Tvůrce etherea Vitalik Buterin je „uražen“ 3 osobnostmi kryptoměny za 24 hodin

reklama Phemex

Kryptoměna je plná zábavy pro ty, kteří ji hledají. Od přátelského škádlení přes drobné šprýmy až po plnohodnotné boje mezi kryptoměnami, na Twitteru nikdy není nudný den. Tentokrát to byl Vitalik Buterin, který se stal terčem několika krypto osobností kvůli různým problémům. Buterin však své „urážky“ přijal sportovně a kryptoměna Twitter měla přes hádky polní den.

Vitalik Buterin a Calvin Ayre

V 24hodinovém rámci byl Vitalik Buterin uražen 3 hlavními kryptografickými osobnostmi, a když se nad situací pobavil, sdílel to samé v příspěvku na Twitteru.

Dnes jsem byl uražen * dvěma * významnými čísly kryptoměny! Lidé o mě pořád říkají zábavné věci, ale myslím si, že je to trochu rekordní.https://t.co/pas4jLkPLkhttps://t.co/xw6fXXIla4

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 26. listopadu 2019

První urážka přišla od Calvina Ayreho, zakladatele skupiny Ayre Group a zastánce Bitcoin Satoshi Vision (BSV), který komentoval Buterinův příspěvek o tom, jak jsou ekonomické modely iracionální. Ayre přispěl svými dvěma centy na toto téma tím, že Vitalik nemá ponětí o ekonomice nebo blockchainu.

Vitalik nemá ponětí o ekonomice nebo blockchainu.

– Calvin Ayre (@CalvinAyre) 25. listopadu 2019

Komentář byl interpretován jako urážka Buterina, který jej sdílel ve svém příspěvku. Pokud jde o krypto Twitter, ten byl rozdělen mezi příznivce Buterinu a ty, kteří v odpovědi Ayre našli smysl.

vitalik buterinZdroj: Twitter

Někteří lidé byli z komentářů zjevně více naštvaní než ostatní a během reakce na komentář neotřásali slovy. Pokud jde o Buterina, choval se chytře. Místo toho, aby odpověděl na Ayreho tweet, nechal to udělat ostatní.

Vitalik ButerinZdroj: Twitter

Vitalik Buterin a Adam Back

Buterinův druhý zápas byl s vynálezcem a generálním ředitelem společnosti Blockstream Adamem Backem z Hashcash. Tentokrát bylo kostrou sváru stav technologie kolem kryptoměn. Bram Cohen, autor protokolu BitTorrent, sdílel Buterin’s příspěvek na blogu na výše zmíněné téma s tím, že hodně z toho bylo „špatně nasměrováno“. Na to Adam Back odpověděl, že dívat se na Buterina na stav technologie kolem kryptoměn bylo jako dívat se na Elizabeth Holmes na stav biotechnologií.

je to jako dívat se na Elizabeth Holmesovou na stav biotechnologií. co jsi čekal.

– Adam Back (@ adam3us) 25. listopadu 2019

V kontextu je Elizabeth Holmes bývalá generální ředitelka Theranosu, dnes již zaniklé společnosti, která vydala zprávy o vývoji metody pro testování krve s překvapivě malým objemem krve, například z prstu. Holmes byla společností Forbes v roce 2015 jmenována nejmladší a nejbohatší samoučící se miliardářkou v Americe, když její společnost dosáhla hodnoty 9 miliard dolarů. Její úspěch však neměl dlouhého trvání, protože novinářská a regulační vyšetřování odhalila pochybnost tvrzení společnosti, pokud jde o jejich revoluční technologii. Poté, co byl vystaven podvodům, byl Holmes uveden na seznamu Fortune „Nejvíce zklamaných vůdců světa“.

I na tomto vlákně byly dva tábory – příznivci a odpůrci Buterinu.

Zdroj: Twitter

Vitalik Buterin a Peter McCormak

Třetí „urážka“ přišla od bitcoinového maximalistu a hostitele Co bitcoiny udělal, Petera McCormaka. Odpověděl na tweet Erica Weinsteina, MD z Thiel Capital a hostitele portálu, na kterém Weinstein hovořil o tom, že udělal podcast s Vitalikem Buterinem. McCormak vyskočil na vlákno a nazval Ethereum „vapourware nesmysly“ a nepřímo označoval Buterina jako podvodníka.

peter mccormakZdroj: Twitter

Komentář nezůstal bez povšimnutí a Buterin jej sdílel jako třetí urážku dne. Diskuse pokračovala Buterinovým příspěvkem a McCormak objasnil, že Buterina neurážel, a pozval ho ke svému podcastu. Ale Buterin pozvedl, že mu říkali podvodník. McCormak odpověděl, že je jedním z nich s jistým váháním, a zároveň mu poradil, aby se vrátil k bitcoinům analogicky s návratem Iana Rusha do Liverpoolu.

Zdroj: Twitter

Ve stejném vláknu vedla krypto komunita mezi sebou mini debaty o této otázce.

Zdroj: Twitter

Z vlákna je zřejmé, že i když je bitcoin nejvyšší kryptoměnou, Ethereum má své vlastní pevné pokračování. Peter McCormak, který je maximalistem bitcoinů, neviděl velkou podporu pro svůj stanovený postoj ve prospěch bitcoinu..

Kryptoměna Twitter tedy měla terénní den, který pozoroval a účastnil se hádek mezi Vitalikem Buterinem a jeho odpůrci – Calvinem Ayreem, Adamem Backem a Peterem McCormakem. Za to stojí za to obdivovat taktiku, s níž Buterin kritizoval kritiku. 

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map