reklama Phemex

Crypto Maverick a zakladatel litecoinu Charlie Lee přidali na své čepici další peří, když si nyní našel své místo jako poradce pro smartphony HTC Exodus, distribuovanou knihu, která má být uvedena na podzim roku 2018. Společnost HTC rovněž oznámila, že její telefony budou podporovat LTC a Lightning Network na litecoinech nativně.

Litecoin blíže k poskytnutí případu použití jeho mincí v reálném světě

Společnost HTC v květnu oznámila, že uvede na trh vůbec první mobilní telefon využívající blockchain určený pro decentralizované aplikace a zabezpečení. 10. července vývojáři Exodusu oznámili, že společnost uvede také smartphone se zabudovanou peněženkou na kryptoměny a umožní uživatelům hrát populární hru CryptoKitties na svých mobilních zařízeních.

Zástupci společnosti HTC uvedli, že po získání rozsáhlých zkušeností s výrobou smartphonů chce nyní společnost zkusit reformovat globální web a přivést k životu sen o decentralizaci milionů lidí na Zemi.

Tchajwanský elektronický gigant údajně vyrobil více než 100 milionů zařízení pro smartphony a nyní si klade za cíl „přetvořit internet“ tím, že „se decentralizace stane realitou“. To HTC plánuje udělat se svým novým smartphonem Exodus založeným na blockchainu, jehož vydání je naplánováno na konec tohoto roku.

Kromě toho HTC plánuje nabídnout podporu bitcoinů (BTC) a ethereum (ETH), kromě litecoinů (LTC), prostřednictvím vlastní blockchainové sítě svého smartphonu. Podle nadnárodní elektronické společnosti bude její smartphone Exodus usnadňovat obchodování kryptoměny mezi uživateli jejích zařízení.

Charlie Lee, tvůrce Litecoinu, oznámil podporu litecoinů HTC Exodus tweetováním:

Setkal se s týmem HTC Exodus minulý týden a byl opravdu nadšený, že telefon bude nativně podporovat LTC a Lightning Network na Litecoinu! Budu poradcem, protože vidím, že pro masové přijetí je potřeba mít bezpečný krypto telefon, díky němuž je LN jednoduchý.

P.S. Ne, neodstraní BTC. https://t.co/WQcygPVst0

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) 30. července 2018

Leeova zkušenost s decentralizovanými produkty rozhodně pomáhá sbírat telefony HTC při přechodu na tržní strategii. Jeho jméno jako poradce by také pomohlo projektu získat hodně důvěryhodnosti a dobré vůle.

Tuto zprávu dobře ocenil Phil Chen, Decentralized Chief Officer (DCO) v HTC a Exodus, když tweetoval

“Je privilegované, aby telefon Exodus spolupracoval se společnostmi @SatoshiLite a @starkness.” Těší nás, že jste na této cestě s vámi. @edithyeung @dominic_w “

S privilegovaným přístupem pro telefon Exodus @SatoshiLite a @starkness. Těší nás, že jste na této cestě s vámi. @edithyeung @dominic_w https://t.co/JwRefIEPIP

– Phil Chen (@ philchen913) 30. července 2018

Přečtěte si také: „TokenPay je podvod – Blasts Tone Vays s odmítnutím odpovědnosti, které naštve každého věřícího Litecoinu

Exodus – Decentralizované smartphony by pro HTC mohly být bohatstvím

Pokud sledujete trendy v oblasti smartphonů a sledujete trhy se smartphony, je zcela zřejmé, že HTC se v posledních letech nedaří tak dobře, přestože vytvořila některá skvělá zařízení. Je neustále naštvaná konkurencí, kterou poskytují společnosti Apple, Samsung a čínské protějšky OnePlus, Oppo a Vivo. Vzhledem k tomu, jak se věci vyvíjejí, vypadá to, že společnost sází na kryptofon, aby si získala náskok před svými současnými konkurenty, protože může mít výhodu prvního přítele v přilákání mladých lidí podporujících kryptoměny a soukromí.

Věci však nebudou stejné i v tomto prostoru, protože se objevuje několik nových sad konkurentů, protože několik společností zkoumá také tuto oblast. Sirin Finney také pracuje na podobném telefonu a již vydala technickou specifikaci pro ultra zabezpečené mobilní zařízení, které slibují, že transakce kryptoměny uživatele budou soukromé. Telefon bude mít zabudovanou chladící peněženku a bude jej vyrábět stejná společnost, která vyrábí iPhone, Foxconn. Pokud lze věřit mediálním zprávám, již bylo předobjednáno více než 25 000 zařízení.

O dalším konkurentovi společnosti HTC, čínském výrobci telefonů Huawei, se také říkalo, že bude vážně jednat se společností Sirin Labs, aby přinesl svůj telefon pod blockchain.

Jmenování Charlieho Leeho a přidání LTC a Lighting Network do smartphonu je pro HTC rozhodně skvělou strategií, aby se ujala vedení. Nyní je co sledovat, jak společnost uvedla svůj telefon na trh. Pokud je vše v plánu, mohlo by to určitě změnit štěstí pro HTC

Podaří se společnosti HTC zaujmout vedoucí postavení v telefonech založených na blockchainu a kryptoměnách, nebo ztratí půdu pod nohama pro Sirin Labs a další, kteří v současnosti testují podobné smartphony? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me