Jedná se o nejúspěšnější faucety s etherem v červenci 2020

ethereum faucety

Stejně jako jakýkoli druh krypto faucetu jsou i Ethereum faucety weby, které nabízejí návštěvníkům ETH zdarma výměnou za splnění několika úkolů, jako je sledování reklam, klikání na reklamy, dokončení captchas, hraní her a mnoho dalších.

Na trhu existuje mnoho legitimních faucetů Ethereum, ale při výběru takové stránky byste měli být opatrní, protože existuje mnoho podvodů, které by se mohly pokusit ukrást vaše osobní údaje. Abychom vám pomohli zúžit hledání bezpečného a obohacujícího faucetu Ethereum, sestavili jsme seznam s několika možnostmi:

Free-Ethereum

zdarma ethereum

Free-Ethereum je poměrně nový, ale oblíbený ETH faucet, který nabízí hlavně multiplikační hry pro lidi, kteří chtějí získat Ethereum zdarma. Nárok můžete uplatnit jednou za 60 minut a výplaty se odesílají přímo do vaší peněženky Ethereum.

K dispozici je také program doporučení, ke kterému se můžete připojit, kde můžete vydělat až 50% mincí, které váš doporučený uživatel vydělá. A pokud se rozhodnete své mince držet, Free-Ethereum vám platí úrokovou sazbu 8% ročně.

Svůj nárok můžete stáhnout, jakmile dosáhnete minimálního limitu 0,001 ETH. Když provedete jakoukoli transakci výběru, bude účtován poplatek 0,001 ETH.

Faucetcrypto

Faucetový krypto

Faucetcrypto je multicurency faucet, kde si můžete nárokovat Ethereum, stejně jako bitcoiny, dogecoiny, Dash, digibyte a dalších 11 coinů. Kryptoměnu můžete vydělat různými úkoly, například interakcí s reklamami, hraním her, krátkými odkazy a zodpovězením otázek na nabídkových stěnách..

Časovač faucetu je nastaven na 40 minut. Výběry lze provádět po dosažení minima 0,00012 ETH. Nejlepší na tomto faucetu je, že za výběr nejsou žádné poplatky.

FireFaucet

Požární FAUCET

FireFaucet je jedním z nejpopulárnějších faucetů altcoinů a ethereum, který umožňuje uživatelům získat 8 kryptoměn provedením jednoduchých úkolů. Zde můžete vydělat kryptoměnu hraním her, klikáním na reklamy a krátké odkazy a mnoha dalšími věcmi. Stránka také obsahuje věrnostní program, který poskytuje svým uživatelům úspěchy, odměny a bonusy.

Neexistuje žádný časový limit, který by omezoval, v jakou dobu můžete uplatnit nárok. Mince můžete vybrat po dosažení minimálně 0,004 ETH a nevznikají žádné poplatky.

ESFaucety

ESFaucet umožňuje nejen dokončit úkoly pro Ethereum, ale můžete také těžit nativní ES-Coiny webu. Reklamace lze uplatnit jednou za 5 minut.

Toto je jeden z mála faucetů Ethereum, který obsahuje také mobilní aplikaci. Běžní uživatelé mohou využívat bonusy, které jsou nabízeny denně. Pokud máte v peněžence více než 0,05015 ETH, budete moci své pohledávky stáhnout. Poplatek za takovou transakci je 0,00015 ETH.

Althub

AltHub

Althub je další multicoinový faucet, který také obsahuje Ethereum a 13 dalších krypt pro plnění snadných sociálních úkolů. Stránka má také program doporučení, kde uživatelé mohou získat 20% přidruženou sazbu z částky vydělané lidmi, které odkázali.

Můžete vydělat coiny ze zdí krátkých odkazů každý den nebo si mince vyzvedávat každých 5 minut bez krátkého odkazu. Výběry lze provádět do vlastní peněženky peněženky FaucetPay poté, co se vám nashromáždí minimální částka 0,00005 ETH.

Za vaše transakce nejsou účtovány žádné poplatky.

Allcoiny

Allcoiny

Na rozdíl od obvyklých ethereových faucetů, Allcoiny pouze nabízí hry jako prostředek k získání bezplatného ETH. Stránka funguje také jako těžební fond, kde mohou uživatelé sloučit svůj výpočetní výkon a generovat nové mince. I když můžete reklamovat ručně každé 4 minuty, existuje také funkce AutoFaucet, která automaticky komunikuje s faucetem na vašem místě.

Tento faucet má vyšší minimální limit pro výběr, což je 0,0036 ETH. Poplatek za inkasování vašich mincí je 0,0012 ETH.

Důvěřujte kostkám

Důvěřujte kostkám

Tento online kasino také obsahuje faucet Ethereum a faucet s více mincemi. Nárok si můžete uplatnit jednou za 6 hodin, ale musíte si na platformě vytvořit účet. Faucet má funkci multiplikátoru, která může vylepšit váš krypto fond s 50000X. K dispozici je také týdenní sázková soutěž, ve které můžete vydělat 3000 $, nebo můžete vsadit malou sázku a vyhrát jackpot ve výši 24 691 $.

Minimální částka, kterou lze vybrat, je 0,00002 ETH.

Faucet zdarma

Faucet zdarma je další multi-krypto faucet, který umožňuje uživatelům požadovat 17 různých coinů, včetně Ethereum. Časovač je nastaven tak, aby umožňoval reklamaci jednou za 24 hodin. ETH můžete vytvořit kliknutím na reklamy, přístupem k poštovním faucetům, průzkumy a mnoha dalšími.

Stránka má různé úrovně členství a na základě této úrovně můžete zvýšit částku ETH, kterou požadujete. Členství Fire má 8x multiplikátor odměn, Zlatý člen – 12x, Ultimate člen – 20x a Platinový člen – 30x.

Závěr

Toto je náš seznam představující nejúspěšnější faucety Ethereum, ke kterým máte přístup v červenci 2020. Mějte na paměti, že faucety nejsou efektivní způsoby, jak hromadit velké množství krypto, ale snadno s nimi komunikovat, protože nemusíte procházet výměna.

Doporučený obrázek: asiatimes.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map