Novinky Uzavřené testování beta verze, nová databáze a další

Vypadá to, že v dnešní době je čas jen na zip. Částečně proto, že kryptoměna se pohybuje bleskurychle, ale také každý den byl v kanceláři CoinFi nabitý.

Srpen nebyl výjimkou!

Zprávy CoinFi Uzavřené beta testování

Na konci července jsme spustili CoinFi News pro malý počet raných beta testerů.

Od té doby shromažďujeme zpětnou vazbu uživatelů a provádíme rozhovory s uživateli 1 na 1, upřednostnění požadavků na funkce, a odpovídajícím způsobem vylepšovat produkt.

I když denně dostáváme požadavky a návrhy na funkce, základní část cyklu vývoje produktu je přímá komunikace s našimi uživateli.

V srpnu jsme měli rozsáhlé konverzace 1 na 1 s 22 uživateli. Některé z těchto rozhovorů byly pro testování použitelnosti, ale také jsme chtěli mluvit s uživateli CoinFi a lépe porozumět tomu, jak dnes obchodujete s krypto.

Mezi hlavní výhody používání CoinFi News pro účastníky patřilo 1) mít jediný cíl, kde můžete získat důležité zprávy 2) intuitivní rozložení pro procházení a čtení kryptoměnových zpráv a 3) zážitek z filtrování, který usnadňuje hledání zpráv o projekty a předměty, na kterých vám záleží.

Samozřejmě tam byla také světla. Někteří z vás chtěli, abychom zobrazovali pouze zprávy o pohybu na trhu (funkce, kterou stále vyvíjíme). Navrhli jste také řadu vylepšení UX, jako je přidání funkce nepřečtené / čtení, zvýšení funkčnosti cenových grafů, přidání sociální komponenty, zlepšení rychlosti načítání a více.

Bereme v úvahu vaši zpětnou vazbu, protože pokračujeme ve vylepšování CoinFi News a našich připravovaných produktů, a těšíme se na vaši zpětnou vazbu k vydáním funkcí, které v blízké budoucnosti přijdeme..

Zanecháme vám pozitivní zpětnou vazbu od testerů beta verze CoinFi News:

1

6

7

Uzavřené testování beta verze CoinFi News bude pro tým i v září velkým důrazem. Zavázali jsme se k vybudování vysoce kvalitní platformy a plánujeme jej vydat, až když bude produkt skutečně připraven pro širokou veřejnost.

Pokud jste nám pomáhali s beta testováním CoinFi News, oceňujeme vaši zpětnou vazbu a návrhy. Pokud vám dosud nebyl udělen přístup, zůstaňte naladěni!

Nová databáze CoinFi: od 1 971 mincí a ICO po 6 900 mincí a ICO

Pokud jste se řídili od našeho ICO, víte, že to byla cesta nahoru a dolů. Ve spěchu k splnění velmi veřejného termínu 6. dubna veřejná beta verze, kterou jsme vydali, nesplnila očekávání, ani vaše, ani naše.

Od té doby jsme rozšířili náš datový tým. Díky tomu, že se k nám letos v létě připojil nový datový vědec a datový inženýr, datový tým CoinFi nyní stojí na čtyřech členech týmu na plný úvazek. Usilovně pracovali na vybudování pevné datové infrastruktury zde v CoinFi.

Nyní budete moci prozkoumat vše znovu 6 900 mincí a ICO v databázi CoinFi s přesnými údaji, které se denně aktualizují a kvalita se kontroluje, ve srovnání s 1 971 mincemi a ICO, které jsme měli dříve.

Skenujeme web napříč velkým počtem veřejných zdrojů dat a používáme inteligentní algoritmy párování k rozpoznání stejné mince napříč více zdroji. Kromě toho provádíme automatizované hodnocení kvality našich dat a máme moderátory, kteří jsou odpovědní za udržování kvality dat.

To by měla být databáze CoinFi od začátku.

Hlavní rozdíly mezi předchozí a novou databází

Současná databáze je pravděpodobně nejrozsáhlejší kryptobází dostupnou na trhu, která pokrývá přibližně 6 900 mincí a ICO. Toto číslo každým dnem roste.

Údaje o jednotlivých mincových stránkách jsou přesnější a komplexnější.

Použijme jako příklad 0x, abychom viděli vizuální rozdíl.

