Cenová analýza BTC, ETH, XRP pro týden 25. června až 1. července – smíšený týden s dobrými dlouhodobými pozitivy

reklama Phemex

Tento týden přišel jako úleva pro mnoho kryptoměnových investorů a nadšenců s dobrým dlouhodobým vývojem. Nic pozitivního na cenu hlavních kryptoměn, ale rozhodně spěch nákupu na konci týdne, který koupil bitcoiny zpět nad důležitou úroveň odporu 6000 USD. Kryptotrh přidal za poslední 2 dny více než 26 miliard dolarů, míří na o víkendu, protože hlavní aktiva včetně bitcoinů, etherea a bitcoinových hotovostí vzrostla dvojciferně.

Vzhledem k prudkému nárůstu objemů a přílivu USD do kryptoměn již mnoho nadšenců a analytiků a mluvčích hovořilo o vstupu kryptoměnového marketingu do krátkodobé býčí fáze, ale na předvídání je ještě příliš brzy. Tento minulý týden a pár příštích týdnů bude spíše lakmusovým papírkem pro to, aby hlavní kryptoměny byly nad úrovní jejich odolnosti, než aby exponenciálně rostly. Z korporátního hlediska je hlavní zprávou, která byla tento týden zachycena, zpráva o tom, že Facebook zvrátil svou reklamní politiku pro kryptoměny.

Zdroj Coin360.io, přístup k IST 11.11 ráno 1. července

Bitcoin [BTC]

Bitcoin, vůdce smečky, viděl jasnou bitvu mezi býky a medvědy. Vzhledem k tomu, že medvědi v první polovině týdne tloukli, býk se na konci vrátil a bušil na konci týdne se ziskem 5,65%. Značka kapitalizace činila 106 miliard USD. Ceny v průběhu týdne dosáhly nejvyššího bodu 6465,51 USD a nejnižšího bodu 5835,78 USD, což ukazuje na jasný souboj kolem úrovní odporu 6000 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější, v objemech, s BTC napříč různými páry, byly Binance (10,36%), CoinEx (7,58%) a ZB.com (4,38%). Zajímavým faktem, co se týče manipulace s objemem na burze, se zdá, že nejvíce obchodovaným párem je BTC / USDT zajímavým párem, pokud jde o nejvíce volatilní kryptomenu spárovanou se stabilním postrojem na mince.

Bylo zaznamenáno několik hlasů, které hovoří o bitcoinu. Tyler Winklevoss porovnával bitcoiny s digitálním zlatem. Ron Paul, bývalý člen amerického Kongresu a významný poradce v Misesově institutu, byl citován slovy Bitcoin, měna podporovaná zlatem může koexistovat ve svobodné společnosti. Hlavní ekonomický poradce Allianz, Mohamed El-Erian, uvedl, že bitcoiny budou v nákupním teritoriu, pokud klesnou o 5 000 USD.

Přečtěte si také: Analýza cen kryptoměny v týdnu od 18. června do 24. června – spirály dolů Pokračujte, jak se předpisy ztuhnou

Ethereum [ETH]

Ethereum, druhá největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, se také dokázalo odrazit od podpory podobně jako u bitcoinů a dalších kryptoměn. Byl ve velmi mělké červené barvě, i když poté, co týden skončil, viděl spoustu zelených vrcholů. Jak hlásíme, ETH byl těsně pod 0,96% poté, co jsme viděli nějaké výšky, které byly příliš kvůli tomu, že jsme si toho všimli. Ceny etheru byly tento týden nahoře na 461,21 USD a byly na minimu 419,68 USD, což opět ukazuje na široké rozpětí, o které bojovali býci a medvědi. Burzy, které byly tento týden aktivnější, v objemech, s ETH napříč různými páry, byly CoinEx (5,97%), OKEx (4,42%) a Finance (3,69%). Pár ETH / USDT generující maximální objemy

Některé novinky tohoto týdne kolem Ethereum byly krypto-hedgeový fond, umístěný v Austinu, nazvaný Multicoin Capital a podporovaný Chrisem Dixonem, Andreessen Horowitz’s byl velmi pozitivní na budoucnost Ethereum a tankování na Ripple a Litecoin. Jihoafrická centrální banka uzavřela multibankovní projekt pro testování platebních převodů mezi bankami pomocí platformy založené na ethereu, Quorum pod „Project Khokha“. Basketbalový tým Sacramento Kings se také rozhodl těžit Ethereum na financování stipendií pro technické vzdělávání.

Zvlnění [XRP]

XRP také sledoval trend ostatních mincí, které prolomily sestupnou trendovou linii. Podporoval dynamiku, i když také viděl prodejní tlaky na vyšších úrovních, když medvědi začali útočit a uzavírali týden červeně s poklesem o 3,47%. Ceny XRP byly navíc tento týden na 0,491110 USD a na minimu 0,427302 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s XRP napříč různými páry, byly CoinBene (21,86%), Bitbank (12,61%) a Bithumb (8,88%). Dvojice XRP / USDT vygenerovala maximální objemy následované dvojicemi XRP s japonským JPY a korejským KRW.

XRP shromáždilo zprávy, které zahrnovaly předsedu SBI Holdings, který řekl, že Ripple (XRP) je dalším globálním standardem kryptoměny a peněz. Společnost Ripple také našla nového partnera v indickém bankovním systému ve formě banky Kotak Mahindra Bank, která společnosti Kotak umožní využívat výhody xCurrent pro rychlejší a efektivnější platby remitencí.

The Other Movers and Shakers

Ostatní mince, které se tento týden vyrobily nahoře a dole podle Coin Market Cap (přístup 1. července v 23:30 IST), byly

Stěhováci

  • SelfKey – ukazuje nárůst o 396,03%
  • SalPay – ukazuje nárůst o 170,11%
  • Whalecoin – vykazuje nárůst o 132,34%

Třepačky

  • Peepcoin – ukazuje pokles o 92,95%
  • Zippie – ukazuje pokles o 45,59%
  • Token Desk – ukazuje pokles o 45,57%

Co si myslíte, jaký by to byl sentiment kryptotrhů příští týden? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map