GoodDollar Wallet přichází s balíčkem pomoci koronavirům ve výši 100 000 $ pro zaměstnance eToro

Dobrý dolar, nezisková iniciativa, která pracuje na poskytování univerzálního základního příjmu (UBI) prostřednictvím blockchainových technologií, spustila minulý týden svoji peněženku pro poskytování základního příjmu tím, že usnadnila dary na úlevu koronavirům ve výši 100 000 $ pro investiční platformu eToro. eToro využili peněženku UBI společnosti GoodDollar k usnadnění své zaměstnanecké kampaně na zmírnění koronavirů, přičemž více než 300 zaměstnanců tuto peněženku použilo k darování 100 000 $ místním izraelským charitám na podporu zásadní práce v boji proti pandemii koronavirů. Čtyři charitativní organizace jsou Sheba Medical Center, Kaplan Medical Center, no2violence a Leket Israel.

Komentování darů, Yoni Assia CEO a spoluzakladatel eToro, řekl: „Tato iniciativa nespočívala jen v konání dobra pro ostatní pomocí charitativního daru, ale v ukázce síly kolektivu oddaného sociálním dopadům a globálnímu blahu.

Pandemie koronaviru posiluje argument pro univerzální základní příjem. Přímé hotovostní převody a balíčky pomoci jsou nyní součástí každodenní politické konverzace, která ukazuje důležitost, kterou hraje pravidelný minimální příjem při posilování celého finančního systému. “ 

Cílem společnosti GoodDollar je vytvořit rámec pro poskytování globálního, udržitelného a škálovatelného univerzálního základního příjmu prostřednictvím technologie blockchain. Univerzální základní příjem, jinak známý jako UBI, je myšlenka poskytnout lidem nepodmíněné a opakující se platby v hotovosti – návrh politiky, který v posledních několika měsících po ekonomickém spadu z pandemie koronavirů vzrostl v globálním povědomí a popularitě. Vize GoodDollar je svět, ve kterém má každý přístup k základním ekonomickým aktivům, a jeho cílem je rozdávat malé částky základního příjmu palubním novým uživatelům do prostoru digitálních aktiv. Řešení zahrnuje kryptoměnu G $, která je distribuována jako UBI, a digitální peněženku UBI, kterou nedávno spustila ve spolupráci s eToro. Veřejná demo verze peněženky je nyní k dispozici veřejnosti online.

V lednu 2020 uzavřela společnost GoodDollar partnerství se společností eToro, jejím hlavním korporátním sponzorem, při zahájení omezeného testu platebního systému GoodDollar. Cílem bylo stimulovat obchod s mincemi GoodDollar mezi lidmi na uzavřeném tržišti (GoodMarket), aby lidé mohli obchodovat s použitým zbožím a službami mezi 500 zaměstnanci v kanceláři eToro v Tel Avivu. Během pětiměsíční uzavřené beta verze uskutečnily stovky zúčastněných zaměstnanců obchod v hodnotě desítek tisíc dolarů.

Po uzavření testu na konci dubna mohli zaměstnanci pomocí svých peněženek UBI převést své zbývající GoodDollars na jednu ze čtyř místních charitativních organizací, přičemž eToro dary spojilo se skutečnými dolary. Pro zvýšení dopadu eToro vyslalo do peněženek zúčastněných zaměstnanců další demo 200 GoodDollars. Celkově bylo humanitárním organizacím poskytnuto více než 100 000 $ jako dary.

GoodDollar je několik měsíců před spuštěním jeho protokolu a mince G $, které jsou určeny ke generování a financování UBI v globálním měřítku. Program pomoci koronavirům znamenal spuštění peněženky UBI, ukončení uzavřené beta verze eToro, protože tým GoodDollar pracuje na veřejném vydání měny. Nyní je k dispozici ukázka peněženky UBI GoodDollar.org.

Yoni Assia dodává: “GoodDollar je o využití inovací a síťových efektů, které inspirují více lidí, aby konali dobro jeden pro druhého.” Toto je perfektní konec jedné kapitoly, protože se snažíme dosáhnout většího dopadu a dát každému člověku příležitost konat dobro pro ostatní, v našem veřejném vydání.

Dobrá DollaSpolečnost r pracuje na dodávce globálního řešení UBI přijetím technologie blockchain a designu tokenů, aby se snížila nerovnost globálního bohatství. Globální pandemie koronavirů a měsíce nejistoty před námi ukazují, že UBI je zoufale potřeba. Věříme, že je to technicky možné dosáhnout vytvořením finančních produktů, které jsou zahrnuty již od návrhu, a vytvářením správných pobídek k realizaci těchto návrhů. “

O společnosti eToro 

Společnost eToro byla založena v roce 2007 s vizí otevření globálních trhů, aby každý mohl investovat jednoduchým a transparentním způsobem. Platforma eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny. Jsme globální komunita více než třinácti milionů registrovaných uživatelů, kteří sdílejí své investiční strategie; a kdokoli může sledovat přístupy těch, kteří byli nejúspěšnější. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a obchodovat kdykoli chtějí. www.etoro.com  

O společnosti GoodDollar

GoodDollar je nezisková organizace založená v roce 2018, která je odhodlána poskytovat univerzální základní příjem světu prostřednictvím blockchainových technologií. Děláme to prováděním měnových experimentů a předložením nového rámce pro generování, financování a distribuci univerzálního základního příjmu v globálním měřítku. Naší vizí je svět, kde má každý přístup k základním ekonomickým aktivům prostřednictvím budování finančních produktů, které jsou záměrné. 

Zřeknutí se odpovědnosti:

eToro je v Evropě regulováno Kyperskou komisí pro cenné papíry, Financial Conduct Authority ve Velké Británii a Australskou komisí pro cenné papíry a investice v Austrálii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map