Jak investovat do futures na ethereum (ETH) – konečný průvodce pro začátečníky

Ethereum

Co jsou futures na ethereum?

Futures kontrakty jsou jednoduše dohody o koupi nebo prodeji aktiva k předem stanovenému datu v budoucnosti za předem stanovenou cenu. Futures na Ethereum jsou tedy dohody nebo smlouvy na nákup nebo prodej Etheru (ETH) za předem stanovenou cenu v předem stanovenou dobu v budoucnosti.

S futures na ethereum se obchoduje na burzách kryptoměn, které nabízejí futures na Ethereum. Existuje mnoho kryptoměn, které nabízejí futures kontrakty po celém světě. Je však povinností investora nebo obchodníka zajistit, aby provedli důkladný průzkum, který zajistí, že se nedostanou do rukou podvodu.

Ethereum

Abyste se nedostali do pasti podvodníků, zjistěte, jak renomovaná je burza mezi ostatními investory / obchodníky. V případě jakýchkoli problémů, které obchodníci vznesli, zejména při posuzování burzy, by se měl investor dozvědět více o konkrétní emisi, aby zjistil, zda to burza vyřešila nebo stále ovlivňuje ostatní obchodníky.

Měli by také prozkoumat burzu, aby zjistili, zda burza nabízí funkce, které hledají. Některé z funkcí, na které je třeba dávat pozor při výběru burzy futures, kde můžete investovat do futures na Ethereum (ETH), zahrnují pákový efekt, poplatky a základní měnu.

Platforma pro obchodování s krypto deriváty BTCC je jednou z nejlepších platforem obchodování s futures po celém světě. Existuje již více než 9 let a nabízí jednu z nejvyšších výhod v obchodování s futures na Ethereum. Nabízí maximální pákový efekt 150x v závislosti na typu futures kontraktu, který si obchodník zvolí pro obchodování. Platforma má také relativně nízké poplatky za obchodování ve srovnání s jinými platformami pro obchodování s futures.

Mohlo by se vám líbit: Bitcoinová páka & průvodce obchodováním s marží z roku 2021

Výhody obchodování s futures na ethereum oproti spotovému obchodování na ethereu

Většina kryptoměnových investorů se používá k obchodování na místě, kde si někdo koupí skutečné kryptoměny spekulující, že jeho hodnota ocení, aby jej mohl v budoucnu prodat se ziskem. Pokud jsou spekulace špatné a hodnota kryptoměny klesá, investorovi zbývá kryptoměna s nižší hodnotou a pokud se rozhodne ji prodat, nakonec způsobí obrovské ztráty zejména kvůli volatilitě trh kryptoměn.

Zadruhé, při spotovém obchodování s Etherem musí mít investor krypto peněženku, kde může ukládat svůj Ether (ETH). A krypto peněženky představují bezpečnostní riziko, protože jsou náchylné k hackerství, zejména pokud peněženka není chladná nebo hardwarová peněženka. V spotovém obchodování je většina krypto peněženek, které obchodníci používají, obvykle zabudována do peer-to-peer krypto burz, které investoři používají k provádění spotového obchodování, a některé z nich ohlásily případy hackerství.

Aby se investoři vyhnuli všem rizikům spojeným s držením skutečných kryptoaktiv, mohou investovat do krypto futures, jako jsou futures na ethereum (ETH).

Ethereum


Investice do futures na ethereum (ETH) nevyžadují, aby investor získal skutečné coiny etheru (ETH). Ethereum futures je derivátový produkt, který umožňuje obchodníkům / investorům obchodovat s cenovými pohyby Etherea bez držení skutečného Etheru (ETH).

Při obchodování s futures na ethereum (ETH) proto obchodník nutně nevyžaduje krypto peněženku, protože od začátku nepotřebují vlastnit žádné kryptoměny. Některé burzy však mohou požádat investory, aby provedli vklady ve smyslu Tetheru (USDT), což je krypto token ERC20, a proto mohou vyžadovat krypto peněženku kompatibilní s ethereem, odkud je může investor převést na obchodní účet u burzy.

Kromě toho se investor nemusí při obchodování s futures na ethereum obávat, že mu zůstanou mince Etheru (ETH) v menší hodnotě, než jak je koupil, protože od investora nebude vyžadováno, aby koupil Ether (ETH) ).

A konečně, obchodování s futures na Ethereum umožňuje obchodníkům využívat pákový efekt a poskytnout tak příležitost k otevření a držení větších obchodů, které by jejich zůstatek na účtu umožňoval. A pokud byly tržní spekulace správné, obchody otevřené pomocí pákového efektu nakonec poskytly vyšší výnosy ve srovnání s pouhým držením konkrétního kryptoměny, které čeká na prodej, když jeho ceny prudce stoupnou.

Tipy pro obchodování s etherovými futures

Chcete-li uspět v obchodování s futures na ethereum, měl by investor / obchodník:

  1. Vyberte si renomovanou burzu pro obchodování s futures, jako je platforma pro obchodování s krypto deriváty BTCC.
  2. Hledejte burzu pro obchodování s futures, která umožňuje obchodování s vysokou pákou a umožňuje vám otevírat větší pozice, i když je zůstatek na vašem účtu malý.
  3. Používejte obchodní strategie řízení rizik, jako je zastavení ztráty a zastavení úrovně zisku.
  4. Vždy proveďte nějakou analýzu na trhu s etherem, abyste se ujistili, že provádíte správné tržní spekulace.
  5. Vyhněte se emocionálnímu obchodování, protože to většinou vede k otevírání pozic, které nemají žádný základ technické nebo fundamentální analýzy.
  6. Přijďte se ziskovou obchodní strategií, která vám umožní identifikovat správné obchodní příležitosti.

Konečně

Přejděte na bezplatný účet na BTCC a vyzkoušejte své první obchodování s futures na ETH ještě dnes.

Kromě anglického trhu je nyní BTCC k dispozici v korejštině (비트 코인 선물), Japonština (ビ ッ ト コ イ ン 先 物 取 引) a vietnamština (Užijte si bitcoin).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map