reklama Phemex

Jak jsou si Binance a Amazon podobné? Amazon je jednou z nejuniverzálnějších společností na světě s řadou nabídek produktů – od prodeje maloobchodního zboží přes vydávání nových knih přes tvorbu videoobsahu až po vývoj průkopnické spotřební elektroniky se postupně stává jednotným obchodem pro potřeby spotřebitelů. Ve světě kryptoměn lze totéž říci o Binance, která se díky chytrým expanzním strategiím CZ mění v globální krypto říši..

Prst v každém koláči

Binance má více nabídek produktů, než kolik lze spočítat na prstech obou rukou. Nejde jen o výměnu blockchainu a kryptoaktiv, ale také o investice a fundraising, výzkum digitálních aktiv a podporu a adopci blockchainu a kryptoměny.

Zdroj: Binance

Její rozmanitost platforem podporuje spotové obchodování, obchodování s maržemi, obchodování s deriváty a obchodování p2p a těší se zdravému objemu obchodování. Podle údajů dostupných na Coingecko, Binance má k dispozici 570 obchodních párů pro spotové obchodování.

Má půjčovací program a sázkový program, který umožňuje uživatelům získávat úroky a odměny na svých kryptoměnách. Binance Academy nabízí uživatelům vzdělávací obsah o krypto a blockchainu. Binance Charity využívá blockchain k prosazování filantropických příčin.

Binance Info je encyklopedie kryptoměn. Binance Labs je fond dopadu na infrastrukturu, který inkubuje, investuje do blockchainových projektů a posiluje je. Binance Launchpad je platforma pro spouštění tokenů slibných nových blockchainových projektů.

Binance Research poskytuje analýzy, zprávy a přehledy založené na datech zúčastněným stranám trhu s kryptoměnami. Důvěřujte peněžence je oficiální peněženka digitálních aktiv společnosti Binance. Binance Chain je komunitní blockchainový softwarový systém, do kterého přispívají vývojáři z celého světa, a Binance DEX byl vyvinut navíc.

Díky tolika nabídkám produktů se Binance stala hlavní hybnou silou vývoje a přijetí kryptoměny v krypto ekosystému..

Místní přítomnost je klíčová, Binance Going Global

Binance však není připraven zastavit právě tady. Roztahovalo se nejen horizontálně, ale také vertikálně. Mezi strategie společnosti Binance, které jí pomáhají stát se globální říší v prostoru kryptoměny, patří podpora, kterou rozšiřuje pro transakce fiat-to-crypto. Více fiatových bran přinese masivní růst uživatelské základny Binance.

Nedávno, Binance oznámil s nimiž spolupracuje Paxful, který umožňuje platformu P2P jako bránu Binance. Uživatelé Binance tak nyní budou moci nakupovat kryptoměny prostřednictvím Paxful za použití 167 fiat měn. Mezi fiat měny, které Binance nyní bude podporovat, patří ruský rubl, vietnamský dong, indonéská rupie, nigerijská naira, kolumbijské peso, britská libra, mexické peso, kanadský dolar, euro a argentinské peso.

Dříve to Binance měl sdílené že otevřela brazilské skutečné a argentinské peso fiat brány pro uživatele Binance prostřednictvím partnerství s Latamex. Podle blogu Binance je Latamex / Settle Network síť pro vypořádání digitálních aktiv, která v celé Latinské Americe pracuje na směnných a přeshraničních platbách. “

V listopadu přidal Binance podporu pro indickou rupii partnerství s místní krypto burzou, WazirX. Expanze do Indie byla odvážným krokem, protože země zavedla bankovní zákaz kryptoměn od dubna 2018. Ačkoli kryptoměna dosud nebyla v zemi oficiálně prohlášena za nezákonnou, centrální banka RBI v zemi je není příliš zájem o legalizaci jakékoli soukromé digitální měny.

Několik stran expanze Fiat-to-Crypto

Binance cíl je podporovat všech 180 měn světa v nadcházejících šesti až devíti měsících a Binance je velmi blízko k jeho dosažení.

Rozšíření společnosti Fiatance svých fiatových bran přináší řadu výhod pro různé zúčastněné strany v kryptoprůmyslu. Zaprvé, pro průmysl jako celek je to pozitivní zpráva, protože pomůže řídit přijetí kryptoměny. Více fiat bran znamená, že více lidí bude moci snadno investovat do kryptoměny, spolu s jistotou, že jejich transakce jsou bezpečné, protože jsou podporovány Binance.

S řadou produktů, které Binance nabízí, a výnosy z nich miliony dolarů, je Binance již společností s velkým významem v krypto světě. Tento krok dále upevňuje pozici Binance jako skutečně globální kryptoměny na světě.

Stojí za zmínku, že strategie expanze je také docela chytrá, protože pomáhá Binance snadněji se pohybovat na nové trhy. Spíše než vyjednávat s úřady různých jurisdikcí, investovat do nové infrastruktury a týmů, Binance uzavírá partnerství se stávajícími společnostmi v těchto jurisdikcích, čímž využívá jejich zdroje a sdílí rizika v případě, že dojde k regulačnímu zákroku.

Pro společnosti se tato partnerství promítají do větší viditelnosti na trhu kryptoměn díky síle značky Binance a více zdrojům potřebným pro provoz firmy, zejména v této době nejistoty a medvědího vývoje.

Je to výhodná situace pro všechny, zejména pro společnost Binance, která vypadá, že se stane Amazonkou kryptoměnového světa.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me