Predikce cen Cardano (ADA) | Srpna 2019

Cardano ADA predikce ceny

V dnešním článku se podíváme na některé faktory a minulé cenové trendy, abychom mohli formulovat predikci cen Cardano (ADA) na srpen 2019.

Krátký popis Cardano

ADA je nativní kryptoměna platformy Cardano, první blockchainový projekt vyvinutý na základě vědecké filozofie a jediný vyvinutý globálním týmem předních akademiků a inženýrů.

Doporučený obrázek: Cryptovest

Kromě převodů digitálních fondů lze Cardano také použít jako technologickou platformu, která je schopná spouštět finanční aplikace i decentralizované aplikace nebo dapps.

Aktuální statistiky Cardano (ADA)

Cardano (ADA) se v současné době obchoduje na cenové úrovni 0,049 USD, což je pokles o -2,22% za posledních 24 hodin. ROI (návratnost investic) pro ADA je označena jako 126,89%. Cena se odhaduje, že do konce dne zůstane přibližně na stejné úrovni.

Mince ADA měla 24hodinový objem obchodování ve výši 28 690 447 USD, tržní kapitalizaci ve výši 1 275 196 786 USD a cirkulující dodávku 25 927 070 538 ADA.

Nejvyšší hodnota mince za posledních 7 dní byla 0,053496 USD, zatímco nejnižší hodnota byla 0,044860 USD. Nejvyšší a nejnižší hodnoty za posledních 24 hodin se blíží těmto hodnotám, a to 0,050633 USD, respektive 0,048842 USD.

Mince je aktuálně zařazena na 13. pozici na kryptotrhu podle své tržní kapitalizace.

Cardano (ADA), stejně jako zbytek trhu, zažívá pokles cen. I když existovaly velké naděje na oživení ceny mincí, předchozí měsíc byl celkově zklamáním.

Cardano (ADA) byl mezi prvními altcoiny, které nesly hlavní nápor poklesu trhu. Očekává se, že denní obchodníci neuvidí z této mince žádnou akci, ale existují signály, že by se mince mohla v následujících dnech zotavit.

Predikce cen Cardano (ADA): Analýza

Z měsíčních grafů v Cardanu můžeme pozorovat, že došlo k poklesu ceny s mírným nárůstem tu a tam.

Zdroj: coinmarketcap

28. července se mince obchodovala za 0,0599 USD. Ve stejný den se mince snížila na 0,056 USD, což znamenalo ztrátu 1,19%. následující den se mince mírně zotavila z 0,059 $ na 0,060 $, což znamenalo nárůst o 2,30%. Poslední den měsíce července také zaznamenal pokles o 1,18%, protože cena se opět vrátila na 0,059 USD.

Mince začala měsíc srpen kolem hranice 0,059 USD, s malým nárůstem činil 0,59% na 0,06 USD. Pak ale mince den za dnem dále klesala. První pokles znamenal pokles o 2,31%, když klesl z 0,06 USD na 0,058 USD.

ADA šla dále dolů a od 9. srpna se mince dostala pod hranici 0,050 USD. Od 10. do 15. srpna se mince udržovala kolem úrovně 0,050 USD a 16. srpna opět klesla.

Zdroj: Tron-týdeník

S korekcí 16. srpna vytvořila cena Cardano (ADA) symetrický trojúhelník a nyní se zdá, že se mince z tohoto trojúhelníku láme. Poté Cardano začalo získávat vzestupný pohyb, ale narazilo na odpor na cenové úrovni 0,06 USD.

Trh s mincí se opět snížil poté, co se obchodoval pod úrovní odporu, klesl na 0,05 $ a konsolidoval se, což vedlo k vytvoření symetrického trojúhelníku. Medvědí trend zlomil cenu ze symetrického trojúhelníku.

Dno symetrického trojúhelníku bylo 8. srpna testováno medvědího downswingu, ale narazilo na odpor býků. 14. srpna se medvědům podařilo prolomit spodní linii praporu, což naznačovalo, že medvědí trend neskončil. Pokud medvědí trend prolomí spodní čáru trojúhelníku, očekává se, že medvědí sentiment bude i nadále snižovat cenu ADA.

Závěr pro analýzu predikce cen Cardano (ADA)

Očekává se, že mince bude pokračovat ve své sestupné cestě poté, co se medvědům podařilo rozbít dno medvědí vlajky. Celkový trh s kryptoměnami byl od minulého měsíce docela propadlý a podle očekávání to mělo dopad na většinu altcoinů, včetně ADA..

I když nic nenasvědčuje tomu, že by v příštích několika dnech mohlo dojít k oživení, obchodníci stále očekávají cenovou rally v příštím týdnu. Trh tedy doufá, že ADA uzavře měsíc srpen za vyšší cenu.

Tržní předpovědi pro Cardano (ADA) Cena srpen 2019

Longforecast Cardano (ADA) predikce cen na srpen 2019.

The Longforecast web předpovídal, že:

“V počáteční ceně na 0,060 dolaru.” Maximální cena 0,061 $, minimální cena 0,042 $. Průměr za měsíc 0,052 USD. Prognóza cen Cardano na konci měsíce 0,045 USD, změna pro srpen -25,0%. “

Predikce cen společnosti Cryptonewz Cardano (ADA) na srpen 2019

The Cryptonewz web pro předpovídání kryptoměn představil svou prognózu ADA na srpen na základě grafických indikátorů: „Období RSI 14 je na úrovni 32, což naznačuje, že trh je v přeprodaném regionu. Cena klesla na přeprodanou zónu, což by mohlo naznačovat dlouhodobější konsolidaci. 12denní a 26denní EMA jsou nad cenou a směřují k jihu, což naznačuje, že trh je medvědí. “

Na základě toho web dospěl k závěru, že: „Očekává se, že trh Cardano (ADA) dosáhne poptávkových zón cenových úrovní 0,03 USD a 0,04 USD.“

Predikce ceny previsionbitcoin Cardano (ADA) na srpen 2019

The PrevisionBitcoin web očekává, že srpen 2019 přinese podstatné zvýšení ceny Cardana. Očekávají také, že k masovému přijetí této kryptoměny dojde s vysokou pravděpodobností v příštích měsících. “Očekáváme, že v srpnu 2019 vzroste Cardano se silnou kapitalizací a následně s konkrétním zvýšením hodnoty za minci.” – uzavřel web.

Závěr

Podle grafů a sentimentu na trhu se zdá, že Cardano v nejbližší době nezvýší cenu zdvojnásobením. Většina trhu učinila velmi konzervativní předpovědi ohledně cenové výkonnosti společnosti ADA, protože medvědí hnutí je stále přítomno na celém kryptotrhu.

Obchodníci jsou stále optimističtí, že srpen 2019 skončí s nárůstem, i když to bude pravděpodobně malý, pro krypto ADA společnosti Cardano.

Chcete-li zjistit, jaké předpovědi byly pro Cardano učiněny na konec roku, přejděte do naší roční předpovědi Cardano na rok 2019.

Doporučený obrázek: Průvodce výměnou bitcoinů

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map