TRON: Rok nových milníků a úspěchů

reklama Phemex

V roce 2020 celý průmysl kryptoměn znovu ožil, poháněn institucionálními investicemi, novým vývojem a vlnou inovací DeFi, díky nimž byla lépe prozkoumána užitečnost a potenciál hlavních kryptoměn.

Bezpochyby je TRON letos jednou z nejaktivnějších platforem. Jako decentralizovaná platforma pro ukládání souborů a sdílení obsahu učinila společnost TRON velké kroky směrem k dosažení většího přijetí a budování potenciálu této platformy – díky množství nových akvizic a vývoje v roce 2020.

Pojďme se podívat na to, čeho zatím dosáhlo.

2020 v recenzi

Začátek roku s ofinou, TRON dokončila v únoru neočekávanou akvizici společnosti Steemit Inc – jedné z nejpopulárnějších blogovacích sítí založených na blockchainu. Tímto způsobem přidal do ekosystému TRON více než 10 000 aktivních uživatelů denně.

V dubnu přineslo partnerství společnosti TRON se společností Samsung ovoce a v obchodě Samsung Play byla spuštěna exkluzivní sekce TRON, která umožňuje stovkám milionů majitelů zařízení Samsung přistupovat k TRON dApps přímo z jejich telefonu.

Nedlouho poté společnost TRON oznámila platformu pro půjčování a správu stabilnícoinů JUST a dokončila prodej výprodeje tokenů pro JST na Poloniex. Token JST by se po spoustě prominentních burzovních záznamů vyšplhal na 20násobek své kótovací ceny.

&# 128640; #LaunchBase #PROSTĚ Prodej tokenů za 60 minut! ⏰

Kdo dřív přijde, ten dřív slouží, takže zůstaňte ve střehu! ⚡

&# 128071;https://t.co/qtZQUKsCcM pic.twitter.com/gJ3eKUOjuf

– Poloniex Exchange (@Poloniex) 5. května 2020

Jak jsme se přesunuli do druhé poloviny roku, ambice společnosti TRON v oblasti DeFi byly jasné a v síti byla provedena řada nových vývojových trendů týkajících se DeFi. Počínaje vývojem, díky kterému byly tokeny TRC20 interoperabilní s platformou Waves, díky Gravity – komunikačnímu protokolu napříč řetězci.

O několik dní později byla na TRONu spuštěna první burza decentralizovaného automatického tvůrce trhu (AMM) – známá jako JustSwap. Přímý přenos spuštění sledovalo více než půl milionu lidí a JustSwap se setkal s okamžitým úspěchem a vytvořil základy DeFi na TRONu.

Platforma JUST byla spuštěna v srpnu a otevřela účastníkům sítě TRON získávání výnosů a uživatelům poskytla první stablecoin podporovaný TRX. V září byl spuštěn BitTorrent (BTT) jako token TRC20 a byl přidán jako vedlejší metoda do JUST, zatímco TRON navázal partnerství s Band Protocol a přinesl vývojářům dApp decentralizované cenové kanály založené na věštbách.

Zaokrouhlením září TRON také uzavřel partnerství s BitGo, aby přinesl zabalený bitcoin (WBTC) a zabalený ether (WETH) do blockchainu TRON jako tokeny TRC20. Výsledkem je, že uživatelé nyní mohou provádět transakce s BTC a ETH na TRONu, přičemž mohou těžit z jeho extrémně nízkých transakčních poplatků.

Společnost TRON dokázala udržet tuto dynamiku do posledního čtvrtletí roku a v říjnu získala DLive – jednu z největších decentralizovaných streamovacích platforem a druhou největší streamovací platformu v Turecku a ve stejném měsíci zahájila vlastní službu Oracle (JustLink).

V prosinci společnost TRON uzavřela partnerství se společností Huawei a přinesla aplikaci BitTorrent do obchodu AppGallery společnosti Huawei, aby přinesla decentralizované sdílení souborů až na 3 miliardy zařízení, a také uvedla na trh působivou platformu pro decentralizované půjčky JustLend s působivým příjmem.

Token TRX

Hlavní příjemce těchto snah? Držitelé tokenů TRX. Od začátku roku zaznamenal token TRON téměř konstantní růst hodnoty.

Podle údajů z CoinMarketCap prokázala společnost TRX v roce 2020 celkový vzestupný trend, počínaje rokem 0,0133 USD, než dosáhla své současné hodnoty 0,029 USD – což odpovídá zisku 118 YTD.

Token TRX zaznamenal během roku 2020 téměř neustálý růst. (Obrázkové kredity: CoinMarketCap)

Zdá se, že tento růst byl do značné míry katalyzován rostoucím rozsahem nových případů použití pro token TRX – které lze nyní použít k těžbě JUST stablecoins, obchodovány na JustSwap za další tokeny TRC20, vsazeny na síťové odměny a použity pro výnosy v různých protokolech DeFi založených na TRON, mimo jiné.

To také pomohlo obchodním objemům TRX dosáhnout své nejvyšší hodnoty v roce 2020, protože společnost TRX v hodnotě více než 7 miliard USD změnila majitele během jediného září v září během cenové rally cen – což signalizuje rostoucí zájem o aktivum.

A rok ještě neskončil.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map