Kryptoměny vyměňují „gamifikaci“ a podporují přijetí uživatelů, jakmile se blíží poloviční bitcoin

reklama Phemex

Komunita kryptoměn netrpělivě očekává nadcházející polovinu bitcoinů za zhruba 48 hodin s burzami v horní části seznamu. Nedávno jeden z předních obchodníků s kryptoměnou na Bitfinexu, bearwhale, Joe007, zmizel z internetu (uzavřel svůj Twitter i devizový žebříček) po údajné ztrátě 15 milionů USD v posledním běhu BTC na 10 000 USD. 

Jak se blíží polovina, je očekávaná euforie, že do prostoru vstoupí více uživatelů, protože objemy obchodů na burze se postupně zvyšují. Vzhledem k tomu, že noví maloobchodní a institucionální uživatelé a obchodníci na palubě sítě bitcoinů, každá burza touží být jejich poskytovatelem řešení. Zatímco některé kryptoburzy získávají tyto uživatele, jejich udržení na platformě představuje velkou výzvu. 

Jedna z taktik, která na burzách stále roste, jak zdůraznila sláva Joe007, která vedla žebříček Bitfinex, si burzy stále častěji osvojují „gamifikaci“ platforem, aby si udržely náskok před adopcí uživatelů. V tomto článku se zaměříme na řešení „gamifikace“ nabízí kryptoměnové burzy směřující do možného býčího běhu po rozpuštění.

Býčí pohled na adopci po půlení?

Kryptoměnový průmysl se pomalu vrací na vzestupnou tendenci roku 2017, protože analytici a zkušení obchodníci předpovídají potenciální běh býků v příštím roce, který by mohl zlomit historická maxima. Když se vydáme do dalšího běhu bitcoinů a kryptoměn, burzy se zaměřují na inovaci nejlepších řešení pro nové uživatele. 

Při pohledu zpět na vzestupnou tendenci roku 2017, která nastavila BTC na masivní běh na 19 800 $ a kryptoměny zasáhly ATH, jeden konkrétní důvod ukázal, že to byl masivní růst ICO a souvisejících produktů. Během tohoto období došlo k obrovskému nárůstu investic do standardních tokenů ERC, když přijetí uživatele vyletělo kolem střechy. Většina z těchto ICO nabídla nějakou formu konkurence, která stimulovala nejlepší obchodníky, a tím zvýšila celkové využití jejich tokenu. 

Výměny z jejich strany využívaly prvek gamifikace, který otevřel kryptoměnový průmysl tradičním finančním investorům a průměrným Joesům, a lákal je k obchodování na platformě. Binance je docela zajímavý případ, protože zažil explozivní růst během býčího běhu v roce 2017, protože integroval svůj žebříček a nabídl tokenově specifické soutěže ve snaze zvýšit absorpci uživatelů na platformě. Mezi další špičkové burzy, které následují podobnou cestou, patří OKEx, Aluna.Social, Huobi a dokonce i Brave prohlížeč (i když to není burza)

Když se vydáme do dalšího býčího období, uvidíme podobný nárůst v adopci kryptoměn uživatelem způsobený možnou gamifikací napříč polem kryptoměny? 

„Gamifikace je jednoduše použití pobídek a odměn k přilákání a podpoře zapojení na platformě.“

Řešení gamifikace napříč burzami 

Binance bezpochyby vede revoluci v krypto prostoru díky gamifikaci na své platformě. V průběhu let burza dokončila desítky soutěží na platformě, které lákají uživatele k této platformě. Burza minulý měsíc vyplatila více než 72 000 USDT (~ 72 000 USD) každému z jejích nejlepších přidružených společností v jeho programu přidružených společností Binance Futures ve snaze zvýšit počet uživatelů na platformu.

Spousta následovníků, ale ne velký příjem?


Můžete hrát roli a zároveň pomáhat budovat kryptofinanční prostor, podobně jako tradiční makléři, ale decentralizovaněji.

Staňte se pobočkou. https://t.co/2RN23Cq1UH

– CZ Binance ??? (@cz_binance) 8. května 2020

Binance vede krypto svět v gamifikaci své platformy, ale v současné době čelí tvrdé konkurenci zavedených burz, jako je OKEx a dalších krypto společností, jako je Huobi, HedgeTrade a Aluna. Sociální, kteří poskytují svůj vlastní žebříček odměňující nejlepší obchodníky každý den. 

Ve snaze zvýšit celkovou míru přijetí bitcoinů a celkové obchodování na burzách poskytuje gamifikace rychlé a ziskové řešení pro burzy v blockchainovém průmyslu, aby rozšířily svůj podíl na trhu.

Měly by směny směřovat k gamifikaci?

Jak je vidět z masivního modelu růstu společnosti Binance od roku 2017, gamifikace je jednou z nejdůležitějších obchodních strategií, které by mohla počáteční kryptoburza nabídnout ve snaze prosadit masové přijetí. Jaké jsou tedy některé výhody gamifikace kryptoměnové obchodní platformy?

  • Udržení uživatele: Jak již bylo uvedeno výše, adopce a udržení uživatelů jsou hlavními důvody, proč by se burza bitcoinů a kryptoměn měla zaměřovat na systémy odměňování a přidružené programy. Odměny nabízené zákazníkům, kteří mají nejlepší obchody nebo nejlepší obchodní zákazníci, nastavili hru, díky které obchodníci obchodují více. 
  • Okamžité uspokojení: Průmyslová odvětví po celém světě, včetně leteckých společností a oděvního průmyslu, nastavují taktiku gamifikace ve snaze nalákat zákazníky, aby u nich nakupovali nebo kupovali další. Uživatelé jsou poté odměněni věrnostními body (nebo v kryptoburzách, žetonech), které lze poté na platformě snadno vyměnit za poplatky za obchodování mezi řadou výhod. 
  • Zkušenosti s obchodováním: Někteří analytici také tvrdili, že gamifikace může nováčkům přinést větší zkušenosti s obchodováním v kryptoměnách a také vydělávají v tomto procesu. 
  • Přímý komunikační kanál: Další burzy Aluna.Sociální klíčový příklad dává uživatelům chatovací platformu pro interakci a sdílení obchodních strategií ve snaze udržet si uživatele. 

Závěr 

Pokračující volání býčího trhu v nadcházejícím roce po akci Bitcoin na polovinu poskytuje vhodný čas pro výměnu informací o zapojení maloobchodních uživatelů do kryptoměny. Burzy, které nabízejí nejlepší systémy odměn a přidružené programy, jako jsou Binance, Aluna.Social, HedgeTrade a OKEx, pravděpodobně povedou další masovou vlnu adopce uživatelů v krypto průmyslu.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map