V našem dnešním článku uvedeme seznam nejlepších NEO peněženek. Pokračujte ve čtení a zjistěte, který z nich je pro vás nejvhodnější.

O společnosti NEO

NEO, dříve známý jako AntShares, je blockchainová platforma vyvinutá v Číně, která je poháněna dvěma nativními kryptoměnovými tokeny – NEO a GAS. Jeho platforma umožňuje inteligentní vytváření a nasazování kontraktů, podobně jako u Etherea.

I když se NEO od svého uvedení na trh značně rozrostla, stále nemá tolik možností peněženky, jako jiné kryptoměny. Pokud však máte zájem o koupi NEO, můžete využít několik možností. Pokračujte ve čtení našeho článku a vyhledejte nejlepší NEO peněženky, které jsou pro vás nejvhodnější.

Atomová peněženka

neo_coin_crypto_wallet

Atomová peněženka je multi-krypto, nevlastní krypto úložiště, které podporuje NEO, bitcoiny a spoustu dalších altcoinů. Uživatelé NEO mohou z jednoho místa ukládat, odesílat, přijímat a dokonce i vyměňovat mince s jinými aktivy.

Zaměstnanci Atomic Wallet nemají přístup k žádným soukromým klíčům a heslům a nad jejich použitím máte kontrolu pouze vy. Pokud jde o vaše přihlašovací a transakční záznamy, jsou tato data šifrována pomocí algoritmu AES a uložena lokálně ve vašem zařízení.

Vestavěnou burzou peněženky můžete obchodovat kteroukoli z podporovaných 300 mincí s jinými aktivy. Pokud nemáte žádné kryptoměny, můžete začít nakupovat nové coiny pomocí svého úvěrového účtu.

Uživatelé se systémem Windows, macOS, Ubuntu, Debian a Fedora na ploše mohou peněženku používat. Uživatelé mobilních zařízení se systémem Android nebo iOS si mohou také nainstalovat příslušné aplikace peněženky.

NEON peněženka

NEON je cross-platform peněženka vytvořená City of Zion a schválená NEO, která funguje rychle a umožňuje uživatelům snadno ukládat a spravovat NEO, GAS a další NEP5 tokeny. NEON Wallet má jednoduché nastavení a snadné použití, takže je ideální pro ty, kteří právě vstoupili do světa kryptoměny.

Tuto světelnou peněženku lze snadno stáhnout a nainstalovat a nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní. Je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac a Linux – soukromé klíče nejsou uchovávány na serverech NEON.

Peněženka Guarda

Guarda je topolová peněženka známá tím, že nabízí komplexní multiplatformní řešení pro úložiště a nákup kryptoměn. Jeho seznam podpory obsahuje některá z nejpopulárnějších kryptoměn na trhu, což vám umožňuje ukládat a spravovat vše od NEO po bitcoiny.

Guarda je lehká peněženka, což znamená, že na rozdíl od peněženek NEO s plným uzlem nemusíte čekat dlouhá období na synchronizaci peněženky s blockchainem. Uživatelé stále mají kontrolu nad svými soukromými klíči, protože nikdy neopouštějí svá osobní zařízení. Z bezpečnostního hlediska je peněženka zabezpečena pomocí PINu a všech klíčů a datových výhod šifrování AES.

Guarda uzavřela partnerství s Changelly, což jí umožňuje nabízet okamžité a pohodlné služby kryptoměn. Dalším plusem je, že peněženka má zabudované fiat platební služby, které vám umožňují nakupovat krypto přímo z vaší bankovní karty.

Peněženka je kompatibilní s Android, iOS, Windows, Mac OS, Linux a Chrome.

Ledger Nano S

Pro ukládání NEO pro střednědobé nebo dlouhodobé období je nejlepší volbou hardwarová peněženka. Ledger Nano S přidal podporu pro NEO v posledním čtvrtletí roku 2017 a je také kompatibilní s NEON peněženkou. GAS lze nárokovat pomocí Ledger Nano S v kombinaci s NEON, který nevyžaduje zadání soukromého klíče ani jeho ponechání v počítači.

Zařízení obsahuje tlačítka a OLED obrazovku, která vám umožňuje procházet a ručně ověřovat jednotlivé transakce. Vaše soukromé klíče jsou zabezpečeny pomocí kódu PIN, dvoufaktorového ověřování a vaše účty jsou zálohovány na listu pro obnovení. Proces nastavení pro Nano S je docela přímočarý. Kromě NEO podporuje také bitcoiny (BTC), etherea (ETH), litecoiny (LTC) a řadu dalších kryptoměn.

