Která je nejlepší desktopová peněženka Ripple (XRP)?

Ripple (XRP) patří mezi nejsledovaněji sledované digitální coiny, protože v dynamické krypto oblasti prokázal velkou odolnost, zvlněná desktopová peněženka je to, co potřebujete pro ukládání těchto coinů. Podle tržní kapitalizace je to v současné době třetí nejvyšší kryptoměna – v důsledku toho chce většina nadšenců kryptoměny nakupovat a ukládat digitální měnu.

Ale kde mohou bezpečně ukládat XRP? Existuje několik způsobů, jak je uložit, ale v tomto článku se podíváme pouze na ty nejlepší desktopové peněženky Ripple. Nejprve je důležité si to ujasnit desktopové krypto peněženky jsou v zásadě aplikace, které lze stáhnout do vašeho počítače.

Toast peněženka

Recenze peněženky Toast

Toast je bezplatná desktopová peněženka Ripple, která podporuje všechny operační systémy, včetně Windows, Linux a Mac. Je kompatibilní se zařízeními iOS a Android a také s prohlížečem Chrome.

Toast se obecně snadno nastavuje a mohou ho používat jak nováčci, tak zkušení nadšenci kryptoměny. Jeho výhodou je, že se jedná o platformu, což znamená, že jej lze použít s různými počítači a softwarem.

Jak to funguje?

Toastové peněženky lze stáhnout do počítače. Účet můžete také vytvořit pomocí prohlížeče Chrome.

Charakteristickým rysem Toastu je, že používá přístupovou frázi i PIN. Přístupová fráze je základní bezpečnostní funkcí, protože šifruje vaši peněženku a umožňuje vám znovu získat přístup k vašemu účtu, kdykoli je ohrožena. Kromě toho umožňuje uživatelům vytvořit záložní kopii adresy peněženky, když ji nastaví.

PIN a heslo jsou zásadní pro zabezpečení peněženky a funkce zálohování, proto je důležité je zapsat na kousek papíru, aby byly bezpečně uloženy.

Uživatelé mohou buď využít stávající adresu peněženky XRP, nebo vygenerovat novou. Aby omezili spam, musí vložit alespoň 20 XRP, které jsou trvale uloženy na platformě. Částka 20 XRP je také povinná pro aktivaci platformy. Kromě toho je Toast zdarma k použití; neúčtuje žádné poplatky.

Atomová peněženka

Atomová peněženka xrp

Atomový byl vyvinut v roce 2017 Konstantinem Gladychem a odvozuje svůj název od integrálního mechanismu v rámci platformy, který umožňuje atomové swapy. Peněženka je desktopová aplikace XRP, která je kompatibilní s operačními systémy Mac OS, Windows, Fedora, Debian a Ubuntu, takže je použitelná na různých zařízeních.

Jak to funguje?

Atomová peněženka je ke stažení na vašem PC a je zdarma k použití, i když při používání konkrétních služeb vám mohou být účtovány různé poplatky.

Je také velmi snadno použitelný a bezpečný. Zákazníci mají plnou kontrolu nad svými digitálními měnami, protože transakční data a soukromé klíče jsou uloženy pouze v počítačích uživatelů. Podporuje více než 300 mincí a žetonů, které lze použít na stolních i mobilních zařízeních.

Platforma umožňuje klientům využívat svůj decentralizovaný atomový swap k provádění mezirezortních výměn bez zapojení třetích stran. Peněženka má vestavěné burzy Changelly, ChangeNOW a ShapeShift, které usnadňují transakce s mincemi, které nejsou podporovány Atomic Swap.

Atomic navíc umožňuje uživatelům nakupovat digitální měny prostřednictvím fiat měnových standardů, což je funkce, která u většiny platforem digitálních měn kryptoměny chybí. V rámci peněženky mohou směnárny typu peer-to-peer účtovat různé poplatky v závislosti na zvolených možnostech a měnách.

Teoreticky je Atomic velmi bezpečný. Jako open-source platforma je izolována od jakýchkoli zranitelností, které by mohly ohrozit vaše prostředky. Jeho heslo je také šifrováno a uloženo místně ve vašem zařízení. Existuje záložní fráze, která pomáhá při zabezpečení vašeho účtu a při obnovení. Doporučuje se frázi někde napsat a bezpečně ji uložit.

Peněženka usiluje o jednoduchost, umožňuje jí používat kdokoli a zároveň nabízí různé přístupné funkce. Funkce výměny Atomic z něj v tuto chvíli dělá vynikající stolní peněženku Ripple.

