reklama Phemex

Zdá se, že kryptotrh je na pokraji přehodnocení domény jiné sezóny. Nejen DeFi, ale i další altcoiny jsou v posledních několika týdnech v býčím trendu, zatímco bitcoiny zůstaly v zásadě na místě. Odpojení mezi býčími trhy s altcoiny se střední kapitalizací a cenou bitcoinu vytváří silný případ běhu altcoinů.

Průměrný zisk top 20 kryptoměn podle tržního stropu je více než 6%, zatímco bitcoiny se obchodují v rozmezí 100 USD kolem 9265 USD. Zdá se navíc, že ​​obchodníci upřednostňují altcoiny se střední kapitalizací před špičkovými krypty, jako jsou Ethereum [ETH], XRP, Bitcoin Cash [BCH] a Litecoin [LTC].

Páni, opravdu je $ ALT szn

– Koroush AK (@KoroushAK) 8. července 2020

DOGE Coin Mania a svazky sociálních médií

Spolu s mánií DeFi je jednou z významných událostí mánie TikTok z dogecoinu. Uživatelé platformy sociálních médií zřejmě začínají trendem nákupu DOGE v hodnotě 25 $ a zbohatnou, když se trend uchytí a dosáhne 1 $.

Dogecoin [DOGE] byl ve skutečnosti vyvinut jako sarkastický pokus zvýraznit schéma pump and dump pomocí kryptoměn. WhalePanda, první bitcoinový investor a analytik poznámky,

Jackson vytvořil dogecoin jako vtip. Nenáviděl skutečnost, že s tím lidé skutečně kupovali, prodávali, investovali a přicházeli o peníze. Je do značné míry proti volnému trhu a kapitalismu.

Lunar crush, analytická firma zaměřená na objemy sociálních médií tweetoval,

bylo jich 11 356 $ doge sociální příspěvek dnes zmiňuje 9 930 sociálních přispěvatelů. To je historické maximum.

Podle jejich analýz měli nejlepší skóre kombinující cenu a výkon v sociálních médiích Chainlink [LINK], Cardano [ADA], Dogecoin [DOGE], VeChain [VET] a ICX.

Procento dominance bitcoinů

Rozsah dominance bitcoinů [BTC] se rozšiřuje na objemy obchodování a výrazně se liší v tržní kapitalizaci.

bitcoinové dominantní procento kryptoměnového trhuProcento dominance bitcoinů nad kryptografickými trhy (TradingView)

Dominance bitcoinů klesla pod 50 a 200denní EMA (exponenciální klouzavý průměr) a prolomila se pod podporu vzestupné dominance bitcoinů.

Obchodníci však musí být ohledně pokračování v pohybu opatrní. Obdélníková oblast představuje fraktální analýzu podobného útěku počátkem roku 2019. Trh zaznamenal poměrně rychlou návratnost k bitcoinu, protože přírůstky na altcoinech začátkem roku 2019. Přední obchodník a analytik, Cantering Clark (alias), tweetoval,

Vzhledem k tomu, že vidíme, že krypto má vlastní verzi rotace sektoru s DeFi, Midcaps a nyní jednotlivé směšné věci jako $ DOGE, bylo by těžké si to představit #Bitcoin neprospívá pozitivnějším cenám kupředu, dokud hra s hudebními židlemi neskončí.

2017 Vibes?

Bublina ICO roku 2017 byla postavena na zadní inovativní a potenciálně lukrativní pozici blockchainové technologie transformující FinTech a různá průmyslová odvětví prostřednictvím decentralizovaného kryptoměny. Současný nárůst altcoinů se nezdá jako recyklovaný běh altcoinů, ale nový příliv kapitálu přes DeFi. Tento nový kapitál bude mít tendenci rotovat nebo hledat příležitosti také v jiných projektech. Tržní kapitalizace tokenů DeFi za posledních několik týdnů exponenciálně vzrostla na 7,4 miliardy USD.

Je to však jen první fáze vzestupu a aby se replikovala předchozí alt-sezóna, musí to na chvíli pokračovat. Mati Greenspan, finanční analytik a zakladatel Quantum Economics, který doufá v pokračování poznamenal o tom, zda je tu alt-sezóna,

Ne. Sezóna znamená, že to chvíli trvá. Je to spíš Alt-středa s nadějí, že se změní na Alt-červenec.

Zvýšení nabídky stablecoinů

Tržní kapitalizace stablecoinů každým dnem roste; v současné době na 11,2 miliard $. V minulosti příliv peněz do stablecoinů fungoval jako předzvěst kryptobunkových trhů.

usdt stablecoin objemKumulativní objem stablecoinů (Zdroj)

Rozsah nárůstu ocenění USD ve stabilcoinech je navíc více než dvojnásobný oproti nárůstu na začátku roku 2019. To kromě snížené volatility ceny bitcoinů opět připomíná rok 2019.

Celková tržní kapitalizace altcoinů

V neposlední řadě se tržní kapitalizace altcoinů prolomila nad dlouhodobou medvědí trendovou linií v týdenním měřítku.

celkem2 tržní kapitalizaceCelková tržní kapitalizace altcoinů (TradingView)

Obchodníci se budou těšit na uzavření a konsolidaci nad trendovou linií pro pokračování běhů altcoinů.

Jaká je podle vás pravděpodobnost alt-sezóny na současném trhu? Podělte se s námi o své názory.  

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me