Bitcoiny jsou trendy již nějakou dobu, což vzbuzuje zájem všech o finanční scénu – veteránů i nováčků. Zajímají se o tyto formy kryptoměny, protože jde o novou měnu, která umožňuje obchodování a zisku z ní. 

Ale výdělky jdou nad rámec toho, protože existují platformy, které nejen zvyšují vaše dovednosti v oblasti kryptoměny, ale také dávají příležitost oprášit obchodní taktiku v podobě soutěží v obchodování s kryptoměnami. Tyto krátkodobé soutěže mají spoustu intenzity a vzrušení, protože testují dovednosti a schopnosti obchodníka, jak bojují o pákový efekt mezi svými vrstevníky. A ano, kdokoli mohl vydělávejte bitcoiny zdarma pokud mají to štěstí, že vyhrají.

Co jsou soutěže v obchodování s krypto?

Soutěže v obchodování s kryptoměnou jsou krátkodobé události pořádané konkrétní platformou. Jedná se o nově nalezený způsob výdělku pomocí bitcoinové měny. Tyto sponzorované aktivity generují výdělky na místě a burzy derivátů, které obvykle trvají několik hodin nebo trvají několik dní. 

Obchodováním můžete začít, i když jste nováček, vyhledáním hostitele a specializované platformy. Jakmile najdete vhodnou, seznamte se s pravidly konkrétní soutěže, do které se připojujete. Jak zjistíte, obchodní platformy pro obchodování mají své vlastní pokyny týkající se registrace a obchodování, přičemž některé vyžadují jednotlivce, zatímco jiné upřednostňují stanovené týmy. Některé také vyžadují minimální kapitál a následné vklady, protože probíhá obchodní soutěž. Ale pokud vás všechny tyto postupy trochu znervózňují, existují demo obchodní platformy, které nabízejí výukové programy a napodobují obchodní místa, kde si můžete nejprve procvičit zdokonalení svých dovedností.

Obecně platí, že v obchodních soutěžích s kryptoměnami obchodníci zápasí s ostatními obchodníky. Jejich skóre jsou sečtena v žebříčku a nejlepší obchodníci jsou oceněni odpovídajícími peněžními cenami nebo podrobeni jedinečnému schématu distribuce cen. Skóre je kombinací obchodování s objemem a ziskem nebo návratností investice (ROI). Ty jsou uvedeny v tabulce a nejvyšší obchodníci obdrží na konci soutěže odpovídající ceny.

Jaké jsou odměny?

Obchodníci v těchto soutěžích nejen soutěží o peněžní cenu, ale platformy také poskytují pobídky v podobě obchodních bonusů, slev na obchodních poplatcích a dárků pro účastníky. Ceny mohou být ve formě USDT nebo jiné kryptoměny.

Ačkoli to často láká obchodníky, aby se připojili kvůli hotovosti, vstup do těchto obchodních soutěží má i další výhody. Má také mentální a psychologický aspekt, protože hra spojuje obchodníky, aby zjistili, kdo má lepší strategii, jak přijít s více zisky. 

Soutěže v obchodování s krypto mohou být tedy velmi prospěšné pro každého vážného obchodníka s bitcoiny. Dovednosti získané prostřednictvím těchto soutěží slouží jako výhoda, protože se jedná o dovednosti a strategie získané mimo běžné obchodování s bitcoiny. Kromě připojení k obchodním soutěžím v kryptoměně můžete také získat další tipy, jak na to vylepšete své kryptoobchodování dovednosti spojením fór a skupin, které sdílejí stejný zájem a vášeň pro kryptoměnu. 

Výběr nejlepší platformy pro krypto obchodování

Na webu lze najít celou řadu konkurenčních platforem obchodování s kryptoměnami. Většina z nich přichází s velmi atraktivními nabídkami na propagaci mince a jejích zúčastněných burz. Tento proces by také mohl zvýšit hodnotu kryptoměny, s níž se obchoduje. Některé z těchto akcí jsou dokonce zahájeny jako očekávané výroční nebo pololetní události, na které se obchodníci těší kvůli cenám, o které jde. 

I když je jich celkem málo, zde je několik kvalit, díky nimž by člověk mohl vyniknout jako nejlepší soutěž v obchodování s kryptoměnami: 

  • Umožňuje účastníkům vstoupit do soutěže zdarma nebo s minimální částkou, aby vyhověli všem zájemcům o soutěž 
  • Umožňuje obchodníkům vytvořit si profil a nastavit portfolio pro sledování jejich úspěchu
  • Zobrazuje dostupné bitcoiny na aktuálním obchodním trhu a umožňuje obchodníkům využívat prognostické dovednosti
  • Má žebříček v reálném čase, který zobrazuje vaše pořadí a pořadí konkurentů
  • Díky široké distribuci cen odmění nejlepší obchodníky a také poskytne pobídky pro všechny zúčastněné 
  • Poskytuje obchodníkům podnět k osvojení různých dovedností a strategií potřebných pro vysoce rizikové a časově omezené obchodní soutěže
  • Povzbuzuje obchodníky, aby pokračovali v používání bitcoinů dlouho po skončení soutěže 
  • Platforma pochází z renomovaný hostitel a má bezpečnostní funkce pro ověření identity a výběr ceny

Výklenek v kryptoměně

Soutěže v obchodování s kryptoměnami jsou na vzestupu a mohou se stát základem v bitcoinové aréně k předvádění dovedností a jako další cesta k získávání zisků. Obchodníkům se může dobře účastnit těchto akcí nejen jako prostředek k rozšíření jejich kapes, ale především ke zlepšení jejich analýzy trhu a obchodních schopností. Obchodní soutěže také slouží k podnícení zájmu a zvýšení intenzity ve světě kryptoměny.        

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me