Registrovaný agent pro severozápad zkontrolován

Northwest Registered Agent je LLC formační služba, která byla založena již více než 20 let. Je považován za jednoho z nejdůvěryhodnějších agentů LLC na trhu s nadšenými recenzemi od jiných právních služeb a webů se zpětnou vazbou.

Screenshot stránky northwestregisteredagent.com Domovská stránka webu Northwestregisteredagent.com – web

V dnešním příspěvku se podíváme na to, co přesně je LLC a co Northwest Registered Agent konkrétně nabízí svým zákazníkům ve vztahu k těmto službám.

Koneckonců, pokud jde o vaše podnikání, chcete zajistit, abyste byli chráněni před celou váhou jakýchkoli právních problémů. V závislosti na tom, ve kterém státě žijete, se právní systém bude velmi lišit.

Tady je vše, co potřebujete vědět.

Co je LLC?

Žena ve žlutém sako, psaní na kousek papíru

Společnosti LLC byly poprvé vynalezeny ve státě Wyoming v roce 1979, takže v právních předpisech zůstávají poměrně nové, přesto představují důležitou formu ochrany podnikání. LLC znamená a společnost s ručením omezeným.

Klíčové je zahrnutí slova „omezené“, protože to znamená, že odpovědnost členů není úplná. Rozčlenit to ještě dále, to znamená, že pokud by někdo podnikl právní kroky proti této společnosti, může tak učinit pouze omezeně, než aby měl plný přístup ke svému osobnímu majetku.

LLC funguje jako bariéra chránící tuto organizaci (a ty, kteří ji provozují) před úplným finančním zničením.

Každý stát má různá pravidla a předpisy, pokud jde o založení LLC. Některé státy například nevyžadují operativní dohodu (i když je stále vhodné ji mít, pokud je to možné).

Než začnete, je tedy důležité prozkoumat předpisy vašeho konkrétního státu, včetně zjištění a registrovaný agent ve státě, ve kterém chcete LLC založit.

Proč potřebuji LLC?

Ochrana společnosti LLC má mnoho výhod. Zde jsou některé z hlavních výhod:

Omezená odpovědnost

Odpovědnost Premium Photo

Za prvé a nejdůležitější je omezená odpovědnost největší výhodou LLC. Pokud vaše společnost nemá LLC a někdo proti vám zahájí právní kroky, nebo pokud se vaše firma dostane do finančních potíží, váš osobní majetek není chráněn.

LLC může také snížit odpovědnost v případě zaměstnance z osobní nedbalosti. Pokrývá tedy velmi široké spektrum.

Daňové výhody

Kalkulačka na finančním grafu, finanční

LLC nejsou klasifikovány podle pravidelného federálního daňového systému a také těží z průchozího zdanění, což znamená, že není třeba platit žádné daně LLC ani daně z příjmu právnických osob.

Výhodou existence LLC pro korporace C je to, že by byly obvykle zdaněny dvakrát na podnikové i individuální úrovni.

Pro společnosti S, které se kvalifikují, existují podobné výhody.

Snížené papírování

Účetní nebo bankéřka používají kalkulačku

Jednou z bolestí hlavy pro korporace je statné vedení záznamů, což je obrovský únik zdrojů. To je nad rámec požadavku na vytváření výročních zpráv, pořádání výročních schůzí akcionářů a placení ročních státních poplatků.

LLC však nic z toho nevyžadují, což výrazně snižuje administrativu spojenou s řízením společnosti.

Důvěryhodnost

Ručně použijte lupu k nalezení emocí štěstí mezi smutkem a pravidelnou náladou

Podobně jako symbol „modrého klíště“ nebo „ověřený“ na sociálních médiích nabízí tomuto účtu úroveň důvěryhodnosti, stejná mantra platí pro společnosti, které mají LLC. Partneři, dodavatelé a věřitelé pravděpodobně budou příznivěji hledat podniky, které založily LLC.

Northwest Registered Agent – An Overview

Společnost Northwest Registered Agent byla založena v roce 1998 a její ústředí sídlí ve Washingtonu. Celým jejich zaměřením je vytváření LLC a poskytování průběžných služeb k jejich údržbě.