Peněženka Exodus

peněženka exodusforex.academy

Exodus Movement INC., Vývojář společnosti Exodus, byla založena v roce 2015 Danielem Castagnoli a JP Richardson. Peněženka byla uvedena na trh v roce 2016.

Platforma s více měnami má pověst esteticky příjemného intuitivního designu. Má přímé a srozumitelné uživatelské rozhraní, které umožňuje nováčkům snadno jej využívat, takže každý může na platformě provádět transakce pouhým následováním procesu krok za krokem.

Jak to funguje?

Exodus má tři základní části – design více aktiv, portfolio a výměnu. Díky snadno použitelnému designu jednoduše vyberetePeněženka “na jeho rozhraní a klikněte na jakékoli mince a žetony, které vás zajímají. Funkci„ Peněženka “můžete také použít k odesílání a přijímání finančních prostředků, kontrole transakcí a ověřování zůstatků. Kromě toho můžete filtrovat své transakce, což vám umožní získat organizovaný pohled na vaše obchody.

Když nainstalujete peněženku Exodus, získáte přístupovou frázi pro obnovení ve 12 slovech. Fráze je nezbytná v případě obnovy, zejména pokud dojde ke ztrátě, hacknutí nebo odcizení zařízení. Z bezpečnostních důvodů byste jej měli bezpečně napsat a uložit. Exodus bohužel nepodporuje dvoufaktorové ověřování.

Jedním z vynikajících rysů Exodu je, že má vizuální složený výsečový graf, který zcela zobrazuje vaše portfolio mincí a žetonů. Tato funkce vám umožní sledovat vaše aktiva v reálném čase a také vám poskytne procentuální rozpis všech kryptoměn, které vlastníte, a hodnoty dolaru.

Nejvýznamnější nevýhodou Exodu je, že nejde o open source. Vývojáři si však jsou vědomi bezpečnostních výzev, které představuje, a pracují na jejich vyřešení. Navzdory nedostatkům je díky ohromující a snadno použitelné platformě vynikající volbou pro začátečníky.

Pokud si ceníte uživatelské zkušenosti a zákaznického servisu nade vše, pak je pro vás Exodus nejlepší stolní peněženka Ripple.

Peněženka Coinomi

Coinomi peněženkacryptoslate.com

Společnost Coinomi byla vydána v roce 2014 a zpočátku podporovala pouze bitcoiny, litecoiny a ethereum, ale nadšenci kryptoměn ji tehdy dobře přijali. V roce 2017 jeho vývojáři rozšířili seznam tokenů a mincí podporovaných na platformě. Kromě toho integrovali peněženku s ShapeShift a Changelly, což usnadnilo snadné a rychlé výměny.

Jak to funguje?

Coinomi je peněženka s více aktivy a je k dispozici pro stolní i mobilní zařízení. Je to také otevřený zdroj, což znamená, že je volně ke stažení. Platforma je velmi uživatelsky přívětivá a má efektivní proces přijímání a odesílání plateb z různých blockchainů.

Pokud používáte mobilní aplikaci, můžete snadno obnovit své semeno peněženky a spravovat službu z počítače. Verze pro stolní počítače má velmi snadno použitelné rozhraní s funkcemi podobnými funkcím mobilní peněženky. Coinomi je podporován v systémech Windows, macOS a Linux.

Proces nastavení je přímočarý. Jednoduše spusťte stažený soubor a pečlivě postupujte podle pokynů na obrazovce. Poté přijměte licenční smlouvu, vyberte adresář peněženky a je to.

V oblasti podpory kryptoměn je Coinomi velmi robustní a podporuje 125 digitálních mincí běžících na jejich příslušných blockchainech a více než 380 tokenů, což dává celkem více než 500 digitálních aktiv.

Kromě více než 380 tokenů podporovaných na platformě vám Coinomi umožňuje vytvořit peněženku specifickou pro tokeny, pokud splňuje standard ERC-20. Tento proces je manuální a zahrnuje kopírování a úpravy podrobností o tokenu z průzkumníka blockchainu Ethereum, Etherscan.

Díky své integraci s Changelly má Coinomi užitečnou funkci fiat pro rozšíření již existujícího obchodního rozhraní kryptoměna. Integrace navíc poskytuje přístup ke službě kreditních karet Changelly, která vám umožňuje nakupovat kryptoměny fiat.

