Predikce cen IOTA 2019: Jak vysoká může být cena IOTA v roce 2019?

Predikce cen IOTA

Existuje mnoho hodlerů, kteří se ptají, zda by si měli IOTA stále ponechat ve svých peněženkách, protože v ceně mince nebyly žádné známky výrazného zhodnocení. V dnešním článku budeme analyzovat některé názory a faktory, které by mohly vést k proveditelné predikci cen IOTA pro rok 2019.

Vývoj cen IOTA

Rok 2017 byl rokem rozmachu projektu IOTA. Bylo mnoho obchodníků, kteří se chtěli zapojit do IOTA, ale rok 2018 začal medvědím pohybem. V roce 2017 zaznamenala IOTA a zbytek krypto trhu výrazný růst. Právě v tomto období se IOTA podařilo dosáhnout hranice 5 $ a umístit se jako čtvrtá nejcennější kryptoměna podle tržní kapitalizace.

Ale po havárii začala cena pomalu klesat, s náznaky růstu tu a tam. V současné době se mince pohybuje kolem hodnoty 0,30 USD. Existuje však mnoho odborníků, kteří věří, že tato jedinečná kryptoměna má velký růstový potenciál. Jak vysoko může MIOTA růst a jaké jsou faktory, které mohou ovlivnit predikci cen IOTA?

Faktory, které by mohly podpořit růst

  • IOTA se vyznačuje množstvím pracovních technologií a aplikací.
  • Internet věcí je odvětví, které zažívá rychlý růst.
  • Jedná se o seriózní a renomovaný projekt.
  • Plány rozšíření funkčnosti.
  • Funkce distribuované účetní knihy IOTA zvyšují škálovatelnost a rychlost transakcí.
  • Unikátní kvantově odolný protokol Tangle, který je přímým acyklickým grafem
  • Důležitá partnerství.

Faktory, které by mohly bránit růstu

  • Krach trhu, který by mohl ovlivnit cenu IOTA.
  • Nedostatek finančních prostředků na rozvojové plány, protože jde o neziskovou nadaci.

Jak vypadá predikce cen IOTA v roce 2019?

Vzhledem k tomu, že IOTA již zajistila řadu partnerství, očekává se, že rok 2019 přinese více z nich, a proto někteří odborníci sdíleli optimistickou předpověď pro tuto minci.

Nadace IOTA podepsala dohody s významnými hráči z automobilového, elektronického a IT průmyslu: Volkswagen, Bosch, a Fujitsu. Existují pověsti, že spolupráce s Microsoft by také brzy mohlo být v pracích.

IOTA uvede svůj první fungující produkt ve spolupráci s Volkswagenem v první polovině roku 2019. Digital CarPass, jak se produkt nazývá, bude používat síť ke sledování dat (jako je počet najetých kilometrů), které budou následně použity k vyhodnocení výkonu automobilů Volkswagen. Požadované síťové protokoly jsou nastaveny tak, aby byly implementovány většinou do roku 2019.

Ale co by mohlo zabránit tomu, aby MIOTA v roce 2019 rostla?

Pokud prozkoumáte vývoj cen mince IOTA od roku 2017, zjistíte, že cena zaznamenala prudký pokles. Aby se mince mohla vyšplhat zpět do své výšky 5,23 USD, musela by zažít a zvýšit se o ~ 1632 procent ze své současné ceny 0,26 USD.

Ačkoli tento čin není nemožný, protože mince zaznamenala takový meteorický vzestup v roce 2017, je spíše sporné, zda se to může stát znovu v roce 2019.

Ostatní odborníci z krypto prostoru učinili pro tento rok méně optimistickou predikci cen IOTA. Domnívají se, že pokud bude trend pokračovat, mohla by mince v roce 2019 vyprodukovat výnosy -81,3%. Očekává se, že se IOTA na konci března 2019 ponoří pod 0,1 USD a do konce června by mohla dosáhnout hodnoty 0,0362 USD . Několik měsíců poté by se mohla pohybovat kolem této úrovně, pak by do konce roku mohla zaznamenat nárůst o 0,4 USD. Toto zvýšení by však nebylo dostatečné k tomu, aby se investoři udrželi.

Technici grafů předpovídali na základě své analýzy, že MIOTA by měla získat zpět důležitou podporu ve výši 0,32 až 0,33 dolaru, pokud chce znovu růst. Pokud klesne pod tuto hodnotu, existuje riziko, že se nebude moci znovu vzpamatovat. Pokud by však mince dosáhla 0,40 dolaru a poté 0,50 dolaru, mohlo by to podstatně zvýšit šance na delší zotavení.

To však není spolehlivá předpověď, pouze referenční bod. Predikce ceny IOTA na rok 2019 tedy může být cena pohybující se mezi 1,25 a 1,30 dolary. Pokud by IOTA dosáhla této ceny, znamenalo by to čtyřnásobné zvýšení ceny. Nic však nezaručuje, že k takovému růstu dojde.

Další předpovědi cen IOTA

Existují různé krypto weby, které pro tento rok předpověděly cenu IOTA. Některé jsou optimističtější než jiné, ale celkově poskytují indikátor tržního sentimentu ohledně ceny IOTA.

1. Mega krypto cena

Mega krypto cena je web pro predikci kryptoměn, který předpovídá, že cena IOTA pro rok 2019 může být ke konci roku 1,13 USD.

2. Dlouhá předpověď

Dlouhá předpověď předpovídal, že do roku 2020 by mohla být cena mince někde mezi 0,52–0,60 $, což z ní dělá velmi medvědí předpověď.

3. Smartereum

Smartereum vytvořil velmi optimistickou předpověď pro IOTA s tím, že do konce pěti let by mohla mince dosáhnout 38 $.

4. Cena digitálních mincí

Cena digitálních mincí předpovídal, že MIOTA by se mohla do konce roku 2019 pohybovat kolem 0,50 USD a v roce 2020 by mohla dosáhnout 0,60 USD a má vysokou šanci dosáhnout 1,22 USD do roku 2025. Toto je další medvědí předpověď.

5. Obchodování se zvířaty

Trading Beats je web, který často zveřejňuje předpovědi IOTA na základě svých minulých údajů. Ze své analýzy odhadují, že cena IOTA se bude v roce 2020 pohybovat mezi minimem 7,06 USD a maximem 10,38 USD.

6. Kryptoměna

Crypto Ground učinil velmi optimistickou predikci ceny IOTA ve výši 5 627 USD do roku 2023.

7. Coinswitch

Coinswitch věří, že díky partnerství a produktu s VW „do konce roku 2019 by se IOTA stala populárnější a její cena by mohla dosáhnout kolem 4 až 4,20 USD“.

Výrok

S ohledem na její technologii, partnerství a využití má IOTA dobrou šanci vidět v roce 2019 posun ceny nahoru. Dosažení hranice 1 $ je proveditelným cílem do konce první poloviny roku 2019. Další zvýšení je možné, ale ne jako v roce 2017.

Doporučený obrázek: Steemit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map