Drama o vidličce BCH dostává Murkiera, protože nyní Vitalik skočí a hodí Craiga Whitea

reklama Phemex

Boj BCH rozdvojení mezi Rogerem Verem a Craigem Wrightem způsobil na ulici dost dramatu, protože oba na sebe vrhali rány. Ale než se to mohlo úplně uklidnit, zdá se, že se do boje zapojila další těžká váha. Jeho staří nepřátelé Vitalik a Craig se nyní dostávají do slovní bitvy o sociální média.

Vitalik a Craig Wright nikdy nebyli na stejné stránce

Zatímco věci vypadaly daleko od urovnání mezi Verem a Wrightem kvůli Bitcoin Cash Fork, zdá se, že nová bitva se objevila na sociálních médiích jen několik dní před oznámeným datem Fork. Bylo svědkem toho, že Vitalik a Wright vzájemně komentovali.

Když Tim Copeland sdílel zprávu o Craigových komentářích ve Fork, uvedl, že „Vitalik Buterin věří, že Craig Wright by neměl mít hlas“

Vitalik Buterin věří, že Craig Wright by neměl mít hlas. I když mnozí nesouhlasí s jeho vírou, taktikou a chováním – věřím, že má právo, jako každý, být vyslechnut. Tady je tedy jeho strana. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash # krypto https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tim Copeland (@Timccopeland) 12. listopadu 2018

na co Vitalik odpověděl: „Craig Wright by měl mít absolutně hlas. Ale všichni se smějte jeho hlouposti. “

Vitalik Buterin věří, že Craig Wright by neměl mít hlas. I když mnozí nesouhlasí s jeho vírou, taktikou a chováním – věřím, že má právo, jako každý, být vyslechnut. Tady je tedy jeho strana. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash # krypto https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tim Copeland (@Timccopeland) 12. listopadu 2018

Před několika dny Craig Wright také odpověděl na Vitalikův tweet a nazval ho pitomcem

Hodl

Jaký pitomec https://t.co/5Jml7Gvxxb


– Dr Craig S Wright (@ProfFaustus) 11. listopadu 2018

Vitalik Buterin a Craig Wright nebyli nejlepšími přáteli vůbec, protože je už nějakou dobu viděli vzájemně si vyměňovat slovní komentáře. Hlavní bytost, v dubnu, nazval Buterin Craiga Wrighta „podvodem“. Poté vyjádřil svůj názor, že nyní zaniklý symbol bitového připojení BCC by měl být nyní známý jako Bitcoin Craig. Vyvrátil také tvrzení, že Craig Wright byl Satoshi Nakamoto (jak tvrdil Craig Wright)

Vitalik Buterin, který nemá žádné významné spojení s Bitcoin Cash, diskutoval o kontroverzi na Twitteru za poslední týden. Zjevně se zdálo, že je na straně ABC, protože jeho nelibost vůči Craigovi Wrightovi byla zjevně otevřená. V srpnu předtím také tweetoval a žádal komunitu BCH, aby nenásledovala Craiga Wrighta.

Komunita BCH by neměla dělat kompromisy s Craigem Wrightem, aby se „vyhnula rozkolu“, a měla by ji přijmout jako příležitost k přesvědčivé ostrakizaci a odmítnutí. Bitcoin Craig (BCC) si může vzít symbol tickeru z dnes již zaniklé kryptoměny, které je vhodným nástupcem.

– Vitalik Non-giver of Ether (@VitalikButerin) 22. srpna 2018

Události týkající se rozvětvení byly kontroverzní, ale ten, kterého jsme svědky v komunitě Bitcoin Cash, je něco, co kryptoměnový průmysl ještě nezažil. Bitcoinová hotovost (BCH), která vznikla jako vidlice hlavní kryptoměny bitcoinů, se rychle blíží své vlastní vidličce a také přináší mnohem větší kontroverze, než se shromáždila na oddělení od bitcoinu.

Komunita byla rozdělena mezi Bitcoin Cash ABC a Bitcoin Cash Satoshi’s Vision (SV). Směr ABC, který navrhuje vývojový tým ABC, je vidlice upřednostňovaná trhem a podporovaná společností Bitmain a mnoha dalšími. Na druhou stranu, SV je varianta navržená Craigem Wrightem, kontroverzní osobností, která tvrdí, že je Satoshi Nakamoto..

Zatímco zúčastněné strany BCH očekávaly mezi těmito dvěma mírové příměří, jak se blíží data vidlice, věci se staly mnohem špinavějšími, protože obě strany se navzájem bičovaly po sociálních médiích. Objevila se videa a došlo k vzájemným slovním komentářům. A nyní se zdá, že vstup Vitaliku na konci tunelu nesvítí. Co se stane s vidličkou je něco, co se dozvíme až 15. listopadu. Zůstaňte naladěni

Dočká se komunita BCH nějakého dobrého výsledku z této Vidličky nebo to všechno půjde dolů? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map