Stará stránka mincí 0x na CoinFi

0x mincová stránka stará

Nová 0x mince na CoinFi

0x nová mince

Z krátkodobého hlediska si nemusíte všimnout žádných zásadních změn na platformě. Pokud ale začnete hledat jednotlivé mince, uvidíte, že databáze je mnohem komplexnější.

Uvidíte také první iteraci našich pokročilých metrik tokenů zobrazenou na mnoha stránkách tokenů ERC-20. Můžeš zkontrolovat nová 0x stránka a uvidíte nové metriky v akci sami. Pokud zjistíte jakékoli problémy s daty, stačí kliknout na Nahlásit chybu tlačítko v pravém dolním rohu každé stránky.

Toto je pro CoinFi jen jeden další krok správným směrem. Produktový tým pracuje na přeměně našich dat na metriky a signály, které mohou uživatelé CoinFi použít k odhalení ziskových obchodních příležitostí.

CoinFi v centru pozornosti

V srpnu se ředitel společnosti CoinFi Timothy Tam podělil o své myšlenky na nedávné pohyby trhu s Bloombergem dvakrát v krátkém rozpětí dvou týdnů. Připravovaná krypto publikace ThirtyK také udělala hloubkový profil na Tim a CoinFi.

Při zavádění nových funkcí produktu budeme i nadále usilovat o větší pozornost společnosti CoinFi. Pro více informací, podívejte se na naši tiskovou stránku.

Snímek obrazovky 2018 08 30 v 11.11.01

V září Tim vyrazí znovu na cestu a navštíví Koreu a Vietnam. Bude hovořit na:

Náš CTO Han Chang navíc vystoupí zpoza počítače, aby promluvil ETHIS, Ethereum Industry Summit v Hongkongu spolu s dalšími blockchainovými technology jako Vitalik Buterin, Loi Luu atd.

Těšíme se na tyto nadcházející události. Pokud jste kolem, nestyďte se, přijďte a pozdravte se!

Token COFI byl uveden na síť Kyber

Na začátku srpna token COFI byl oficiálně uveden na Kyber Network, decentralizovaná síť likvidity, která umožňuje bezproblémovou výměnu různých tokenů napříč více platformami.

Kyber Network není jen další burza, je to platforma pro platby za tokeny, která řeší klíčový problém pro tokenový ekosystém. Kyber umožňuje prodejcům přijímat platby elektronickým obchodem v různých různých žetonech, ale může být vyplacen v konkrétním žetonu podle vlastního výběru, což je průlom v technologii plateb za žetony, který bude společnost CoinFi implementovat v našem nástroji pro vytyčování tokenů..

Podrobněji o výpisu jsme se zabývali v našem tisková zpráva zde.

Měsíční AMA s týmem CoinFi Core

Minulý měsíc jsme zahájili měsíční AMA na Redditu, abychom odpověděli na některé otázky z naší komunity. Otázky a odpovědi srpna AMA najdete zde.

měsíčně AMA

Září AMA nyní probíhá na Redditu a my na něj budeme reagovat 10 nejlepších komunitně vybraných otázek (upvotes) do 8. září 2018 HKT. Takže se svými otázkami vypalte.

Funguje to takto.

Pokud máte otázku, na kterou byste se chtěli zeptat jádrového týmu CoinFi, jednoduše ji pošlete do oblasti komentářů.

Můžete položit několik otázek.

Stačí oddělit každou otázku v jiném komentáři. Po týdnu bude zodpovězeno 10 nejdůležitějších otázek, které komunita získá nejvíce hlasů.

Závěrečné myšlenky

V našich uživatelských rozhovorech jste naznačili, že to, co nejvíce chcete vidět z projektů, do kterých investujete, je dodržování plánu, přijetí v reálném světě, skutečná partnerství, která nabízejí obchodní hodnotu, a uvedení na velkých burzách.

Slyšíme vás nahlas a jasně. Naším jediným cílem jako týmu právě teď je vybudovat produkt, který bude sloužit kryptoinvestorům, jako jste vy.

Nyní je více než kdy jindy potřeba platforma, jako je CoinFi, a to je to, co jsme od vás důsledně slyšeli během našich uživatelských rozhovorů. Jak se blížíme ke konci třetího čtvrtletí, těšíme se, až budeme moci poskytovat funkce, které využívají naše data a pomáhají vám odhalit akční obchodní příležitosti, a to i na medvědí trh.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map