Recenze a analýza bitcolave ​​ICO

Bitclave – 0,041356 USD (-5,60%), 0,00000429 BTC (-4,32%), 0,00004863 ETH (-6,47%)

Detaily projektu 

 • Datum zahájení ICO | 29-11-2017
 • Datum ukončení ICO | 29-11-2017
 • Akceptované měny Bitcoin, ethereum
 • Jurisdikce založení společnosti | Kancelář v Mount-view, Kalifornie, Spojené státy americké. Bitclave je registrován jako právnická osoba podle singapurského práva.
 • Typ projektu | Decentralizovaný vyhledávací ekosystém

Recenze ICO bitclave

Co je bitclave?

„Bitclave je start-up zaměřený na vytváření nové generace decentralizovaného vyhledávání využívající soukromí a bezpečnost blockchainové technologie. Odstraněním prostředníků v ekosystému digitální reklamy dává Bitclave uživateli kontrolu nad jejich daty a spojuje je přímo s firmou, kterou hledajír. “ – Tým bitclave

 • Laicky řečeno | Bitclave je decentralizovaný vyhledávací systém, který byl promyšlen s úmyslem chránit soukromí osobních údajů a děl. Stejná politika ochrany osobních údajů také funguje na vytvoření a udržování nového standardu pro poskytovatele služeb a spolupráci se spotřebiteli.

To však není vše, co tento projekt plánoval nabídnout, protože „ekosystém aktivního vyhledávání Bitclave“ (BASE) umožňuje publicistům, majitelům a provozovatelům ochranných známek inkasovat kompenzace od příslušných průzkumných lomů, bez mediátorů.

Bitcolave ​​ICO parametryBitcolave ​​ICO parametry

Přezkum trhu a odvětví

všichni dobře víme, že online propagace a marketing nezaručuje žádný prodej.

To samé je však nadále rozepsáno jako dominantní část propagace. Koneckonců, stejné lákají pravděpodobné klientely a to je cíl, který dodavatelé a výrobci služeb využívají ražení mincí v postupu formování online reklamy, předvádění, zobrazení a klikání.

Krátce, zatímco trh s online reklamou dosáhl skóre 550 miliard dolarů, to samé ještě není uvedeno v sekci efektivní a efektivní.

V této situaci, Bitclave s BASE má v plánu zasáhnout trh úplně z jiného hlediska. Ekosystém aktivního vyhledávání bitclave je schopen hromadit a spravovat velké množství informací, to také s nepatrnými podrobnostmi.

Tým však neplánuje prodat tato data velkým promotérům, ale jsou odhodláni je distribuovat spotřebitelům pomocí decentralizované technologie blockchain.

Recenze produktu

Bitclave spotřebitelské záznamy a data jsou chráněna proti hackerům a zákazníci mohou nepochybně regulovat praxi svých soukromých dat pomocí blockchainových smluv.

 • Chráněno proti rozhodcům (meditujícím) Bitclave projekt je založen na Ethereum blockchain platforma, která podporuje totéž při zajišťování toho, že osobní údaje spotřebitelů a jejich ID jsou chráněny před zprostředkovateli.
 • Použití tokenu | Hlavním účelem „Token aktivity spotřebitele„Známý také jako„ CAT “by byl příspěvkem do řízení podniků BASE. Jednoduše řečeno, držiteli tokenů by byli vlastníci firem a jednotlivci. V zásadě se „CAT“ použije jako zdroj plateb za informace, služby a zboží v rámci ekosystému.

