reklama Phemex

Kryptoměny se snaží najít případ použití a vstupují do partnerství s reálným obchodem, aby mohly být implementovány do běžných podniků v reálném světě. Vechain možná našel ojedinělý případ použití, kdy nizozemský občan chce prodat svůj dům v Nizozemsku, ale přijme platbu pouze za svůj dům v tokenech VeChain (VET).

Proč pouze VET tokeny

Nizozemský občan jménem Dian van Heijningen údajně hledá prodej svého domu v nizozemském Rotterdamu-Kralingenu. Cena, za kterou majitel prodává za 31 516 323,03 tokenů VeChain (VET). V současné době je hodnota těchto tokenů VET podle údajů CryptoCompare asi 474 000 USD. Podrobnosti o byly zveřejněny vlastníkem pomocí twitter úchytu.

Něco úplně jiného, ​​můj dům je na prodej. Mimochodem neplatí se Crypto.

Je však možné platit pomocí $ VET ?

Rotterdam

106m2

Podkrovní byt se saunou!

Cena: 390 000 EUR #na prodej #huistekoop #rotterdam # krypto #vechain #bitcoin #ethereum pic.twitter.com/rh8XComVdI

– VenDian (@GoConnectar) 20. srpna 2018

Heijningen je pozoruhodně první osobou v celém Nizozemsku, která dala do prodeje svůj dům, půdu o velikosti 106 metrů čtverečních, výměnou za tokeny VeChain. I když existují zprávy o holandských občanech a lidech v jiných zemích, kteří prodávají své domovy za bitcoiny (BTC), může to být úplně poprvé, co majitel domu chce žetony VeChain za nemovitost.

Pokud je třeba věřit zprávám, majitel domu řekl, že přijímá token v odborném vzdělávání a přípravě, protože věří, že hodnota tokenů odborného vzdělávání a přípravy z dlouhodobého hlediska vzroste, protože podpůrná platforma založená na blockchainu společnosti Vechain umožní podnikům zaznamenávat transakce, se kterými nelze manipulovat. Heijningen pro místní zpravodajský server AD.NL uvedl, že tokeny odborného vzdělávání a přípravy „prozatím nemusí mít velkou hodnotu“, věří však, že hodnota digitální měny nakonec významně vzroste. Nizozemský majitel domu komentoval potenciální výhody platformy VeChain,

“Návrháři společnosti VeChain vytvořili platformu, na kterou mohou podniky a vlády zaznamenávat [transakce, s nimiž] nelze manipulovat.” VeChain využívá inovace blockchain pro vytváření řešení pro různá odvětví, od automobilového průmyslu po trhy s alkoholickými nápoji. “

Tokeny VET jsou nativní kryptoměnou platformy smart kontraktu VeChain založené na blockchainu, jejímž cílem je zefektivnění procesů řízení dodavatelského řetězce.

Rychlý pohled na profil Heijningen na Twitteru odhaluje, že má o VeChain skutečný zájem, protože pravidelně tweety aktualizuje o platformě digitálních aktiv.

Přečtěte si také: Cena VeChain [VEN] exploduje 40% a sledovatelnost vakcíny a výměna mincí dávají posilovací dávku

Vechain získává trakci

Nizozemský občan nadále pokračuje v přípravě možných případů použití VeChain a uvedl, že výrobci automobilů mohou přesně monitorovat hodnoty počítadla ujetých kilometrů pomocí transparentního blockchainového systému VeChain. Podle Heijningena čínská vláda rovněž značně investovala do proprietární blockchainové sítě společnosti VeChain. Dodal, že Čína spolupracuje s vládami jiných národů na vývoji „autentizačního systému založeného na VeChain… k ověření, zda je očkování skutečné nebo ne.“

Holanďan rovněž tvrdí, že takový systém již byl vytvořen. Pokud je to pravda, pak to může být nesmírně přínosné, protože již existuje řada potvrzených zpráv o distribuci falešných a potenciálně smrtelných vakcín v Číně některými z největších farmaceutických společností.

O VeChain projevil zájem nejen Heijningen, prominentní investor rizikového kapitálu Jim Breyer, který je známý svými úspěšnými investicemi do Facebooku a Etsy. Podle CryptoGlobe, která v květnu oznámila, že PricewaterhouseCoopers (PwC), druhá největší firma poskytující profesionální služby na světě, oznámila, že její dceřiné společnosti v Hongkongu a Singapuru „získaly každý malý podíl ve společnosti VeChain“, blockchain-as- společnost poskytující služby (se sídlem v Singapuru), která se zaměřuje na správu dodavatelského řetězce, inteligentní smlouvy a finanční služby.

Takto oznámila Nadace VeChain novinky na Twitteru citací části tiskové zprávy od PwC Hong Kong: PwC HK nyní diskutuje s VeChain o poskytování služeb založených na důvěře na platformě VeChain. To bude vyžadovat použití tokenů VeChain pro přístup a provádění transakcí na platformě. “

Děkujeme @RaymundChao a ostatním manažerům PwC za vaši inovaci.

#PwCHK & #PwCSG oznamuje společný obchodní vztah s @Vechainofficial. : https://t.co/SX6LrHXz9y #PwC #Blockchain pic.twitter.com/eLq9sBGGpk

– PwC Čína / Hongkong (@PwC_China) 4. května 2018

Zatímco Vechain rozšiřuje svůj případ použití prostřednictvím nedávných partnerství s čínskou vládou pro sledovatelnost vakcín a NTT pro svůj 5G Open Partner Program, rozhodně získává trakci a dělá nejen Heijningen, ale mnoho lidí věří, že je to pravděpodobně mince dlouhodobý nárůst.

Myslíte si, že Vechain může být ve skutečnosti mincí, která v budoucnu vzroste? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me