Nejlepší a nejlepší bitcoinové peněženky 2017

Co je to bitcoinová peněženka?

Bitcoinová peněženka je způsob, jak ukládat vaše digitální mince, nikoli fyzicky, protože ve skutečnosti ukládáte data. Pokud musíte porovnat bitcoinovou peněženku s tradiční, existují 3 velké rozdíly:

Bitcoinové peněženky:

  • Uchovávejte pouze bitcoiny
  • Nejsou fyzické
  • Dej vám příležitost posílat bitcoiny přes internet.

Pokud hledáte DOBROU bitcoinovou peněženku, musíte vědět, že existují tři typy peněženek: webové peněženky, softwarové peněženky a hardwarové peněženky.

Webové peněženky

Jsou to nejpohodlnější peněženky, protože pokud máte internet a prohlížeč, všechno je hračka. Rozhraní je velmi uživatelsky přívětivé a váš účet lze nastavit okamžitě. Zde jsou některé z nejlepších webových peněženek:

Atomová peněženka

Atomová peněženka

Atomová peněženka je jednou z nejlepších bitcoinových webových peněženek. Může také fungovat v operačních systémech Linux, Windows a Mac. Peněženka vám umožňuje provádět obchody s kryptoměnami a dokonce používat kreditní bankovní kartu k přímému nákupu bitcoinů s fiatem.

Další výhodou peněženky Atomic je, že ji lze nainstalovat na mobilní i stolní zařízení s kompatibilními aplikacemi pro Windows, Mac OS X, Debian, Fedora a Ubuntu i Android a iOS..

Peněženka ukládá všechny vaše informace, včetně zůstatků blockchainu, uzamykáním všech soukromým klíčem, který je exkluzivní pro vás. Tento konkrétní klíč je generován z mnemotechnické pomůcky. Klíč a semeno může vytvářet a přistupovat k nim pouze uživatel peněženky.

Kromě podpory bitcoinových vkladů a převodů podporuje peněženka také více než 300 kryptoměn.

Coinbase

Coinbase je jednou z nejlepších bitcoinových peněženek, vzhledem k tomu, že ji používá obrovské množství uživatelů. Je to snadný a bezpečný způsob, jak ukládat své kryptoměny, a také vám dává možnost nastavit více peněženek. Protože Coinbase je lídrem v oblasti výměny bitcoinů, může to být to, co hledáte.


Přečtěte si více o Coinbase

Blockchain.info

Tato platforma je jednou z nejvíce upřednostňovaných uživateli bitcoinů. Mohou snadno kontrolovat svá aktiva a transakce a jsou také schopni odesílat a přijímat bitcoiny. Blockchan.info je bezpečný, zabezpečený, snadno použitelný a poskytuje kvalitní služby.

Koukni na to

Counterwallet

Counterwallet je platforma používaná spoustou fanoušků kryptoměny. To, co z něj dělá oblíbeného mnoho uživatelů, je skutečnost, že existuje číselník poplatků, který vám umožní rozhodnout se, kolik chcete na poplatcích utratit. Podle mého názoru je tato možnost něco skvělého a nemůžete ji najít všude. Také to nemusí pro jeho uživatele vypadat tak zábavně, ale určitě to dělá svou práci.

Přečtěte si více o Counterwallet na jejich WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

BTC.com

Rozhraní této bitcoinové peněženky je dobře optimalizované. BTC.com se snadno používá a služby jsou poskytovány v žádném okamžiku, takže je ideální pro ty, kteří jsou vždy ve spěchu. Transakce trvá asi 30-60 minut.

Podívejte se ZDE

Softwarové peněženky

Bitcoinové jádro

Toto je opravdu jedna z nejlepších softwarových peněženek a je to určitě ta nejdůležitější. Může dělat téměř cokoli chcete a poskytuje vám základní uzel. Bitcoin Core má grafické uživatelské rozhraní (GUI), které vám pomůže snadno dokončit úkoly.

Přečtěte si o tom více ZDE

Electrum

Electrum je jednou z nejstarších softwarových peněženek na trhu s bitcoiny. Poprvé se objevil v listopadu 2011 a vy si jej můžete stáhnout a používat z počítače. Bohužel ji zatím můžete používat pouze na ploše.

Více informací

Hardware peněženky

Ledger Nano S

Ledger Nano je nejmenší a nejoblíbenější hardwarová peněženka. Je velmi efektivní, bezpečný a jeho velikost není větší než USB. Můžete si vybrat koupit Ledger Nano nebo Ledger Nano S, přičemž druhou je nejnovější verze tohoto produktu. Rozdíl je v tom, že Ledger Nano S je schopen ukládat také ether (ETH) a díky této věci je jedinečný.

Získejte svůj hned

Trezor

Trezor je hardwarová peněženka připravená vyhovět vašim potřebám a zabezpečit váš majetek před malwarem. Pokud jej ztratíte nebo vám ho někdo ukradne, Trezor získá vaše digitální peníze zpět. V tomto případě vygeneruje 9místné piny a klíč o 24 slovech, aby obnovil vaši kryptoměnu.

Zjistěte o tom více

Občas

Opendime je hardwarová peněženka o velikosti USB, proto se také nazývá Bitcoin Stick (a také Bitcoin Beared Bond). Pokud je chcete utratit online, musíte je odpečetit a poté si musíte pořídit další. Možná to nebude znít velmi pohodlně, ale věřte mi, toto je nejlepší způsob, jak zajistit své peníze!

Více o tom si můžete přečíst na našem webu z naší OpenDime Review

Podle našeho názoru se jedná o některé z nejlepších peněženek, které můžete v roce 2017 použít. Samozřejmě, jakmile se objeví lepší nabídka, dozvíte se o tom z našeho webu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map