Znamená nedávné shromáždění, že bitcoin je nastaven na velké zisky?

Bitcoin se dostal na titulní stránky koncem roku 2017, kdy dosáhl až 20 000 $, protože svět ovládla mánie z kryptoměny. Od zpravodajských médií po celebrity – každý měl názor, že průkopník digitální měny během několika týdnů přidal + 1000%. Tento neuvěřitelný vzestup zaznamenal, že ostatní kryptoměny vykázaly ještě působivější zisky, Ethereum dosáhlo 1300 $ a vzrostlo z pouhých 10 $ před několika měsíci. Ale takovéto rally musí skončit a jak přišel rok 2018, bitcoiny, ethereum a většina ostatních kryptoměn poklesly v ceně a pokračovaly po celý rok.

Jak začal rok 2019, bitcoiny klesly na 3 200 $, přičemž Ethereum se pohybovalo kolem 100 $ a mnoho odborníků nám řeklo, že to je ono, zájem o kryptoměny skončil a jediná cesta byla dole. Realita je však taková, že v zákulisí se toho hodně děje pro samotný bitcoin a blockchain as nimi celý průmysl kryptoměn. Hlavní finanční instituce se zavázaly k digitálním aktivům a blockchainu pomocí iniciativ, jako je platforma Bakkt, zatímco Facebook jako skutečně mainstreamová organizace je v současné době v raných fázích vývoje své vlastní kryptoměny. A nápojová společnost PepsiCo implementuje blockchainová řešení do svých výrobních procesů.

To není známka odvětví v krizi, ve skutečnosti naopak, a i když to může být pro některé překvapení, bitcoin zaznamenal výrazný růst cen, když se pohybujeme ve druhém čtvrtletí roku, prolomíme se kolem $ 5 000 a rosteme nad hodnotou strategického odporu na 5 700 $.

Znamená to tedy, že uvidíme další obrovskou cenovou rally pro bitcoiny a další kryptoměny, nebo je to další falešný úsvit? Pro každého, kdo uvažuje o použití a Výměna bitcoinů, a hlavně obchodování s marží jakákoli kryptoměna v roce 2019, pochopení pravděpodobnosti nové rally záležitosti. Abychom zjistili, co se stane, měli bychom se podívat na historii bitcoinů.

Pohyb ceny bitcoinu

Při pohledu na cenu bitcoinu nebo jakékoli jiné kryptoměny je důležité si uvědomit, že se jedná o zcela novou formu aktiv. Bitcoin vznikl teprve v roce 2009, na ekonomické podmínky reaguje jinak než akcie, akcie, dokonce i nekryté měny na devizovém trhu. Jediná věc, která nám může naznačit, co bude cena bitcoinu v budoucnu dělat, je to, jak se chovala v minulosti. Pro ty z nás, kteří uvažují o obchodování s bitcoiny na burze kryptoměn, nám včasná představa o způsobu, jakým se pravděpodobně bude pohybovat, umožňuje být připraveni na novou rally a maximalizovat zisky.

Pokud tedy prozkoumáme aktuální cenu bitcoinu, můžeme hledat vzory. První věcí, kterou je třeba si uvědomit, je, že při stanovování nového ročního maxima se bitcoin vymanil z downtrendu, který trval 18 měsíců, od tohoto maxima v roce 2017 17 000 $. Technická analýza naznačuje, že se jedná o známku změny trendu, v tomto případě návratu zpět na rostoucí trh.

Důležité však je, že když se podíváme na 50denní a 200denní klouzavý průměr, vidíme také, že 50 dní právě prošlo 200denní hranicí a drželo se nad ní. Vidíte to v tabulce níže:

Naposledy se to stalo v říjnu 2015, kdy bitcoin do konce roku zvýšil hodnotu o více než 70%. Technická analýza tedy naznačuje, že hodnota bitcoinu stoupne. To zní dobře pro kohokoli, kdo chce zaujmout pozici na bitcoinové burze, ale to, co bitcoin udělal v minulosti, je vzorec, který můžeme vidět?