Zajímavé je, že Northwest Registered Agent jsou sami LLC, která jim dává navrch v pomoci podnikům, které si chtějí založit vlastní, protože plně chápou body bolesti zákazníků, které je třeba řešit.

Se sloganem „nejsme jen otravní“, Northwest Registered Agent je záměrně jednoduchý ve svém přístupu. Proces registrace je velmi přímočarý a vyžaduje jen několik kroků.

Ačkoli některé z těchto služeb lze získat zdarma, Northwest si klade za cíl zefektivnit proces, pokud jde o redukci a dobu, za kterou by jinak vlastník firmy potřeboval jejich dokončení.

Nejen, že pro vás společnost Northwest Registered Agent vytvoří vaši LLC, ale bude také fungovat jako váš registrovaný agent. To znamená, že veškerá právní upozornění, která jsou doručována, zpracovávají oni, a nikoli přímo do vašeho obchodního prostoru.

Screenshot stránky northwestregisteredagent.com Northwestregisteredagent.co – služba registrovaných agentů

Pro mnoho podniků je mnohem výhodnější mít určeného registrovaného agenta, zejména proto, že existují omezení, pokud jde o fyzickou adresu a provozní dobu, kterou musí registrovaný agent dodržovat také.

Registrovaný agent na severozápad poskytuje podnikům řadu klíčových služeb v podobě jejich 3 balíčků, které jsou základní, luxusní a prémiové. Balíčky lze také plně přizpůsobit pomocí dalších doplňků, které mají transparentní cenu.

Northwest Registered Agent Services

 • Služba podávání výročních zpráv
 • Boc-3 Deka Agent Service
 • Registrace živnostenského oprávnění
 • Změna registrovaného agenta
 • Firemní kniha & Těsnění
 • Přizpůsobené firemní předpisy
 • Přizpůsobená provozní smlouva
 • Federální registrace IRS
 • Přeposílání pošty
 • Vícestátní registrace
 • Založení společnosti mimo USA
 • Služba registrovaných agentů
 • Služby skenování
 • Volba daně S Corp
 • Virtuální leasing
 • Virtuální kancelář

Balíčky registrovaných agentů na severozápadě

Registrovaný agent společnosti Northwest provozoval třívrstvý balíkový systém, který vám umožnil vybrat tu správnou volbu pro vaše podnikání. Součástí každého balíčku je služba registrovaného agenta, která je první rok zdarma a poté stojí 125 $.

Balíčky registrovaných agentů na severozápadě

Balíčky nejsou vázány smlouvou a lze je kdykoli zrušit. Kromě toho je každé podání chráněno 100% bezchybnou zárukou, která nabízí velký klid.

U každého balíčku máte možnost zaslat kopii soudních sporů a právních oznámení přímo vašemu právníkovi. Zde je přehled každého balíčku včetně funkcí a nákladů (minus poplatky státu):

Základní

 • Obchodní formace
 • Registrovaný agent
 • Celoživotní zákaznický servis

Deluxe

 • Obchodní formace
 • Registrovaný agent
 • Celoživotní zákaznický servis
 • EIN
 • Provozní smlouva

Mezi balíčky Basic a Deluxe je skok 100 $, tak co získáte za další investici? Kromě všeho uvedeného v základním balíčku získáte také dvě další funkce.

To zahrnuje EIN (identifikační číslo zaměstnavatele), které je nezbytné pro najímání zaměstnanců nebo otevření obchodního bankovního účtu. I když můžete také získat EIN zdarma prostřednictvím IRS, tento proces zjednodušuje.

Pojistné

 • Obchodní formace
 • Registrovaný agent
 • Celoživotní zákaznický servis
 • EIN
 • Provozní smlouva
 • Zpracování ve stejný den

Balíček Premium je totožný s balíčkem Deluxe, kromě přidání zpracování ve stejný den.

Další funkce balíčku

Žádné dvě firmy nejsou stejné, takže dává smysl, že ani vaše LLC by neměla být totožná s ostatními.

Kromě výběru mezi 3 různými balíčky je také možné za příplatek přidat další funkce. Cena těchto funkcí je individuálně od 9 do 400 USD a případně se liší podle státu.

