Mnoho zemí má přísné zákazy streamování nebo stahování pirátského obsahu. Zatímco některé země se na tuto činnost jednoduše mračily, na mnoha místech je to zákonem trestné. Indie je jedním z těchto míst, kde je velmi nelegální stahovat pirátský obsah a pokud budete chyceni, můžete skončit jako host státu až na tři roky.

Co tedy děláte, když chcete sledovat nebo stahovat obsah v Indii, ke kterému nemáte oprávněný přístup? Jednoduché, při získávání přístupu jde o dlouhou cestu. Nejjednodušší způsob je použít a VPN servis. Získáte anonymitu, bezpečnost a přístup k online obsahu bez rizika, že vás odhalí váš ISP nebo dokonce vaše vláda.

Provedl jsem náležitou péči a zde jsou moje zjištění o nejlepších službách VPN, které můžete použít ke streamování a stahování obsahu v Indii. Vezměte prosím na vědomí, že nikoho nepodporuji, aby porušoval zákon, ale jednoduše sdílím základní informace o torrentu a obvyklých způsobech, jakými se lidé řídí.

Co je torrent?

Pokud jste jedním z mnoha lidí, kteří striktně dodržují pravidla, pravděpodobně nejste obeznámeni s termínem torrentování. Dovolte mi tedy vzdělávat každého, kdo neví nebo neví příliš málo o tomto způsobu sdílení údajů. I když torrentování samo o sobě není nezákonné, jeho použití ke stažení pirátského obsahu není úplně legální.

Torrenting je protokol pro sdílení souborů, který je založen na technologii peer-to-peer nebo P2P. Tato technologie se liší od obvyklého centralizovaného serveru pro stahování dat. Místo toho torrenty závisí na decentralizované síti, protože každý účastník procesu sdílení souborů má aktivní roli v procesu stahování a nahrávání.

Existuje několik hlavních pojmů souvisejících s torrentováním, které musí znát každý, kdo se zajímá o tento způsob sdílení dat:

 • Indexer: weby, které shromažďují torrentové soubory a nabízejí možnost vyhledávání, se nazývají indexery. Slavnými příklady jsou The Pirate Bay, RarBG, ArenaBG a další.
 • Tracker: server, který nabízí most mezi uživateli torrentu a umožňuje připojení nahrát / stáhnout soubor.
 • Torrent client: software používaný ke stahování / nahrávání souborů do vašeho počítače. Nejpozoruhodnějšími příklady jsou BitTorrent, uTorrent a Transmission.
 • Seeder: lidé, kteří nahrávají soubory do torrentové sítě. Jakmile je váš soubor stažen, stanete se oddělovačem, aby si jej mohli stáhnout i ostatní.
 • Leecher: osoba, která stáhne torrent bez nahrávání.
 • Poměr: poměr mezi skóre nahrávání a stahování. Podle praxe torrentu by každý měl nahrát alespoň tolik, kolik stáhne.
 • Magnetický odkaz: funkce v torrentovém klientovi, která umožňuje okamžité zahájení procesu stahování.

Nyní znáte základní pojmy související s torrentováním. Pojďme k podrobnějšímu vysvětlení, jak používat torrenty. Také se budu zabývat tím, co by se mohlo pokazit a jak se chránit během torrentu.

Jak používat torrenty?

Při stahování obsahu pomocí torrentů si musíte pamatovat několik kroků. Nejprve si musíte stáhnout torrentového klienta, jako je BitTorrent, Deluge nebo uTorrent. Dále vyhledejte obsah, který chcete stáhnout. Musíte prohledávat indexovací stránky a najít torrent, který chcete stáhnout.

Po vyhledání souboru, který se vám líbí, je třeba stáhnout soubor torrentu nebo pokud je k dispozici odkaz na magnet, klikněte na něj. Jakmile se soubor torrentu stáhne do vašeho počítače, automaticky se spustí torrentový klient. Pokud se to nespustí okamžitě, musíte jej otevřít ručně a po krátké chvíli zahájí stahování torrent.

Po dokončení stahování můžete soubor otevřít, ale podle torrentovací praxe byste měli na chvíli nechat stažené torrentové semeno, aby jej mohli získat i ostatní uživatelé. Po chvíli se doporučuje vymazat torrent z vašeho torrentového klienta, aby vás chránil před objevením vaším ISP nebo jinými právními úřady ve vaší zemi.

Země, kde je torrent nelegální?

Mnoho zemí na světě se při sdílení a stahování obsahu zdarma z webu zamračilo. Některé země stahování obsahu přehlížejí a některé dokonce umožňují stahování obsahu, pokud je pro osobní použití.