Bitcoin má svůj vzor, ​​od prvního spuštění vykazuje konzistentní chování. Zveřejňuje obrovské zisky, dokonce i první bitcoinová rally, přechod z 0,10 na 10 dolarů je obrovský nárůst ceny, ne-li takový, který přilákal mediální zájem o čísla z roku 2017. Poté postupuje zpět, ztrácí v průměru 80% své nejvyšší hodnoty, poté se opět shromáždí a vždy dosáhne významných nových maxim. Pokles po rally v roce 2017, z vysokého na eventuální minimum, byl 84%, což je v souladu s předchozími cenovými pohyby.

Být připraven

I když nic není nikdy jisté, zejména pokud jde o ceny kryptoměny, může se objevit nový vzestupný trend. Co od toho můžeme očekávat, pokud se to stane? Opět se můžeme ohlédnout za předchozími trendy, abychom získali představu o tom, co by se mohlo stát. V každém jednotlivém případě, kdy bitcoin prolomil svůj klesající trend a shromáždil se, vytvořil si nová maxima všech dob. Pokud bude pokračovat v tomto vzoru, další rally, kdykoli se uskuteční, překročí dosavadní maximum 20 000 $.

Samozřejmě je důležité si uvědomit, že neexistuje žádná záruka bitcoinu podle vzorců, které ukázaly dříve, ale stejně tak nic nenasvědčuje tomu, že tomu tak nebude. Další důležitou věcí, kterou si musíte pamatovat, je, že se to netýká pouze bitcoinů samotných, ale obecně i kryptoměn. Kdykoli se bitcoiny v minulosti shromáždily, hodnota altcoinů také vzrostla.

Pro každého, kdo obchoduje s kryptoměnami nebo chce začít, je to skvělé místo, kde začít, být připraven na jakýkoli budoucí pohyb cen, pokud k němu dojde. Ale jak to děláte?

Získejte zisky s BTC futures obchodováním

Nejjednodušší způsob obchodování s kryptoměnami, včetně bitcoinů, etherea a litecoinů, je obchodování futures na burze kryptoměn. Vyhýbá se složitosti nákupu vaší vlastní kryptoměny a problémům s likviditou, pokud ji potřebujete znovu prodat, a díky obchodování s marží vám umožňuje zaujmout větší pozice, které by jinak byly možné.

Bexplus je přední bitcoinová burza, která vám umožňuje obchodovat futures na litecoiny, ethereum a samotné bitcoiny. Se 100násobnou pákou umožňuje obchodníkům plně využít potenciál obchodování s kryptoměnami, zejména s možností příchodu nového cenového nárůstu.

Snadno použitelný, Bexplus je platforma pro obchodníky, kteří si chtějí užít potenciál obchodování na burze kryptoměn, aniž by se zabývali samotnou kryptoměnou. Díky neustálým kontraktům a komplexním funkcím spolu se svým systémem obchodování s maržemi je dnes dokonalým řešením pro všechny potřeby obchodování s kryptoměnami..

Závěr

V roce 2019 došlo k rozhodujícímu obratu bitcoinu, protože vykázal meziroční zisky zhruba 80%. Poté, co se aktivum po více než 2 měsících akumulovalo pod hranicí 4000 USD, vykázalo v dubnu působivé zisky a v květnu 2019 pokračovalo v dynamice, kdy překročilo hranici 6000 USD. K rally navíc došlo více než rok po tom, co bitcoin dosáhl svého maxima ATH. Byl to nejdelší medvědí trh v historii bitcoinů; medvědí trh 2015 trval 57 týdnů. Vzhledem k tomu, že bitcoin nadále získává popularitu a přijetí hlavního proudu, optimismus by mohl v blízké budoucnosti snížit cenu na nová maxima..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map