Bělorusko legalizuje kryptoměnu a ICO jako krok k přilákání zahraničních investic

reklama Phemex

Hlavní univerzita zahajuje kurzy krypto diplomů

Proč kurzy kryptoměny a blockchainu?

Akademická obec sleduje trh. Inženýrské kurzy v elektronice a počítačích přišly s tím, jak se počítače dostaly na trh, a bylo si uvědomeno, že na trhu budou potřební počítačoví profesionálové. Vlády a soukromé subjekty vidí příležitost a zaplňují tržní vakuum zavedením kurzů ve školách, jen o tom, jak technologický pokrok spolu s problémy souvisejícími s vládami regulovanými měnami vedly ke kryptoměně a blockchainu.

Zahájení kurzu kryptoměny na Běloruské univerzitě

Nedávno přední běloruská univerzita ve východní Evropě debutovala diplomovým kurzem kryptoměny, který následuje po legalizaci kryptoměny v Bělorusku. To vyvolalo rozruch, protože se začaly objevovat dotazy ohledně kurzů z celého regionu. Bělorusko souhlasilo s používáním kryptoměn a osvobodilo příjmy související s kryptoměnami ze zdanění i na dalších deset let. Je zřejmé, že to přišlo jako velká podpora pro budoucnost bitcoinové komunity v zemi a pracovní místa v tomto sektoru se jistě znásobí.

Pojďme se blíže podívat na obsah kurzu a podívejme se, jak se liší od obsahu kolem blockchainu a kryptoměn.

Co kurz zahrnuje?

Kurz zahrnuje „kryptoměnové operace“, „budoucnost kryptoměnových operací“, „využití technologie blockchainu“ a „ICO jako nové IPO“. Délka kurzu je jeden rok a osm měsíců a poplatky jsou 966 USD ročně, což někteří tvrdí, že jsou vysoké. Ale tak trendy technologie bude vyžadovat infrastrukturu a pedagogy, které budou stát hodně.

Co je v kurzu kromě krypto témat?

Kurz se zaměřuje na další oblasti související s investicemi a správou, spolu se znalostmi krypto a blockchainu. Zahrnuje výuku nástrojů akciového trhu, jako jsou akcie, dluhopisy atd., Což z něj dělá kurz, který z vás udělá úplného profesionála na trhu.

Nebojte se, pokud nejste v Bělorusku, zde je několik kurzů, které můžete využít k zdokonalení svých blockchainových dovedností.

Online kurzy kryptoměny

Pokud již víte o počítačích a investicích, můžete pokračovat ve své práci a udělat si rychlý online kurz o Blockchainu na webových stránkách s elektronickým výukovým programem, jako je Coursera a Khan Academy. Získáte rychlý kurz o blockchainu a kryptoměně a výukové programy můžete absolvovat kdykoli chcete.

Vysokoškolské tituly v kryptoměně

Pokud nepotřebujete pouze online výukový program, ale dobře strukturovaný a navržený absolventský kurz, existují i ​​univerzitní kurzy. Univerzity jako Stanfordská Univerzita zahájili před několika lety kurzy bitcoinu a kryptoměny. Zatímco VIDÍŠ- Berkley, a MIT také nabízejí stejné kurzy na Blockchains.

Zvýšení poptávky po blockchainových a kryptografických kurzech na trhu

Technologie blockchain je dnes nejrychleji rostoucím a expandujícím průmyslovým odvětvím na světě. Cílem této technologie je zvýšit efektivitu každého jiného odvětví, od bankovnictví, akcií, hudby, energie, vedení záznamů a podobně. Zaměřuje se také na snížení nákladů vzniklých v těchto oblastech.

Zdroj – www.twitter.com//UCLA_Blockchain

Stejně jako stoupá poptávka po technologii Blockchain, následuje poptávka studentů po vzdělávacích příležitostech, což jim dává příležitost tuto poptávku splnit a svou kariéru proměnit v budoucnost světa v příštích desetiletích. Společnosti budou platit obrovské peníze dobře vyškoleným a kvalifikovaným odborníkům a specialistům na blockchain, což z něj činí jednu z nejlepších možností pro průmyslová odvětví, do nichž se mohou dostat, a vysoké školy i studenti to dobře vědí, běloruská univerzita je jeden takový příklad.

Práce na blockchainu roste, stejně jako žádosti o zaměstnání!

Linked ‘ins UK country manager Josh říká, že inzeráty týkající se pracovních míst souvisejících s Blockchainem vzrostly na LinkedIn a rostou o 40% za čtvrtletí a dále dodává-

“Profesionálové v souvisejících oblastech, jako je kryptografie a strojové učení, se možná budou chtít podívat na dostupné role a dovednosti, které potřebují k rozvoji, protože v technologickém, finančním a pojišťovacím průmyslu je jistě rostoucí poptávka po odborných znalostech Blockchain.”

Po celém světě existují různé univerzity, které nabízejí kurzy související s blockchainem a kryptoměnou, které sledují aktuální trh a dělají z vás perfektní univerzitní výstup, který se dostane na trh. Dobrý student také zjistí, že je velmi snadné získat slušnou příležitost na stáž ještě před absolvováním studia – protože poptávka profesionálů je více než nabídka, což z těchto kurzů dělá jeden z nejžhavějších na trhu.  Univerzita Princeton a Duke University v Americe také nabízejí vynikající kurzy Blockchain, které nabízejí slibnou kariéru. Celkově je stupeň blockchainu něco, jehož hodnota je nastavena na exponenciální růst s časem po celá desetiletí!

Sdělte nám své myšlenky na kurzy blockchainu a kryptoměnu v komentářích níže nebo nám napište na adresu [chráněno e-mailem]

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map