Několik z nich aktivně zakazuje torrentové stránky a dokonce pokutuje lidi za nelegální stahování online obsahu. Těmito zeměmi jsou Indie, Portugalsko, Itálie, Austrálie, Čína, USA, Rusko, Malajsie, Velká Británie, Německo, Francie, Finsko, Japonsko, Jižní Afrika, Lotyšsko a Spojené arabské emiráty. Všechna omezení lze obejít a má formu VPN.

Movierulz – Bollywoodova noční můra

Jeden z nejznámějších indických webů, které nabízejí přístup k filmům právě uváděným v kinech, je MovieRulz nezákonný v Indii, USA a všech ostatních zemích, kde je torrentování nezákonné. Pokud by někdo procházel tento web, viděl by vše, co by měl vědět o určitém filmu, bez ohledu na to, jak čerstvé je jeho vydání. K dispozici je přehled, doba běhu a dokonce i snímky obrazovky spolu s odkazem ke stažení, nejčastěji v HD.

V Indii je ale stahování přísně zakázáno. Nebo je to? Jak lze získat přístup k tomuto obsahu bez souvisejících rizik? Využíváním služeb kvalitní VPN, která ví všechno o respektování soukromí lidí, poskytuje prostředky pro nepřetržité procházení jakéhokoli webu.

Domovská stránka Movierulz, kde najdete bollywoodské, hollywoodské a další filmy a televizní pořady, sledujte je online a stahujte je spolu se spoustou dalšího obsahu

Movierulz

Proč potřebujete VPN pro MovieRulz?

Nejdříve bych vám doporučil použít VPN pro všechny vaše online aktivity. VPN chrání vaši online aktivitu před neustálým dohledem vašeho ISP a řady donucovacích a vládních agentur, které tomu věří nebo ne, sledujte každý svůj online krok.

VPN nebo a Soukromá virtuální síť je nástroj, který šifruje vaše online data, když opouští váš počítač. Tímto způsobem jste chráněni před vystavením třetím stranám. Vaše IP adresa je také chráněna VPN, protože váš počítač je při torrentování velmi zranitelný.

Pokud chcete používat weby jako MovieRulz, The Pirate Bay nebo jiný podobný indexer, riskujete pokutu nebo terč hackerského útoku. Zde přichází VPN. A nejen jakákoli VPN, ale doporučuji zabezpečenou službu VPN s kvalitními funkcemi, které vás ochrání a stále vám umožní získat přístup k obsahu poskytovanému MovieRulz.

Proč nepoužívat bezplatnou VPN pro Movierulz

Pokud se připojíte online a pokusíte se získat přístup k MovieRulz, uvidíte, že nabízejí své vlastní služby VPN. Jedná se o lákavou nabídku, protože ji vytvořil MovieRulz a je zdarma, že? No ne tolik. Nejsem zrovna fanouškem bezplatných služeb VPN, protože existuje jen velmi málo informací o tom, jak chránit soukromí lidí a respektovat jejich anonymitu.

Také služby nabízené bezplatnými službami VPN, jako je ta od MovieRulz, jsou hodně žádané. Jejich zásady ochrany osobních údajů nejsou největší a většina z nich není registrována v zemi s přísnými zákony o ochraně soukromí, jako je Švýcarsko, Panama nebo Britské Panenské ostrovy. Neříkám, že to je špatné, ale také to není moc dobré.

Požadované funkce pro kvalitní VPN pro Movierulz

Abychom mohli volně procházet jakýkoli indexovací web, jako je MovieRulz, zjistili jsme, že potřebujete kvalitní službu VPN. Zde jsou základní požadavky, které VPN musí splňovat, abyste mohli být v bezpečí během svého prohlížení webových stránek MovieRulz.

 • Silné šifrovací protokoly, OpenVPN je skvělá služba pro toto použití
 • Funkce Přepínač zabití sítě, která v případě přerušení připojení okamžitě zastaví veškerý provoz
 • Funkce ochrany proti úniku DNS a IP, takže váš ISP nebude vědět o vaší online aktivitě
 • Funkce zamlžování, která skryje skutečnost, že používáte VPN, protože mnoho ISP se při používání VPN mračilo
 • Funkce rozděleného tunelu, která umožňuje části vašeho provozu procházet sítí VPN a zbytek běžným kanálem. Můžete nastavit přenos torrentového klienta prostřednictvím tunelu VPN a být vždy chráněni.
 • Spousta umístění serverů, které umožňují vysokou rychlost při torrentování.
 • Podpora P2P umožňující vyšší rychlosti při připojení k torrentujícímu serveru.