Coinomi jako decentralizovaná peněženka poskytuje frázi o dvanácti slovech pro zabezpečení vaší peněženky. Tato fráze velmi ztěžuje hackerům rozbití již zašifrovaných soukromých klíčů vaší peněženky.

Coinomi má povolený SegWit, což znamená, že transakce XRP, bitcoiny, litecoiny a další digitální aktiva se na platformě provádějí účelně a levně. Peněženka navíc podporuje několik jazyků, jako je angličtina, francouzština, němčina, čínština, španělština a ruština, další brzy.

Peněženka Jaxx

Jaxxjaxx.io

Jaxx je populární, relativně nová peněženka vyvinutá kanadskou společností Decentral Inc. Může fungovat na několika operačních systémech a platformách, včetně Linux, Android, iPhone, Google Chrome, Windows a iPad.

Jak to funguje?

Pokud hledáte nejlepší zvlněnou peněženku pro stolní počítače, pak Jaxx dokonale odpovídá popisu. Platforma podporuje více než 70 kryptoměn, přičemž většina z nich jsou tokeny ERC-20. Je to peněženka s otevřeným zdrojovým kódem, takže jakmile dokončíte stahování, můžete si vytvořit novou, pokud je to poprvé. Pokud však již máte jinou peněženku, můžete ji spárovat s aktuálním zařízením.

Pokud jste nováčkem, postup je následující:

  • Vyberte požadovanou digitální měnu;
  • Vyberte si fiat měnu, kterou chcete zobrazit;
  • Vygenerujte záložní frázi o 12 slovech, která zajistí vaši peněženku a pomůže vám při obnově peněženky v případě, že je hacknutá;
  • Vyberte čtyřmístný bezpečnostní kód PIN, který vám umožní přístup k peněžence a některým jejím funkcím.

Jaxx má přehledně uspořádané uživatelské rozhraní, které vám umožní snadný přístup k jakékoli funkci. Peněženka je integrována s funkcí ShapeShift, která usnadňuje obchodování kryptoměn.

Ačkoli peněženka nepodporuje fiat měny, může peněženka extrahovat informace o trhu z internetu a použít ji k výpočtu hodnoty vašich digitálních aktiv ve fiat.

Protože Jaxx je zdarma, náklady na transakce na platformě jsou podporovány sítí příslušného digitálního aktiva. Při odesílání peněz potřebujete pouze adresu a částku příjemce. Peněženka má naštěstí adresář, který vám umožní snadno najít adresu příjemce.

Chcete-li získat prostředky, měli byste odeslat odesílateli QR kód nebo adresu zobrazenou v okně. Požadavek na platbu můžete také zadat zadáním částky buď fiat, nebo kryptoměny kliknutím na „Generovat“. S tím je odesílateli odeslán jiný QR kód.

Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je nevázaná peněženka spuštěná v roce 2017 s jediným cílem poskytnout bezpečnou platformu pro uživatele kryptoměn, aby mohli spravovat své virtuální měny z jednoho místa. Je podporován na počítači, webu a mobilních zařízeních. Open source platforma XRP je také kompatibilní s operačními systémy OSX, Windows, Linux, Android a iOS.

Jak to funguje?

Soukromé klíče Guardy jsou vždy v držení uživatele a jsou bezpečně šifrovány v zařízení. Klíč se automaticky odstraní, když se uživatel odhlásí z peněženky a nezanechá za sebou žádné informace o klientovi. Platforma je také hierarchicky deterministická, což znamená, že uživatelé mohou generovat několik párů soukromých a veřejných klíčů.

Vzhledem k tomu, že služba je podporována na stolním počítači, webu a mobilních zařízeních, mohou uživatelé přistupovat ke svým kryptám z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu nebo ze zařízení synchronizovaného mezi platformami.

Guarda je skvělá stolní peněženka Ripple, která podporuje více než 40 dalších aktiv, jako jsou BTC, BCH, ETH, LTC a několik tokenů. Kromě toho má možnosti nákupu a výměny s funkcemi specifickými pro měnu.

Závěrečné myšlenky

Jak vidíte, na stolní peněženky Ripple je třeba dávat pozor. Všechny tyto peněženky mají různé možnosti a vlastnosti zajímavé pro krypto nadšence, kteří chtějí najít tu nejlepší, která bude vyhovovat všem jejich preferencím. Nezapomeňte se proto předem informovat, abyste si užili příjemný zážitek.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map