitter.com/CryptoViewCom

Najděte CryptoView na Facebookuhttps://www.facebook.com/CryptoViewCom/

Podrobnosti o kontaktu s médii

Kontaktní jméno: Marketingový tým CryptoView

E-mailem: [chráněno e-mailem]

Doporučený obrázek: cryptwerk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map