Hardwarové peněženky

V roce 2016 svět pochopil, že v investování do bitcoinů (BTC) existuje velký potenciál. To je důvod, proč od té doby se slušným počtem lidí neobchodovalo. Po ročním snížení o polovinu je vysoce pravděpodobné, že cena bitcoinu prudce vzroste. Kromě toho aktivně obchoduje nemalé množství lidí. V každém případě musíte mít zabezpečenou digitální peněženku, abyste udrželi svá aktiva uvnitř.

Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, závisí na použití. Pro maximální zabezpečení se však vždy doporučuje ponechat digitální peněženku na chladném úložném zařízení. Namísto paličky nyní máme několik hardwarových peněženek, které to umožňují. Přicházejí s vlastním firmwarem a nabízejí různé bezpečnostní funkce. Zde rychle projdeme 10 nejlepších hardwarových peněženek pro uložení vašich kryptoměn.

Trezor

Série hardwarových peněženek od společnosti SatoshiLabs, nazývaných modely Trezor, se stává docela populární. Tato společnost je považována za jednu z mála vybraných, která má pravděpodobně nejlepší hardwarové peněženky na trhu.

Model One

Stejně jako u jiných dobře zavedených společností má Trezor své starší, ale stále velmi užitečné hardwarové peněženky a upgradované. Model One vyšel v roce 2014 a byl vyvinut společností SatoshiLabs. Přestože od té doby uběhla dlouhá doba, toto zařízení nabízí kromě uživatelsky přívětivého rozhraní a podpory velkých typů kryptoměn také vysokou úroveň zabezpečení – to vše za relativně nízkou cenu.

Model T

Trezor Model T je to, co Ledger Nano X je pro Nano S. Jedná se o novější verzi stejného zařízení, ale s vylepšenými vlastnostmi a celkovou revizí designu. Nyní má dotykovou obrazovku, která vám pomůže, nejnovější aktualizace firmwaru a zabezpečení. Design se stal více „klíčem od auta“, který tolik nevyčnívá.

účetní kniha

První společností v boji bude Ledger. Jedná se o dlouholetou společnost, která pracuje na podobné technologii již delší dobu. Na začátku seznamu budeme mít tři položky:

Nano S.

Model Nano S společnosti Ledger je jednou z nejznámějších hardwarových peněženek. Přestože je již trochu zastaralý, stále poskytuje pohodlný způsob bezpečného přenosu kryptoměn. Ledger Nano S může podporovat kterékoli z více než 1 000 různých krypt, které možná budete chtít použít a obchodovat.

Nano X

Ledger Nano X je upgrade na předchozí model Nano S. I když je to technicky stejný starý Nano, ale lepší díky Bluetooth, lepší paměti a celkově lepšímu designu.

Modrý

Toto je pokus mít peněženku s ohledem na přístupnost. Ledger Blue Model má velkou obrazovku pro snadnou navigaci a snadné použití. Stejně jako ostatní produkty nabízí vysoce kvalitní zabezpečení. Je však třeba zmínit jednu věc, že ​​když vyšlo, bylo toto zařízení stěží dostupné. To přispělo k celkovému nedostatku popularity této položky. Nyní je zaměřena na lidi, kteří vyžadují pouze jednoduché úkoly.

SafePal S1

businesswire.com

Binance, která je jednou z nejpopulárnějších burz s kryptoměnou, financovala vytvoření SafePal S1. Hlavním lákadlem tohoto zařízení je jeho vylepšené zabezpečení, protože postrádá jakýkoli způsob připojení k čemukoli. Nemá USB, Wi-Fi, Bluetooth ani nic jiného.

Způsob jeho fungování spočívá v tom, že nahoře je obrazovka s kódem a způsob prohlížení a správy uložených kryptoměn. K přechodu informací dochází skenováním QR kódu, který je dodáván s aplikací pro chytré telefony. SafePal S1 je levné a skvělé chladicí zařízení.

Elipsa

hardware-wallets.ne

Elipsa je jednou z těch společností, které se rozhodly, že maximální bezpečnost musí přijít i na úkor pohodlí. Ellipal je pokus o vytvoření skutečné studené peněženky. Nelze se připojit v bezdrátovém ani kabelovém stavu. Nemá Bluetooth, wi-fi, nic. Podobně jako SafePal 1 tato verze také pouze naskenuje QR kód před získáním informací.

Ačkoli Ellipal s tímto zařízením prokázal, že umí vyrábět fantastické produkty, na trhu zatím nejsou dobře zavedeni. Skutečné úrovně zabezpečení budou tedy muset být testovány v příštích letech.

Bitfi

Vytvořil a vlastnil jeden z nejkontroverznějších lidí na internetu, John Mcafee, Bitfi byla jednou z neprasknutelných bitcoinových peněženek své doby. Avšak poté, co se příliš chlubil samotným Johnem, začali specializovaní bezpečnostní profesionálové hledat chyby v tomto zařízení. Tím však nechci říci, že to není schůdná možnost. Stále nabízí vysokou úroveň zabezpečení pro uživatele.

KeepKey

Pro lidi, kteří od své hardwarové peněženky nevyžadují nic zvláštního, KeepKey má co nabídnout. Toto zařízení umožňuje využití chladicího úložiště. K přechodu informací dochází díky jeho funkci ShapeShift. Pro ty, kteří nepotřebují technologicky nejmodernější hardwarovou peněženku, je toto zařízení skvělým řešením, protože je levné a dobře chráněné.

CoolWallet S

CoolWallet vyrobil něco velmi odlišného od ostatních kusů hardwaru na tomto seznamu. Navrhli hardwarovou peněženku, která se vejde do vaší peněženky, podobně jako vaše běžná kreditní nebo debetní karta. Kromě toho je to vodotěsné zařízení. Ke komunikaci se zařízením dochází pomocí integrovaného zařízení Bluetooth. S touto peněženkou může pracovat jakékoli zařízení.

Závěr

Závěrem lze říci, že na internetu je k dispozici značné množství hardwarových peněženek. Stojí za zmínku, že jedno zařízení nemůže být všeobjímající. To znamená, že tam, kde je nejvíce pohodlí, je třeba obětovat mnoho bezpečnostních prvků. Nejbezpečnější způsob, jak udržet své prostředky, je na chladírenských úložištích, která se k ničemu nepřipojují a pouze se aktualizují pomocí blockchainu.

Poznámka: Tento příspěvek byl původně publikován 19. ledna 2018 a byl zcela aktualizován kvůli úplnosti a věrohodnosti obsahu 25. října 2020.

Doporučený obrázek: bitcoinist.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me