Zde se blíže podívám na přední kvalitní služby VPN a na to, jak se jim daří při udělování přístupu k MovieRulz. Budu mluvit o Surfsharku, NordVPN, a ExpressVPN. Všechny tyto VPN mají přísnou zásadu no-logs, nabízejí vynikající funkce, mají službu živého chatu 24/7 a mají přiměřenou rychlost. Zde je více informací o všech z nich a níže je můj test na jejich schopnost obejít omezení kolem MovieRulz.

Surfshark – velmi dostupná služba VPN

Surfshark je služba VPN s pěkně přizpůsobenými funkcemi a službami, ale na této službě je nejpozoruhodnější její cena. Pokud získáte předplatné na 24 měsíců, zaplatíte za služby Surfshark méně než 2 $ měsíčně. Všech 1700+ serverů Surfshark v 63 a více zemích podporuje P2P, což je při torrentování vynikající. Funkce MultiHop také umožňuje dvojitou vrstvu zabezpečení, která je obzvláště užitečná při stahování pirátského obsahu.

K dispozici je dobrá ochrana proti úniku DNS, přepínač zabití, funkce AdBlock a funkce rozděleného tunelování, která ochrání vaši online aktivitu. Surfshark je velmi cenově dostupný a mají 30denní záruku vrácení peněz a můžete použít jedno předplatné a chránit neomezený počet zařízení.

Pokud byste chtěli více informací, můžete najít naše úplné Recenze Surfshark zde.

NordVPN – soukromá, zabezpečená služba VPN

NordVPN je kvalitní služba VPN s úžasnými funkcemi. Tato služba VPN má 5750 serverů v 59 zemích a všechny tyto podporují P2P, což je vynikající funkce při torrentování. Kromě toho na některých serverech existuje také dvojitá funkce VPN, která přidává vrstvu zabezpečení při hledání použití webů, jako je MovieRulz.

NordVPN má několik platebních plánů a za 36měsíční předplatné, které je velmi dostupné, by vás stálo 3,49 USD měsíčně. Navíc je zde vynikající ochrana DNS, přepínač Kill, CyberSec AdBlock a další funkce určené k ochraně vaší online aktivity před zvědavým pohledem.

Najdete naše plné Recenze NordVPN zde.

ExpressVPN – rychlá a spolehlivá služba VPN

ExpressVPN je naše třetí volba pro službu VPN, kterou lze použít k získání přístupu k obsahu poskytovanému MovieRulz. Tato služba VPN je velmi rychlá a má více než 3000 serverů ve 160 umístěních serverů v 94 zemích. Mluvte o možnostech.

ExpressVPN má všechny bezpečnostní funkce, které lze očekávat od kvalitní služby VPN – P2P, přepínač zabití, dvojitá VPN, rozdělené tunelování, ochrana proti úniku DNS a další. Přesto je měsíční poplatek o něco vyšší než ostatní zde uvedené a 12měsíční předplatné by vám vrátilo 8,32 $ / měsíc. Vzhledem k vyšší ceně můžete u ExpressVPN očekávat rychlé rychlosti stahování a streamování.

Najdete naše plné Recenze ExpressVPN zde

SROVNÁNÍ

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Většina soukromých VPN
 • Planoucí rychle
 • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Jak používat VPN pro Movierulz

Zde vám řeknu více o tom, jak používat VPN při procházení a hledání stažení souboru z MovieRulz. Ujistil jsem se, že stáhnu soubor, který nebyl copywrited, ale spíše copyleft. Také jsem provedl testy na všech třech zde popsaných VPN, abych zajistil ochranu aktivity.

 1. Všechny zde uvedené VPN mají povolení torrentu a všechny je podporují u serverů P2P.
 2. Testy úniku DNS. Zkontroloval jsem všechny tři VPN a zjistil jsem, že všechny tři nabízejí adekvátní ochranu proti úniku DNS. I když to není při torrentování tak důležité, je dobré skrýt online aktivitu před ISP, protože mnoho kontroluje neobvyklou aktivitu a torrentování ve skutečnosti neumožňuje.
 3. Testoval jsem službu Network Kill Switch na všech třech a zjistil jsem, že funguje velmi dobře. Udělal jsem to aktivací klienta VPN a připojením k serveru. Pak jsem se připojil k MovieRulz a zahájil stahování. Odpojil jsem se od serveru VPN a internetový provoz a stahování torrentů byly okamžitě zastaveny u všech tří testů.

Vzhledem k tomu, že indické zákony o ochraně osobních údajů způsobují škody přes 2 miliardy dolarů z nelegálního stahování obsahu, je rozumné se při používání MovieRulz v Indii chránit. Zde vysvětlím, jak pomocí služby VPN získat přístup k MovieRulz a co je třeba poznamenat.

