5 nejlepších krypto půjček pro rok 2020

Existují fantastické weby o půjčování kryptoměn, které vám umožňují vydělat coiny prostřednictvím úroků získaných z půjček. Alternativně, pokud k obchodování potřebujete hotovost nebo kryptoměna, mohou vám tyto weby také poskytnout půjčku s nízkou úrokovou sazbou krypto půjčka abys šel.

Tyto platformy pro půjčování se rychle staly novým způsobem, jak mohou investoři, zajišťovací fondy, nebankovní a krypto těžaři využívat svá aktiva a podporovat podnikatelské nápady. 

Tyto platformy usnadňují institucionální půjčky digitálních měn a vytvářejí velkou likviditu pro obchodní činnost. Bez vědomí mnoha maloobchodníků jsou tyto služby chlebem těchto hlavních makléřů. 

Jaké jsou výhody krypto půjček?

Platformy mají také řadu výhod pro drobného kryptoměnového investora. Tyto zahrnují;

  • Zdroj úvěru než na rozdíl od tradičních bank nevyžaduje kreditní kontroly. Krypto půjčky jsou zabezpečeny digitálním zajištěním a vaše čitelnost je dána vaší online důvěryhodností
  • Tyto platformy poskytují rychlé půjčovací služby, než jaké nabízejí tradiční věřitelé
  • Pasivní příjem můžete získat z těchto půjčovacích sítí, když čekáte na býčí trhy
  • Půjčky mají ve srovnání s tradičními bankami nižší úrokové sazby

Které jsou nejlepší platformy pro krypto půjčky?

YouHodler

Stejně jako výše, YouHodler je poskytovatel půjček kryptoměnou s rozdílem. Nejen, že umožňují uživatelům využívat své kryptoměny umožňující okamžitou konverzi na USD nebo Euro s krátkodobou půjčkou, která přitahuje úrok pouze 2,5 procenta, ale má výrazně vysoký poměr půjčky k hodnotě 85 procent. To je nejvyšší ve vesmíru. Současně přijímá jako zajištění likvidní kryptoměny jako BTC, ETH, BCH, LTC, XLM, BAT a XRP. Všechny tyto mince jsou uloženy v chladírnách, nikdy v zranitelných horkých peněženkách s automatickou konverzí prostřednictvím partnerů. Na YouHodleru je atraktivní to, že schválení půjčky je rychlé. Opět neexistují žádné kontroly kreditní karty a jakmile dojde k povolení, převod hotovosti je téměř okamžitý bez ohledu na denní dobu. Hotovost je zajištěna na účtech švýcarské banky a všechny převody, vklady nebo výběry jsou v souladu s příslušnými zákony.

YouHodler nabízí tři typy půjček, z nichž každý se liší podle doby držení. 8denní půjčka přitahuje minimálně 2,5 procenta, zatímco 60denní a 182denní půjčka může přilákat půjčky s různými úrokovými sazbami od 2,5 procenta do 13 procent. Nakonec tyto sazby poklesnou s rostoucím počtem uživatelů.

Nexo

Nexo je od svého založení v roce 2017 velmi úspěšným poskytovatelem půjček na kryptoměny. Startup dosud vydal 700 milionů $ v krypto úvěru obrovským 200 000 plus dlužníkům. K těmto půjčkám lze nyní získat přístup pro transakci ve službě Mastercard platformy. Tato služba využívá věštby k potvrzení kolaterálu pro půjčky, než vypořádá transakce fiat. Evropská společnost rozšiřuje své služby do Asie a USA do konce roku 2019.

Společnost také provozuje službu Okamžitá kryptoměna, kterou lze použít k zapůjčení proti různým kryptoměnám. Nexo můžete také použít k získání dobrého úroku na hotovosti a stablecoinech. Spuštění pracuje s Chainalysis, blockchainovou vyšetřovací firmou, která zajišťuje, že se nezabývá špatně získanými tokeny. 

BlockFi

Společnost je podporována některými z nejaktivnějších obchodníků z Wall Street, včetně Devonshire Investors, dceřiné společnosti Fidelity. BlockFi půjčuje kryptoměnovým investorům hotovost a navzdory volatilitě trhu se firma podstatně rozrostla a její úvěr přesáhl 10 milionů USD.  

Její půjčky mají nízkou sazbu APR 4,5 procenta a v krypto půjčkách se může vzdát 10 milionů dolarů. Nízké úrokové sazby jsou vynikající pobídkou pro dlužníky, kteří zase poskytují věřiteli zvýšenou likviditu. BlockFi ukládá svá aktiva u Gemini, depozitního trustu a depozitáře třetí strany bez záznamů hacků nebo ztrát majetku zákazníků. 

Síť Celsia

Tato platforma pro půjčování peer-to-peer překonala za poslední rok úroveň vkladů v hodnotě 300 milionů dolarů. Tisková zpráva ukazuje, že firma také v loňském roce vytvořila více než 2,2 miliardy USD na krypto půjčky. Platforma, označovaná jako jeden z nejrychleji rostoucích poskytovatelů úvěrů, poskytla více než 160 000 krypto půjček a svým investorům poskytla více než 3 miliony dolarů.

Společnost neúčtuje žádné poplatky za vklad, výběr, transakci, vznik ani předčasné ukončení. Umožňuje také vklady více aktiv a nemá ani minimální částku vkladu. Firma nenabízí pojištění aktiv na svých platformách.

Nebeus

Pokud hledáte finanční platformu, která nabízí služby související s kryptoměnou, je Nebeus považován za jednu z nejlepších dnešních možností. Tato konkrétní platforma vám poskytuje příležitost vydělat hotovost (USD, GBP, EUR), aniž byste museli obchodovat nebo prodávat svou kryptoměnu nebo kryptoměny.

Pro zákazníky Nebeus vám půjčka krytá kryptoměnou umožní získat rychlou hotovost, přičemž vaše ETH a BTC budou zajištěny. Půjčky vám budou poskytnuty ve dvou hodnotových poměrech, a to 65% a 80%. Je známo, že Nebeus poskytuje nejrychlejší kryptoměnou půjčku proces na dnešním trhu.

Můžete vydělat až 8,25% APY; úroky jsou vypláceny v eurech. Díky možnosti „Okamžitý výběr úroků“ mohou zákazníci kdykoli převést úrok na svůj bankovní účet. Úroky jsou standardně ukládány každý měsíc.

Za převod peněz z vašeho Nebeus kryptoměna peněženka na vaši bankovní kartu je Nebeus rychlou volbou; tato možnost je k dispozici ve více než 150 zemích po celém světě.

Pomocí své debetní / kreditní karty můžete také rychle koupit ETH a BTC a každý den během několika minut vyměnit kryptoměnu za normální hotovost.

Závěr

Dlouhodobé investice na trhu kryptoměn nejsou pro slabé povahy. Extrémní volatilita trhu stačí k tomu, aby se každému zatočila hlava. Existují nicméně nové produkty digitální měny, které zmírní stres z HODLingu vaší kryptoměny po celé měsíce.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map