Mezi tyto funkce patří: služba podávání výročních zpráv, apostila, telefonní číslo firmy, ověřená kopie, osvědčení o dobrém stavu, korporátní kniha, korporátní pečeť, EIN, přeposílání pošty a volba daně z příjmu právnických osob..

Screenshot stránky northwestregisteredagen.com Northwestregisteredagen.com – Státní výroční zpráva

Výhody registrace registrovaných agentů na severozápadě

 • Založeno na 20 let
 • Služba registrovaného agenta
 • Extrémně snadný proces registrace
 • Výběr z různých balíčků
 • K dispozici jsou také doplňky balíčku
 • Skvělý zákaznický servis
 • Žádné skryté poplatky
 • Neprodávají vaše informace třetím stranám

Zpětná vazba od zákazníka registrovaného agenta na severozápad

Na stránce s recenzemi společnosti Google má Northwest Registered Agent průměrné hodnocení zákazníků 4,6 na základě současných 135 recenzí. Na Yelpu mají v současné době slušné 4/5 hvězdiček na základě 30 recenzí.

Stránka s recenzemi Google

Vzhledem k tomu, že obě tyto platformy lze používat anonymně (což vede k přísnější kontrole nespokojených zákazníků), je to velmi povzbudivé.

Abych to shrnul

Je samozřejmé, že společnost, která existuje již více než 20 let, musí dělat něco správně. Pokud jde o důvěru ve společnost, která se postará o vaši LLC, je to přesně ten druh vyznamenání, který byste měli hledat.

Registrovaný agent Northwest tvrdě pracoval, aby se odlišil od jiných poskytovatelů LLC. Dělají to tak, že pro své klienty udržují přímočarost a nabízejí plně přizpůsobitelné balíčky, které vyhovují různým podnikatelským subjektům.

I když je jisté, že některé z těchto funkcí lze najít bezplatně tím, že se o ně postaráte sami, realita pro vlastníky firem je taková, že tyto úkoly často zabírají drahocenný čas a zdroje.

Vzhledem k tomu, že fungují ve všech státech a dokonce i mezinárodně pro obyvatele mimo USA, bylo by těžké najít společnost LLC, která nabízí tolik funkcí tolika lidem jako Northwest Registered Agent..

FAQ

Co je „registrovaný agent“?

Registrovaný agent je určený jednotlivec nebo společnost, které přiřadíte k přijímání služby procesu. Pokud by vám někdo měl doručit právní dokumenty, dostal by se k tomu agentovi. Registrovaný agent musí mít fyzickou adresu (poštovní schránky nejsou přijímány). I když se také můžete stát vlastním registrovaným agentem, pokud vlastníte firmu, která čelí zákazníkovi, nemusí to být vhodné, protože takové soudní spory nebo jiné právní záležitosti vám mohou být doručeny ve vašich prostorách před vašimi patrony. Registrovaný agent musí být také k dispozici během běžné pracovní doby, což vám nemusí vyhovovat, pokud v této době nepracujete nebo pokud nemáte určené pracovní místo. Za zmínku stojí také to, že Northwest Registered Agent nejenže za vás nastaví vaši LLC, ale bude také fungovat jako váš registrovaný agent.

Potřebuji právníka k založení LLC?

Krátká odpověď je ne, k vytvoření LLC nepotřebujete právníka. Vzhledem k tomu, že vaše LLC může zahrnovat složité právní problémy (například najímání zaměstnanců a uzavírání smluv), může stát za konzultaci, pokud nepoužíváte oficiální společnost registrovaného agenta.

V jakém státě bych měl založit svoji LLC?

LLC můžete založit v jakémkoli státě, bez ohledu na to, zda je váš domovský stát či nikoli. Vzhledem k tomu, že každý stát má různá pravidla a předpisy, vyplatí se vybrat si domovský stát, protože budete lépe obeznámeni s malým písmem. Také pokud se rozhodnete založit LLC ve státě, ve kterém nemáte bydliště, vzniknou vám další náklady na registrovaného agenta. Takže stojí za to nejprve prozkoumat potenciální finanční výhody nebo důsledky konkrétního státu, ve kterém se chcete zaregistrovat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map