 • Vyberte službu VPN. Doporučil bych použít NordVPN, protože je to jeden z lídrů v oboru. NordVPN nabízí více než 5700 zabezpečených serverů, které podporují P2P, služby obfuscation, Network Kill Switch, mají silnou ochranu proti úniku DNS a vynikající šifrovací protokoly.
 • Dále nastavte účet pomocí služby VPN. Šel bych na 36měsíční předplatné, což je 3,49 $ měsíčně. Pokud má vaše rodná země blokování používání VPN, můžete použít službu proxy nebo dokonce použít Tor získat předplatné VPN.
 • Po nastavení účtu si musíte stáhnout software VPN. NordVPN má velký výběr a nativní aplikace pro všechny platformy, takže jej můžete používat s Windows, macOS, Android, iOs a dokonce chránit celou svou domácí síť instalací VPN na router.
 • Nastavte předvolby v aplikaci. Nezapomeňte povolit funkci Kill Switch a ochranu proti úniku DNS.
 • Pro vysokou rychlost byste se měli připojit k serveru ve vašem okolí, ale ujistěte se, že je v zemi, která nezakazuje torrentování. Nepřipojujte se k indickému serveru, protože celá zkouška VPN by byla diskutabilní. Několik zemí má volné zákony o torrentování a servery zde mají extrémně vysokou rychlost torrentování. Můžete se připojit k některému z těchto serverů a být na cestě k torrentu v bezpečí. Těmito zeměmi jsou Lotyšsko, Bulharsko, Řecko, Srbsko, Irsko, Rumunsko, Švédsko, Španělsko, Litva a Chorvatsko.

Vše je připravené a brzy si můžete užít svůj oblíbený bollywoodský film.

Testy rychlosti stahování VPN

Vytvořil jsem test a běžel jsem všemi třemi službami VPN. Přes všechny tyto možnosti jsem se připojil k bulharskému serveru (protože Bulharsko má volné zákony na stahování online obsahu a nabízí bleskové rychlosti), procházel jsem web Movierulz a stáhl jsem si film prostřednictvím klienta BitTorrent.

Našel jsem a vybral film Public Domain s názvem Oči v noci pro tento test soubor 5,28 GB v kvalitě 720p.

Movierulz ke stažení Eyes In The Night

Rychlost surfsharku

Surfshark-Bulharsko rychlost stahování surfshark MovieRulz

Rychlost NordVPN

NordVPN-Bulharsko Rychlost NordVPN MovieRulz dowlnoad

Rychlost ExpressVPN

expressvpn bulharsko rychlost stahování expressvpn MovieRulz

Výsledky

Z mého testu používání Surfsharku, NordVPN a ExpressVPN při stahování filmu z MovieRulz můžete sami vidět, že všechny mají dobrou průměrnou rychlost a spolehlivé připojení. Ze tří měl NordVPN nejlepší rychlost a nabízí nejlepší celkový servis. Dva další však nejsou pozadu, takže ať si vyberete cokoli, můžete si být jisti, že při stahování obsahu z webu budete mít anonymní a zabezpečené připojení..

SROVNÁNÍ

Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Většina soukromých VPN
 • Planoucí rychle
 • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Verdikt

Konečný verdikt přijde na vaše osobní preference a dostupný rozpočet, protože ExpressVPN je nejdražší z těchto tří, zatímco Surfshark je nejméně nákladný. Přesto mám osobně nejraději služby NordVPN. Jsou umístěny v Panamě, mají skvělé funkce a vynikající bezpečnostní protokoly. Upřímně řečeno, NordVPN v mém testu MovieRulz hodnotil nejlépe s vyšší průměrnou rychlostí stahování.

Po důkladném testování všech funkcí těchto služeb VPN mohu říci, že jsem se všemi spokojen, protože určitě dostojí příslibu zabezpečit bezpečné, zabezpečené a anonymní připojení. Vzhledem k tomu, že všechny mají funkci P2P a funkci dvojité VPN, je kterákoli z těchto tří životaschopnou volbou, když se snažíte získat přístup k MovieRulz a stáhnout si svůj film z Movierulz.

Musíte pro přístup k Movierulz používat VPN?

Ne, ale pokud ne, můžete být potrestáni pokutou nebo vězněním podle toho, kde žijete. Sečteno a podtrženo, ujistěte se, že používáte vysoce kvalitní VPN, pokud budete používat Movierulz.

Je bezpečné stahovat filmy z MovieRulz?

Bez zabezpečené VPN by stahování filmů z MovieRulz mohlo být velmi nebezpečné. I při VPN musíte být opatrní, abyste neporušovali zákony ve vaší zemi. V tomto příspěvku podrobně popisujeme vše, co potřebujete vědět.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me