Jedná se o nejúspěšnější faucety XRP v červnu 2020

Predikce ceny XRP

Dnes představíme seznam některých z nejzajímavějších faucetů XRP, které můžete letos v červnu použít.

XRP faucety jsou přímé, snadné a bezplatné metody pro lidi, kteří začínají s kryptoměnou a chtějí si vydělat XRP zdarma. Na těchto webech musíte vygenerovat bezplatnou XRP řadu jednoduchých úkolů, jako je házení kostkou, stisknutí tlačítka, vyplnění captcha, vyplnění průzkumu atd..

Lidé by měli mít na paměti, že na faucetech XRP mohou vyrábět jen malé zlomky.

Budete muset vlastnit peněženku XRP, abyste mohli propojit adresu s faucetem a přijímat své prostředky. Za zmínku stojí, že k aktivaci jakékoli peněženky XRP budete muset vložit 20 XRP.

Faucety a loterie XRP přinášejí příjem prostřednictvím výnosů z reklam, jako jsou platby za zobrazení, platby za kliknutí nebo jiná schémata platby za x. To je důvod, proč uvidíte mnoho reklam na jejich domovských stránkách a deaktivujete blokování reklam, pokud chcete používat faucet.

V době psaní tohoto článku se XRP obchodovalo na 0,198521 $, podle údajů poskytnutých webem pro sledování kryptoměn, CoinMarketCap.

CoinFaucet.io

CoinFaucet je jedním z prvních XRP faucetů, který byl uveden na trh v říjnu 2017. Díky svému snadno použitelnému a přímočarému systému je dnes jedním z nejpopulárnějších a nejpoužívanějších krypto faucetů. Stránka má k dnešnímu dni 622 478 registrovaných uživatelů, 49 798 200 odehraných her a 16 734 800 zvlnění udělených uživatelům.

Můžete si nárokovat každých 60 minut nebo hrát přímočarou hru a vydělat XRP zdarma. Několik uživatelů bude náhodně odměněno částkou 300 $ pouze za kliknutí na tlačítko. U dalších hodů kostkami můžete kliknout na sponzorované odkazy, které na Twitter zveřejní kód denní bonusové role.

Výběr z webu se provádí okamžitě, na rozdíl od ostatních faucetů XRP, které vyžadují, aby uživatelé počkali určitou dobu, než budou připsány prostředky. Uživatelé CoinFaucet dostávají své XRP okamžitě po dosažení minimální částky pro výběr, což je 1 XRP. Při vyplacení nejsou účtovány žádné poplatky.

Pokud odkážete nové uživatele na CoinFaucet, budete mít prospěch z podstatného bonusu za doporučení ve výši 50% z toho, co vydělají. Na web můžete odesílat neomezeně doporučení.

CoinFaucet má účty na sociálních médiích, které jsou velmi aktivní, často zveřejňují bezplatné promo kódy pro extra role / otočení, což může zvýšit šance návštěvníka vyhrát více XRP.

Web ve své sekci FAQ uvádí, že si můžete vytvořit XRP peněženku s Rippex.net a nechat ji offline, ale pro její aktivaci budete muset vložit 20 XRP, což může u jakéhokoli faucetu chvíli trvat.


Allcoins.pw

Allcoins.pw je velmi populární multi-krypto faucet, který vám umožňuje vydělat XRP zdarma kromě jiných kryptoměn. Allcoins podporuje celkem 29 kryptoměn, včetně BTC, LTC, ETH, DASH, XMR, BCH, ZEC a ETC.

Nároky lze na webu podávat každých 300 sekund nebo každých 5 minut. Můžete získat XRP zdarma na Allcoinech řešením captchas, hraním her (LuckyNumber, Dice, FreeRoll atd.), Těžbou v prohlížeči a SolveMedia. K dispozici je také funkce automatického nárokování, kterou lze aktivovat až pro 3 krypta najednou.

Dalším způsobem, jak zvýšit svůj zůstatek XRP, je využití jejich celoživotního programu doporučení, kde můžete získat až 25% výdělků lidí, na které jste odkazovali.

Poté, co splníte minimální limit 2 XRP, můžete vybrat přímo do peněženky Ripple, kterou jste propojili s faucetem. Poplatek za výběr je stanoven na 0,10000000 XRP.

Allcoins.pw získal na stránce Bitcointalk dobré recenze a uživatelé tuto funkci chválí, což jim umožňuje nárokovat více mincí najednou. Podle zpráv uživatelů byly výplaty XRP konzistentní a rychlé, což je velké plus pro faucetový web.

Faucet Xcolander.com

Xcolander web obsahuje XRP faucety a širokou škálu dalších faucetů pro kryptoměny, jako jsou Tron (TRX), Stellar Lumens (XLM), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) a ostatní.

S tímto faucetem můžete vydělat XRP zdarma prostřednictvím loterie a sázení. Stránka také obsahuje otevřené statistiky odměn a výběrů svých uživatelů, které ukazují, že jsou zcela legitimní.

Nárok lze uplatnit každých 15 minut, kdy uživatelé mohou na každý nárok vydělat 0,00155263 XRP až 1552,63000000 XRP.

Abyste mohli vybrat z webu, budete muset dosáhnout minimálního množství 0,005 mincí a není účtován žádný poplatek za výběr.

XRPFaucet.Info

XRPFaucet.Info je známý XRP faucet, kde si návštěvníci mohou reklamovat každých 60 minut a 30% uživatelů vydělá až 0,0015 XRP, zatímco 0,001% vydělá až 7 XRP. 65% získá 0,0016 XRP, 3% získá 0,005 XRP, 1,9% získá 0,01 XRP a 0,099% dostane 0,07. Uživatelé musí pouze propojit svou adresu peněženky XRP a vyplnit captcha.

Pamatujte, že budete muset uplatnit nárok jednou za 30 dní, protože web poté váš účet považuje za neaktivní a uzavře jej a přerozdělí vaše prostředky.

Domovská stránka webu zobrazuje všechny nároky, které byly nedávno provedeny na faucetu, a také hlavní aktivní uživatelé webu.

Když provedete výběr XRP z XRPFaucet.Info, mějte na paměti, že některé kryptoburzy používají pro každého uživatele jednu adresu XRP a žádají o cílovou značku, takže při provádění transakce výběru nezapomeňte vložit svou cílovou značku XRP.

Závěr

I když se jedná o opakující se úkol, nárokování na XRP faucetech je dobrým způsobem, jak vydělat pár coinů pro nové krypto nadšence, kteří se chtějí dozvědět o XRP transakcích.

Doporučený obrázek: coindesk.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map