Recenze Multilotto

PROFESIONÁLOVÉ:
NEVÝHODY:
 • Prokazatelně férové ​​hry
 • Uživatelsky přívětivé rozložení
 • Široká škála možností krypto plateb
 • Vynikající výběr mezinárodních loterií
 • Výběry vyžadují spoustu papírování
 • Zastaralé vizuální prvky
PROFESIONÁLOVÉ:
 • Prokazatelně férové ​​hry
 • Uživatelsky přívětivé rozložení
 • Široká škála možností krypto plateb
 • Vynikající výběr mezinárodních loterií
NEVÝHODY:
 • Výběry vyžadují spoustu papírování
 • Zastaralé vizuální prvky
100% loterijní bonus až do výše 100 € + 10 bezplatných losů do zlaté loterie

Navštívit stránku

Multilotto, které vlastní a provozuje maltská zábavní společnost Multi Brand Gaming Ltd, existuje téměř deset let. Zatímco dlouhověkost webu svědčí o jeho popularitě, licence k hazardu vydaná vládou Curacao ručí za důvěryhodnost společnosti Multilotto. Jak pravděpodobně víte z názvu, loterijní hry jsou hlavním zaměřením hazardních her, můžete si však také vybrat z dobrého výběru stíracích losů, automatů, jackpotů a stolních her.

Čtěte dál naši recenzi Multilotto a dozvíte se vše o vynikající herní kolekci webu, lukrativních bonusových nabídkách a pěkném výběru podporovaných kryptoměn.

Uživatelská zkušenost

Multilotto je stěží nejkrásněji navržený web s hazardními hrami, to však neznamená, že mu chybí oddělení funkcí. Na paletě barev může být datováno, ale rozložení je elegantní a nebudete mít potíže s nalezením bankovní sekce, procházením her nebo kontaktováním zákaznické podpory. Možnosti zábavy Multilotto jsou k dispozici hráčům z celého světa a platforma je k dispozici v 15 různých jazycích.

Pokud jde o výkon, všimli jsme si, že doby načítání jsou rychlé i během špiček. Lotto hry nejen dobře fungují, ale sloty a další možnosti sekundární zábavy také fungují bez závad na všech zařízeních.

Ti, kteří dávají přednost hraní na cestách, rádi slyší, že Multilotto přichází také v podobě mobilní aplikace. Chcete-li získat aplikaci Multilotto, můžete buď naskenovat QR kód na webu kasina, nebo si jej stáhnout z App Store nebo Google Play.

Propagace

Na rozdíl od webů zaměřených na sportovní sázení a kasina, které přitahují zákazníky nabídkou obrovských uvítacích bonusů, má Multilotto mírně odlišný přístup. Většina jejích loterijních her přichází s možnostmi, jak zvýšit vaše výhry, takže byste měli tyto probíhající propagační akce sledovat. Bonusové nabídky Multilotto navíc zahrnují 100% první vklad až do výše 50 $. Pamatujte, že bonusové prostředky lze použít na všechny druhy zábavy a je možné je vsadit alespoň jednou, než je možný výběr.

Výběr hry

Jak pravděpodobně víte, nabídka her společnosti Multilotto je docela loterijní. Od SuperEnaLotto a Cash4Life až po oblíbené americké hry jako Megamillions a Powerball a populární evropské možnosti jako Euromillions a Eurojackpot European, hráči z celého světa dostanou příležitost užít si téměř 60 různých loterijních her. K dispozici je dokonce možnost kryptoměny s názvem Bitcoin Jackpot.

Hry Multilotto jsou nejen rozmanité a rychle se načítají, ale také je lze snadno najít. Nejoblíbenější možnosti jsou uvedeny v horní liště, zatímco zbytek kolekce je snadno přístupný z rozevírací nabídky.

Tato destinace pro hazardní hry může být nejlépe známá pro své zaměření na loterijní hry, ale zábava tím nekončí. Multilotto je také domovem širokého výběru stíracích losů, jackpotů, automatů a stolních her – celkem více než 300 alternativních možností zábavy.

Bezpečnostní & Bezpečnost

Při výběru destinace hazardních her je ještě před prozkoumáním výběru her a bonusových nabídek důležité ujistit se, že web, který jste vybrali, využívá všechna průmyslová standardní bezpečnostní opatření. Vzhledem k tomu, že stránky kasin získávají přístup nejen k vašim bankovním informacím, ale také k vašemu jménu, telefonnímu číslu a adrese, nikdy byste neměli dávat žádné z nich stinné platformě.


Naštěstí patří Multilotto mezi weby kryptoměn, které berou zabezpečení dat svých hráčů velmi vážně. K ochraně komunikačních kanálů se svými zákazníky využívá toto online kasino špičkové šifrování, ukládá data uživatelů na samostatný server a nesdílí žádné citlivé informace s třetími stranami. Je také dobré zmínit, že Multilotto je držitelem licence na hazardní hry vydané vládou Curacao a podniká od roku 2011.

Zákaznická podpora

Možnosti kontaktovat pracovníky podpory Multilotto jsou velmi omezené. Máte-li jakékoli dotazy nebo narazíte na problémy, jedinou možností by bylo poslat e-mail agentům zákaznických služeb. Ačkoli jsme byli zklamáni, když jsme zjistili, že Multilotto nenabízí možnost živého chatu, byla na nás docela ohromena úroveň podpory poskytované prostřednictvím e-mailu. Některé odpovědi na své otázky můžete získat také na stránce Časté dotazy tohoto webu.

Vklady & Výběry

Pokud jde o možnosti bankovnictví Multilotto, je na výběr široká škála platebních metod. Ti, kteří dávají přednost bitcoinovému hazardu, rádi slyší, že web je také vhodný pro kryptoměny. Pokud jde o provádění běžného vkladu v měně, možnosti zahrnují Visa, Mastercard, Diners Club International, eCashout, Interac, Neteller, Skrill, paysafecard, Zimpler a Trustly. Pokud jde o kryptoměny, můžete provést vklad pomocí BTC, LTC, BTCH a ETH. Transakce jsou zpracovávány téměř okamžitě u většiny platebních metod. Minimální výše vkladu Multilotto je 10 $ nebo ekvivalent.

Pokud jde o výběry, platforma vás vyzývá, abyste použili stejnou platební metodu, jakou jste zvolili při provádění vkladu. Prostředky budete muset vsadit alespoň jednou a před podáním žádosti o výběr budete muset nahrát spoustu dokumentů k ověření vaší identity. Přestože transakce výběru Multilotto jsou okamžité, papírování může proces někdy zpomalit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map