XRP Bulls Breakout, zatímco adopce zesiluje XRP / JPY, XRP / GBP a další

reklama Phemex

Cena XRP se těší býkům a stoupá nahoru na 0,346 $, zatímco eToro zavádí páry XRP / JPY a XRP / GBP. Mezitím řada dalších vývojových trendů zvyšuje přijetí a cenu XRP.

Býci XRP se těší ze zisků a dělají vzestup

Třetí největší kryptoměna na světě si posledních pár dní udržuje pěkný vzestupný pohyb. Minulý týden dosáhl 0,346 USD, než se dostal na 0,316 USD. Od té doby se cena neustále pohybuje a pohybuje se v rozmezí 0,32 až 0,33 USD.

Jak můžete vidět v níže uvedeném grafu, dnes byl pro XRP opravdu dobrý den, protože skok o 4 procenta. V době psaní tohoto článku si vyměňoval ruce za 0,341 $. Počínaje dnem od 0,328 USD spravuje denní objem obchodů kolem 246 milionů USD.

xrpZdroj: Tradingview.com

XRP / USD prolomil rezistenci na úrovni 0,340 $ a vykazuje známky býčího trendu. I když se ponoří, XRP má podporu na 0,320 $, která ji dokáže udržet kolem úrovně 0,330 $ a od dalšího poklesu.

Právě teď má XRP dobré dny dopředu a je pravděpodobné, že příští měsíc začne pozitivně a medvědí.

eToro přidává XRP / JPY & XRP / GBP, více na XRP

Mezitím eToro, sociální obchodní a investiční síť, přidala další fiat pár proti XRP. S malým seznamem nabídek kryptoměn eToro loni přidalo XRP, ale tentokrát otevřelo obchodování XRP pro obyvatele Japonska a Velké Británie, jak je sdílí tento nadšenec xrp:

eToro přidal páry XRP / GBP a XRP / JPY – stejně jako páry BTC / EUR a ETH / EUR. Připravujete se být poskytovatelem likvidity pro xRapid? Nebo co si myslíte? #XRPcommunity @BankXRP @XrpCenter @digitalassetbuy @Slaviaofficial pic.twitter.com/cdhGoBp53g

– Hodlerboy (@OriginalHodler) 27. srpna 2018

eToro otevřelo XRP pro další ekonomiky investované do kryptoměn, což přispěje k jeho přijetí a objemu obchodování.

Společnost XP Investimentos, partner společnosti Ripple, navíc v září tohoto roku zahájí kryptoburzu XDEX.

XP Investimentos v Brazílii zahájí v září kryptoměnu: XDEX. 49,9% XP nyní vlastní Itaú Unibanco, @Vlnění partnerem od února 2018.$ XRP#XRPthestandard#XRPcommunity

Kredit: @DiogoHNobregahttps://t.co/BL1s0Ijs4f

– Leonidas (@LeoHadjiloizou) 28. srpna 2018

Další partner společnosti Ripple, společnost IFX Payments, uzavírá partnerství se společností LianLian Pay, 4. největší platební společností v Číně, „aby podpořila zavádění řešení pro převody peněz společnosti LianLian Happy Transfer pro zahraniční čínské jednotlivce, kteří chtějí poslat peníze domů.“

Strategické partnerství mezi IFX, LianLian a @Vlnění na podporu zavedení řešení převodu peněz Happy LianLian pro zahraniční čínské jednotlivce, kteří chtějí poslat peníze domů.$ XRP#XRPthestandard#XRPcommunityhttps://t.co/6uhXTewTzm pic.twitter.com/kpL65CwvLW

– Leonidas (@LeoHadjiloizou) 27. srpna 2018

Přečtěte si také: XRP Decentralized nebo ne? Zvlnění produktu VP Asheesh Birla urovnává debatu

Zvláštní zmínka: UBS Ripple připojení

Banky pracující s technologií Ripple nejsou nic nového, protože mají v tašce více než 100 partnerství. Společnost, která stojí za třetí největší kryptoměnou na světě, pracuje na přidávání dalších jmen do svého stále rostoucího seznamu.

Od Bank of Thailand, Bank Indonesia, Federal Reserve System, Monetary Authority of Singapore, Saudi Arabian Monetary Authority, Axis Bank, BankDhofar, Bank of America, Barclays, Cargills Bank, Commonwealth Bank of Australia, to IndusInd Bank, Kuwait Finance House, Royal Bank of Canada, Royal Bank of Scotland, Santander Bank a Standard Chartered Bank a mnoho dalších, Ripple se pomalu šíří po celém světě.

Podle nedávného zjištění Leonidase pracuje Union Bank of Switzerland (UBS) se společností Ripple. Ačkoli se Ripple a UBS poprvé sešly v roce 2016, sdílený dokument byl na konci loňského roku aktualizován, zejména část týkající se Ripple, která uvádí pouze:

“Máme další projekty konsorcia, které nás spárují s R3, a také projekt s Ripple o přeshraničních platbách v reálném čase.”  

Toto je z října 2017, nevím, jestli už to bylo zveřejněno. @UBS práce na projektu s Ripple na přeshraničních platbách v reálném čase.$ XRP @Vlnění @BankXRP @XRPTrump @XrpCenter @ Hodor7777 #XRPthestandard#XRPcommunityhttps://t.co/flwxSLqWQr pic.twitter.com/W7OeEhqyap

– Leonidas (@LeoHadjiloizou) 26. srpna 2018

Společnosti Ripple a XRP agresivně směřují ke svému cíli stát se cenným internetem díky své neustále rostoucí adopci.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map