Top 5 výbušných kryptoměn ke koupi po třetím rozdělení bitcoinů na polovinu

kryptos koupit

Třetí rozpuštění bitcoinů se uskutečnilo v květnu 2020. Ale než se ponoříme do krypt, abychom mohli nakupovat po posledním rozpůlení, pochopme, proč mají kryptoměna světlou budoucnost jako investice.

Rozdělení bitcoinů na polovinu je tradičně spojováno s býčími trendy, které se projevují v celém krypto prostoru. Ceny kryptoměny, stejně jako jiné komodity, jsou určovány tržními silami nabídky a poptávky. Pokud nabídka poklesne, zatímco poptávka zůstane konstantní, pak by se ceny měly zvýšit.

Během posledního rozpuštění bitcoinů počet odměn minerů klesl z 12,5 bitcoinu na 6,25 bitcoinu. Podle analytiků kryptotrhu tato událost katalyzovala vzestupný trend, kdy se v roce 2020 očekává růst nabídky o 2,5% Bloomberg dříve nahlášeno. V roce 2021 se očekává nárůst nabídky o méně než 2%.

S ohledem na tuto skutečnost jsou zde nejlepší kryptoměny, které lze po třetí akci bitcoinů na polovinu koupit.

Bitcoin (BTC)

earthnet.ne

Pokud vás zajímá, zda jsou bitcoiny (BTC) v roce 2020 stále hodnou investicí, odpověď zní: „Ano, je!“

Bitcoin je stále lídrem na trhu a standardem, podle kterého je posuzováno každé nově vznikající krypto. Zde jsou tři dobré důvody pro nákup BTC po akci na půli.

Očekává se, že kryptoměny půjdou do hlavního proudu, nejen na Wall Street. Bitcoin má omezenou cirkulující nabídku kolem 18 milionů mincí. To znamená, že jeho cena se v budoucnu pravděpodobně zvýší o značnou marži. Jeho nedostatek je jedním z faktorů, které zvyšují cenu bitcoinů.

Kromě toho má BTC obrovskou tržní kapitalizaci, osmkrát větší (121 miliard dolarů) než Ethereum, druhá nejlepší digitální měna. Bitcoin se stále může pochlubit nejvyšším denním objemem obchodování, což usnadňuje obchodování.

Kromě toho, jakmile se kryptoměna stane celosvětově přijímanou, regulace zničí velkou část krypto komunity. Mnoho podvodných tokenů bude vyřazeno, což poskytne prostor a poptávku po stabilnějších digitálních aktivech. Bitcoin je průkopnická kryptoměna a nejdůvěryhodnější v krypto prostoru. Díky tomu je ideální investicí pro rok 2020 a další období.

Zvlnění (XRP)

měna.com

Ripple’s XRP je jedním z altcoinů určených k získávání velkých zisků v roce 2020. Společnost využívá technologii blockchain k usnadnění převodu peněz mezi bankami a poskytovateli plateb. Burzy kryptoměn a korporace mohou také použít XRP k celosvětovému převodu peněz. Ripple je tedy klíčovou infrastrukturou za přeshraničními krypto platbami.

Vzhledem k tomu, že kryptoměny získávají celosvětové uznání, Ripple se připojuje k dalším zákazníkům, včetně bank. Nedávné partnerství s Egyptskou národní bankou je jen jedním příkladem. Jak se k síti Ripple připojuje více bank a poskytovatelů plateb, poptávka vzroste. To nakonec zvýší cenu XRP.

Dash (DASH)

pomlčka-kryptoměnacoinhashreporter.com

Kryptoměna Dash vyšla jako hlavní aktivum po březnovém selhání trhu vyvolaném koronaviry. K 26. březnu vzrostlo digitální aktivum o 65,20%. Dash zahrnuje silné základy a rozsáhlé technické zázemí. Má také nízkou cirkulující nabídku, což je klíčový faktor, který je třeba vzít v úvahu při investování do kryptoměny. S přibližně 9,4 miliony mincí v oběhu se Dash řadí na 19 jako jednu z nejlepších kryptoměn na světě, podle CoinMarketCap.

Token základní pozornosti (BAT)

cryptobit.media

Pár BAT na USD je jednou ze zajímavých kryptoměn, které je třeba sledovat v roce 2020. Očekává se, že toto digitální aktivum získá velké zisky na základě svých předchozích cenových trendů. Hnací síla za mincí BAT je poměrně jednoduchá. Zaměřuje se na reklamní průmysl, který je v současné podobě značně rozbitý a špatně zarovnaný.

V reklamním průmyslu nejsou správně sdíleny pobídky pro inzerenty i uživatele. Zdá se, že běží opačným směrem. Inzerenti chtějí, aby jejich reklamy byly sledovány, zatímco zákazníci je chtějí přeskočit.

BAT se snaží sladit odvětví digitální reklamy tak, aby byly motivy sladěny mezi inzerenty a spotřebiteli.

K dosažení tohoto cíle budou uživatelé dostávat platby v BAT za sledování digitálních reklam v prohlížeči Brave, což znamená, že spotřebitelé budou motivováni ke sledování reklam. Cílem je, aby reklamy sledovalo více uživatelů, aby inzerenti mohli prodávat více svých produktů nebo dosáhnout povědomí o značce. To staví BAT jako chytrý obchodní model, který zvýší hodnotu.

Kromě toho, jak kryptoměny směřují k tradičnímu přijetí spotřebiteli, zvyšuje se jejich poptávka. Dash pravděpodobně získá větší trakci na základě svého modelu kompenzace uživatelů. Díky tomu je tento rok jedním z výbušných krypt, které lze koupit.

Monero (XRM)

Monerocrypto-news-flash.com

Monero (XRM) je další slibné digitální aktivum ke koupi po třetím bitcoinu na polovinu. Monero je speciální ze tří hlavních důvodů. Zaprvé zahrnuje soukromí, což je jediným záměrem krypto vynálezu. XRM je nejrozšířenější mince na ochranu soukromí na světě, kterou můžete použít k provádění anonymních transakcí.

Jeho funkce nevysledovatelnosti láká mnoho uživatelů, kteří by chtěli obchodovat bez jakéhokoli zásahu třetí strany. Zadruhé, Monero má nízkou zásobu kolem 17 milionů mincí. To znamená, že je vzácný a jeho poptávka pravděpodobně vzroste. Zatřetí, jeho současná dvouciferná cena kolem 50 $ z něj činí zavedený model pro investice.

Závěrečné myšlenky

Nakonec je to náš seznam nejslibnějších krypt, které si letos koupí, zejména po třetím bitcoinovém půlení. Kryptoměnový trh zůstává jako obvykle volatilní, takže byste měli očekávat určité výkyvy v aktivech směrem nahoru nebo dolů. Než si koupíte jakékoli digitální aktivum, je vhodné si přečíst dokument white paper, ověřit cirkulující nabídku a analyzovat cenové trendy.

Doporučený obrázek: coinrevolution.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map