NEO GUI

Tento oficiální stolní peněženka vám umožní přístup k vašim NEO holdingům pomocí grafického uživatelského rozhraní (GUI). Toto je synchronizovaná peněženka, což znamená, že si musíte stáhnout celý blockchain do počítače. Proces může chvíli trvat a vyžaduje také značné množství paměti v počítači.

Po dokončení procesu synchronizace můžete vytvořit heslo pro ochranu vaší peněženky a poté zašifrovat soukromý klíč k zálohování vaší peněženky. Peněženka vám umožňuje odesílat nebo přijímat NEO nebo ukládat vaše tokeny pro generované plyny. NEO GUI nabízí skvělé zabezpečení, ale uživatelům, kteří nejsou obeznámeni s technologiemi a krypty, může být použití obtížné.

NEO peněženka

Tato webová peněženka byla vyvinuta a udržována vývojovým týmem komunity NEO. The NEO peněženka je oficiálně „offline“ peněženka, což znamená, že soubory peněženky nebo soukromé klíče se nenahrávají na server peněženky NEO. Používá rozhraní API (Application Programming Interface), které před odesláním zašifruje všechny zprávy.

Tato peněženka umožňuje uživatelům ukládat, odesílat a přijímat jak tokeny NEO – PLYN, tak NEO, a také jim umožňuje nárokovat si plyn za výsledek držení NEO tokenů. Peněženku NEO lze stáhnout prostřednictvím internetových prohlížečů Chrome a Edge a je k dispozici v angličtině a čínštině.

Peněženka NEO Tracker

Peněženka NEO Tracker je webová peněženka vyvinutá nezávisle na NEO. Je napsán v Javascriptu a umožňuje držitelům NEO komunikovat s blockchainem NEO a prozkoumávat jej prostřednictvím webu.

NEO Tracker funguje jako offline peněženka a generuje potřebná data pomocí webového prohlížeče a na serverech NEO Tracker se neuchovávají žádné klíče ani data. Jste schopni ukládat a provádět transakce jak NEO, tak GAS token, stejně jako nárokovat jakýkoli GAS generovaný sázením NEO.

Peněženka NEO Tracker není projektem vývojářů NEO. Implementuje však silné zabezpečení finančních prostředků uživatelů. Jakmile se vygeneruje peněženka NEO, obdržíte soubor úložiště klíčů ke stažení. Klíče jsou v tomto souboru uloženy v zašifrované podobě. Peněženku NEO Tracker lze stáhnout prostřednictvím internetových prohlížečů Chrome a Edge.

NEO CLI

Tento NEO peněženka je také vytvořením oficiálního vývojového týmu NEO. Na rozdíl od peněženky NEO GUI se jedná o peněženku CLI, což znamená, že k ní lze přistupovat pouze pomocí výzev příkazového řádku.

NEO CLI má pokročilé bezpečnostní funkce, ale pro začátečníky to není tak snadné. Tato peněženka je určena pro pokročilejší uživatele, kteří mají určité znalosti jazyka CLI. Peněženka podporuje transakce s NEO i GAS a držitelům NEO také umožňuje nárokovat své GAS tokeny – je kompatibilní se systémy Linux a Windows a je k dispozici pouze v angličtině.

Peněženka O3

The Peněženka O3 je mobilní peněženka, kterou lze použít v systémech Android a iOS. Tato aplikace má zjednodušující design, který vám umožní snadno spravovat tokeny NEO na cestách.

Tato světelná peněženka, která byla vytvořena pouze pro NEO, vám umožní spravovat vaše portfolio NEO v reálném čase. Umožňuje vám rozdělit své prostředky do dvou peněženek – horká peněženka pro každodenní použití a studená peněženka pro držení prostředků pro PLYN. Tato bezplatná open-source peněženka se snadno používá, ale mějte na paměti, že není tak bezpečná jako hardwarová peněženka.

Nejlepší NEO peněženky: Závěr

Toto byl náš článek představující nejlepší peněženky pro ukládání NEO a PLYNU. Doufáme, že vám to pomohlo při informovaném rozhodování o tom, která peněženka je vhodnější pro vaše potřeby ukládání.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me