Týden v recenzi: Analýza cen kryptoměny v týdnu od 17. prosince do 23. prosince

reklama Phemex

Kongresman Darren Soto představuje zákon o taxonomii tokenů

Tento týden představil demokrat Darren Soto spolu s kolegou kongresmanem Warrenem Davidsonem zákon o taxonomii tokenů. Nové plány zákona objasňují zmatek kolem klasifikace kryptoměny. Nejdůležitější je, že uvádí, že digitální aktivum již není zabezpečené, jakmile se stane plně funkční sítí. Před několika týdny se Sato spojil s Ted Buddem, aby ukončil manipulaci s cenou kryptoměny. Oba muži představili několik návrhů zákonů, které „nařizují CFTC a dalším finančním regulačním orgánům, aby učinila kritická doporučení, jak zlepšit regulační prostředí jak na straně spotřebitele, tak na straně rozvoje podnikání.“

Facebook zpět s krypto titulky

Podle zprávy z Bloomberg tento týden „lidé obeznámení s touto záležitostí“ uvedli, že Facebook pracuje na vytvoření stablecoinu pro převody peněz WhatsApp. Společnost zjevně plánuje začít v Indii, kde má země přes 200 milionů uživatelů WhatsApp a roční platby remitencí 69 miliard dolarů. Jako vždy bude nutné tuto novinku brát s rezervou, protože oznámení nepochází od samotného Facebooku. Facebook vytváří kryptoměnu – příběh starý jako čas. Facebook rozšiřuje svůj blockchain tým, ale podle LinkedIn se může pochlubit asi 40 členy. Bývalý prezident PayPal David Marcus provozuje aplikaci Facebook Messenger od roku 2014 a v současné době vede blockchainovou divizi.

Vitalik rozdává kapitál startupům Ethereum

Třetí přední tvůrce kryptoměny Ethereum, Vitalik Buterin, shromáždil nějaké zprávy z Twitteru, rozdal startupům Ethereum kryptoměnu 300 000 USD. Buterin rozdal 300 000 $ třem startupům Etherum: Prysmatic Labs, ChainSafe Systems a Sigma Prime. Každý ze startupů obdržel od společnosti Buterin 1K Ethereum, které bylo později zveřejněno ve vlákně Twitteru. Všechny tři začínající podniky údajně pracují na vylepšení sítě Ethereum a jejím přesunu do systému Ethereum 2.0. ChainSafe vytváří klienta kompatibilního s Ethereum 2.0; Prysmatic Labs pracuje na zlepšení škálovatelnosti a Sigma Prime také pracuje na klientovi 2.0 s názvem Lighthouse.

Hongkong zpřísní zákony o kryptoměně

Zatímco pevninská Čína téměř zavřela své brány pro obchodování s kryptoměnami v zemi. V Hongkongu je stále povoleno obchodování s ICO a kryptoměnou. Nyní se objevily zprávy, že kryptoměnové burzy, obchodníci, investoři, kryptoměnové společnosti nebo instituce; vše bude pod přísnějším dohledem Komise pro cenné papíry a futures (SFC) v Hongkongu. Podle nejnovějších pokynů SFC, nyní a dále, bude vyžadována licence pro jakékoli investiční fondy, které obsahují více než 10% bitcoinů nebo jakýchkoli jiných kryptoměnových coinů nebo tokenů. Fondy lze prodat pouze profesionálním investorům.

Binance zahájí v roce 2019 DEX a 10 dalších fiat burz

Tento týden na burzách nedávno hovořil generální ředitel společnosti Binance Changpeng „CZ“ Zhao ohledně nejnovějšího vývoje v BTC a Binance a jeho výhledu vývoje trhu vpřed. Během rozhovoru byl CZ dotázán na změny ve strategii expanze Binance kvůli tajícím trhům, na které odpověděl slovy: „Naše strategie se vůbec nezměnila. Zatím jsme zahájili jednu výměnu fiatů a v příštím měsíci se chystáme zahájit další 2-3. V příštím roce stále chceme vybudovat dalších 10 burzovní burzy a také zahajujeme naši decentralizovanou burzu (DEX), což je velmi klíčová burza založená na technologii blockchain

Cenový grafZdroj: Coin260.com

Bitcoin (BTC)

Přicházejí Vánoce a stejně tak rallye Santa Claus, která přináší na kryptotrhy veškerou zelenou. Bylo to poprvé za poslední 2 týdny, kdy se bitcoiny posunuly přes 4000 USD a pokračovaly v cestě vzhůru. Ceny během týdne dosáhly nejvyššího bodu 4 198,43 USD a nejnižšího bodu 3 253,12 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s BTC napříč různými páry, byly BitMex (21,94%), CoinBene (3,72%) a DOBI Trade (2,93%)

Mezi významnými novinkami kolem bitcoinů Michael Novogratz předpověděl, že bitcoin krátkodobě dosáhne 3 000 až 6 000 $

Zvlnění (XRP)

XRP je stále na druhém místě, protože Ethereum stále bije. Nahoře tento týden byly ceny XRP na 0,393330 USD a směrem dolů to bylo 0,286942 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s XRP napříč různými páry, byly ZB.COM (13,07%) Bitbank (11,00%) a ZBG (7,62%)

Pro XRP tento týden hlasovalo XRP jako nejlepší vánoční „krypto dárek“ na Twitteru

Ethereum (ETH)

Ether jako BTC je na vzestupu a nyní pevně sedí nad 100 USD. Ethereum nahoře, tento týden byl na 119,09 USD a byl na minimu 85,38 USD. Trhy, které byly v tomto týdnu objemnější, s ETH napříč různými páry, byly DOBI obchod (6,46%), OEX (4,77%) a OKEx (4,74%)

Mezi novinkami kolem Ethereum tento týden Joseph Lubin, spoluzakladatel společnosti Ethereum a zakladatel ConsenSys, odstřelil své kritiky (zejména krypto „novináře a blogery“) a řekl, že vidí „velmi jasnou“ budoucnost Ethereum a jeho ekosystému.

The Other Movers and Shakers

Ostatní coiny, které se tento týden vyrobily nahoře a dole podle Coin Market Cap (přístup 23. prosince v 15:35 IST), byly

Stěhováci

  • Mince – vykazuje nárůst o 211,20%
  • NKN – vykazuje nárůst o 152,07%
  • Spendcoin – ukazuje nárůst o 149,16%

Třepačky

  • Veros – ukazuje pokles o 95,95%
  • empowr coin – ukazuje pokles o 94,79%
  • True Deck – ukazuje pokles o 82,20%

Co si myslíte, jaký by to byl sentiment kryptotrhů příští týden? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map