NASDAQ připraven do roku 2019 vypsat a obchodovat s bitcoiny, etherea a dalšími kryptoměnami

reklama Phemex

NASDAQ se také připojil k závodu kryptoměny, zatímco svět čeká na zavedení nového podniku ICE Bakkt, který se stane první federálně regulovanou burzou. SEC odmítla tolik bitcoinových ETF za téměř 2 roky a každé zamítnutí mělo u všech jeden společný bod, že neexistuje federálně provozovaná burza, která by uváděla seznam bitcoinů a dalších kryptoměn. Zatímco pomalu všechny ostatní body odmítnutí našly odpověď, zdá se, že tento „důvod odmítnutí“ bude brzy zodpovídatelný NASDAQ.

Závod prvního hybatele zachytit institucionální pohyb do krypto ekosystému

Pokud se má věřit zdrojům, NASDAQ se pokouší být prvním hnacím motorem v oblasti správy kryptoměn, provádění příkazů a v čele institucionálního pohybu do krypto ekosystému. Zatímco tam byla oznámení o dalších titulcích spojených s globálními burzami, které se dostaly do kryptoměn prostřednictvím partnerství a obchodování s futures; NASDAQ může jít do všeho. Zdá se, že skvěle agresivní a technicky zdatný NASDAQ vytváří cestu pro kótování a obchodování s nimi na vlastní burze..

I když zde nebylo žádné oznámení jako takové, ale zasvěcený zdroj z NASDAQ, blízký tomuto vývoji informoval ICO Journal, že podle plánů a časových harmonogramů může svět brzy vidět, že Bitcoin a Ethereum budou uvedeny a obchodovatelné na NASDAQ.  

Cituji ze zdrojové poznámky ICO Journal

“Konverzace kolem zařazení mincí se soustředila na to, jak budou klasifikovány z regulačního hlediska.” Jak si dokážete představit, naše vedení je úzce spojeno s rachotem na SEC a CFTC kolem kryptoměn a s tím, co se očekává v příštích 3–6 měsících. I při předpokládaných nejdelších časových rámcích bude poskytnuto určité vedení a předpokládám, že budeme jednat rychle. Rámec (dvě různé sady rámce založené na dvou různých regulačních výsledcích) již byl položen k vytvoření samostatného sila pro výpisy mincí a robustního obchodního aparátu. Matematikou zde hledáme regulační orgány, které by poskytly pokyny v 1. čtvrtletí roku 2019, a oznámení a „výměnu mincí“, které mají být oznámeny nebo zahájeny ve 2. čtvrtletí roku 2019. “

NASDAQ údajně uspořádal minulý měsíc v Chicagu setkání za zavřenými dveřmi, které zahrnovalo zástupce asi půl tuctu společností, včetně Gemini a dalších burz kryptoměn. Podle zpráv agentury Bloomberg bylo cílem shromáždění povzbudit průmysl, aby pracoval na zlepšování obrazu kryptoměny ověřováním její potenciální role na globálních trzích.

V listopadu 2017 zpráva časopisu Wall Street Journal odhalila, že NASDAQ a Cantor Fitzgerald & Co. vypsá bitcoinové futures v první polovině roku 2018. Jelikož tento plán tentokrát nevyšel, vypadá to, že Nasdaq vyjde se všemi zbraněmi planoucími.

Přečtěte si také: Federální rezervy USA v St. Louis na býčí pohledy na bitcoiny: skvělá funkce, hodnota & Stát se zlatem

Závod se pro tradiční výměny ztěžoval

Zatímco oficiální oznámení NASDAQ stále čeká, počátkem tohoto měsíce oznámila Intercontinental Exchange – obchodní kolos, který vlastní newyorskou burzu a další globální trhy -, že formuje novou společnost s názvem Bakkt. Nový podnik, který má být spuštěn v listopadu, nabídne federálně regulovaný trh bitcoinů. Vytvořením společnosti Bakkt si ICE klade za cíl transformovat bitcoiny na důvěryhodnou globální měnu s širokým využitím.

Po této zprávě následovala druhá největší německá burza cenných papírů, Stuttgart Börse, která rovněž odhalila plány na vývoj nové platformy pro Initial Coin Offerings (ICO) i multilaterální kryptoobchodní systém.

V červenci tohoto roku oznámila švýcarská burza cenných papírů SIX také své plány na novou tržní infrastrukturu, která byla navržena pro kryptoměny, jako jsou bitcoiny, a bude založena hlavně na technologii distribuované účetní knihy Blockchain a bude nabízet integrované post-transakční služby, jako je vypořádání obchodů a aktiva péče

Jak se tyto velké technologicky důvtipné burzy dostávají do konfliktu s výpisy kryptoměn, zdá se, že se jejich kryptoměna vyvíjí a dospívá. To by rozhodně snížilo manipulaci s cenami a obavy o bezpečnost, čímž by bylo bezpečnější, aby byly institucionální peníze bezpečnější.

Rozhodně může SEC hledat řešení. Zdá se, že je nastaveno pro přijetí bitcoinové ETF aplikace v 1. čtvrtletí 2019? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map