 Silné stránky projektu 

 • Projektový tým bitclave plánuje pracovat s neomezenou kaluží možných uživatelů, včetně kupujících a prodejců.
 • Pro úspěch každého projektu je důležité, aby tým, který na něm pracuje, zahrnoval zkušenosti i odborné znalosti na stejném místě. Se zkušenostmi z práce ve velkých společnostech zahrnuje 20 profesionálů projektu Bitclave rozsáhlé zkušenosti a znalosti v oblasti ochrany osobních údajů, platebního systému a IT.
 • Vyhledávací modul BASE je ve fázi testování. Druhá alfa verze produktu s názvem Match ICO je připraven k vyzkoušení (matchico.com)

Slabé stránky projektu

 • V plánu není žádný plán rozvoje ani datum zahájení
 • Žádné odškodnění, pokud by práce na tomto pódiu byla stejně snadná a efektivní jako na Googlu, zkrátka možná dimenze sítě je nejistá.

Recenze bílé knihy

Ať už jde o hledání technických funkcí platformy, spolupráci prodejce – kupujícího nebo vysvětlení hlavní knihy, se všemi potřebnými informacemi byla publikace poskytnuta publikum ještě před plánováním ICO. Kromě toho byl přidán také popis trhu vyhledávacích strojů s interakcí vyhledávání s prodejcem.

Recenze týmu

Založený v roce 2016, tým přišel s vizí obnovy spojení mezi podniky a klienty na základě důvěry a transparentnosti inteligentních smluv.

Od samého začátku tým Bitclave věřil, že svět internetu lze proměnit na slibnější místo, pokud se transformují pouze skryté reklamní sítě a přemění se na souk, který je založen na pohybu, kde se klientely a ochranné známky stejně podílejí na tvorbě hodnot při vývoji expresivní asociace spojující elevace a akvizice.

S 20 inženýry jsou také poradci, kteří jsou připraveni sloužit s odborným poradenstvím v oblasti platebního systému, ochrany soukromí a blockchainové technologie. S několika zaměstnanci pracujícími v Rusku pracuje většina členů týmu ze San Franciska a Kalifornie.

Celý profil člena týmu lze zkontrolovat na LinkedIn, přičemž bitclave je uvedeno jako jejich aktuální pracoviště.

Recenze ICO bitclaveTým ICO bitclave

Alex Bessonov (generální ředitel) – s více než 20 lety zkušeností v oblasti zabezpečení, soukromí a blockchainového průmyslu pracoval Alex ve společnosti LG Electronics jako vedoucí oddělení zabezpečení.

Patrick Tague (CTO) – s akademickým titulem z ECE (elektrotechnika a výpočetní technika) z Carnegie Mellon University, Patrick má odborné znalosti v oblasti mobilního integrovaného a bezdrátového zabezpečení.

Emmanuel Owusu (hlavní architekt) – kandidát na vědy z Carnegie Mellon University.

Vasily Trofimchuk (projektový manažer) – s odbornými znalostmi v oblasti reklamy, teorie her, technologie blockchainu a managementu, získal Vasily titul MBA s magisterským titulem v oblasti vývoje softwaru. Je také tvůrcem studiové platformy Astra.

Yan Michalevsky (bezpečnostní architekt) – zatímco je podnikatelem a kandidátem na vědu na Stanfordské univerzitě, Yan má odborné znalosti v oblasti počítačového systému a podpory programování v oblasti soukromí.

Andrey Shashlov (hlavní vývojář) – podnikatel, inovátor a nadšenec blockchainové technologie, Andrey je vývojář celého zásobníku, který se v současné době zaměřuje na Android a iOS.

Náš přístup k projektu

Sloužit jako řešení problému je jeden aspekt, ale zajistit, aby uživatel byl schopen pochopit to samé a rozmazat jeho vlastnosti, je úplně jiné. Tým Bitclave hodně pracuje, aby zajistil, že nejen lidé technicky zdatní chápou, o co jde Kryptoměna svět, ale všichni musí mít stejné znalosti.

Recenze ICO bitclaveRecenze ICO bitclave

Průměrné hodnocení: 8,5 / 10

Chcete, abychom zkontrolovali vaše ICO, pošlete nám e-mail na adresu [chráněno e-mailem]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map