Mobile Gaming najde krypto řešení problémů s fiatem

Zatímco kryptoměny se dotkly mnoha průmyslových odvětví, nejvýznamnější dopad má na herní a hazardní průmysl. Zdá se, že průmysl, který byl poznamenán zpožděním a omezeními fiat a regulovaných finančních zprostředkovatelů, konečně dostal řešení.

Kryptoměnové řešení problémů fiat

Herní vývojáři a producenti neúnavně pracují na tom, aby jejich hry byly zábavné a nezapomenutelné pro milovníky her. Ale kvůli zpožděním způsobeným fiat a finančními institucemi je průmysl sužován a zákazník musí někdy čekat týdny, než přijme jeho platby. Část z toho musí vývojáři a uživatelé nést zbytečné transakční poplatky a provize. To ponechává vývojářům her mezní zisky ovlivňující jejich finanční prostředky pro další vývoj her.

Dalším problémem, který brzdí růst průmyslu, jsou podvody a nesprávné praktiky. Protože většina herních nákupů je virtuální, vyhýbání se podvodům je zde opravdu obtížné. Velmi častým případem podvodu v herním průmyslu je situace, kdy hráč zaplatil za virtuální položku nebo herní licenci, ale nikdy ji neobdržel. Bez toho, aby bylo možné fyzicky sledovat nebo dokázat, že virtuální položky nebo herní licence nebyly obdrženy, hráčům obvykle zbývá jen velmi málo důkazů, jak získat od banky náhradu. To je také případ, kdy vývojář hry ve skutečnosti nemá v úmyslu podvádět, ale kvůli určitým potížím nedostává platby.

Crypto poskytuje odpověď na všechny tyto. Jelikož kryptoměny jsou založeny na hlavní knize blockchainu, je transparentnost hlavní knihy přirozeným eliminátorem podvodů, protože všechna zaznamenaná data jsou trvalá a neustále k dispozici. Přenos hodnoty mezi vývojářem a hráčem je také rychlejší a levnější než tradiční metody fiat.

MobileGO perfektní partner pro hry

MobileGo je ERC-20, která vytvořila různá partnerství s některými z nejpopulárnějších her. Kromě všech funkcí, které vývojářům her poskytuje blockchain a kryptoměny, token také poskytuje slevy v transakcích spolu s odměnami uživatelům.

Rozhraní API vydané společností je otevřený zdroj, a proto bude přístupné všem. Existují také poplatky účtované blokovým řetězcem Ethereum, ale tyto poplatky lze zaplatit pomocí tokenů MobileGo prostřednictvím platebního režimu API. Kromě toho se tým snažil zachovat transparentnost a neustále se pokoušel integrovat s předními řešeními, jako je mobilní metamask. Rozhraní API pro platby MobileGo lze vyčistit za standardní poplatek ETH a pro snadnější logistiku se může změnit z ETH na MGO.

Zde je příklad vývojáře pokrývajícího poplatky v MGO: uživatel provede ve hře nákup, který bude mít celkem 10 žetonů MGO, poplatek bude 0,1 MGO, takže vývojář obdrží 9,9 MGO po zaplacení poplatku 0,1. Pokud uživatel hradí poplatek, nakonec utratí 10,1 MGO a vývojář nakonec dostane 10. Ve srovnání s ETH vyjde platba transakčních poplatků v MGO výrazně levněji.

Za zmínku stojí také to, že tým může poskytnout vlastní API, které lze použít ke zvýšení poplatků za transakce za účelem financování konkrétní příčiny vybrané vývojářem, například charitativního daru. V tomto případě bude část celkových nákladů na transakci předána charitě.

Zde uvedené příklady poplatků a plateb závisí na síti ETH a neodrážejí současnou / předchozí / budoucí situaci, slouží pouze k přesnému vysvětlení mechanismu API.

Nové open-source platební rozhraní MobileGo má poskytnout vývojářům a uživatelům více možností, lepší použitelnost a efektivitu nákladů při použití MGO jako platební metody. Tým uvedl, že je v současné době zapojen do vyjednávání s potenciálními partnery, kteří by mohli na svých platformách nebo ve hře používat nové open-source platební rozhraní MGO..

Vydáním MobileGo zajistil otevřenou povahu a transparentnost GitHub. Umožníte tak komunitě účastnit se a přispívat programem odměn odměňujících přispěvatele.

Vývojáři budou moci integrovat toto API do svých her, aby mohli používat MGO jako metodu přímé platby. Celý kód je k dispozici na oficiálním účtu týmu GitHub.

Nedávné vydání týmů nepochybně pomůže zvýšit přijetí MGO v herní komunitě jako platební metody.

zde je několik dalších vývojů, na kterých MGO pracuje, jako například –

  • Chytrá smlouva pro decentralizované dohazování na turnajích
  • Platforma eSports (postavená na inteligentní smlouvě)
  • Integrace platebního API s naším připravovaným obchodem MGO

Vzhledem k tomu, že herní průmysl roste v popularitě, může MobileGO a další podobné mince poskytnout důležitý případ použití, který pomůže hráčům a vývojářům her bezproblémově prospívat..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map