How to Trade Ethereum (Ether) – Beginner’s Guide

 Ethereum (Ether), druhá největší kryptoměna na světě, roste exponenciálně. Ať už jste zkušený obchodník nebo nováček na kapitálových trzích, obchodování s ethereum nabízí celou řadu výhod a příležitostí. V tomto praktickém průvodci se dozvíte, jak obchodovat s ethereum, jak byl vynalezen, korelace a co ovlivňuje jeho cenu.

Chcete-li začít využívat potenciál této mocné kryptoměny, začněte svou obchodní cestu ethereum ještě dnes!

Původ kryptoměn v kostce

Bitcoin, první decentralizovaná kryptoměna, byla vytvořena anonymní osobou (nebo osobami) pomocí pseudonymu Satoshi Nakamoto. Satoshi také těžil „genesis block“ bitcoinů v lednu 2009.

Bitcoin je největší kryptoměnou na světě a jeho tržní kapitalizace se ohromně zvýšila. Například 6. října 2019 činil její tržní strop více než 144 miliard dolarů.

Vynález etherea

Inovativní mladý chlapec jménem Vitalik Buterin prostřednictvím své ambice zcela transformovat internet vynalezl krypto platformu, na které by vývojáři mohli stavět jakýkoli typ decentralizované aplikace.

Po důkladném porozumění bitcoinům Vitalik navrhl, že pro vývoj aplikací potřebuje skriptovací jazyk. Když jeho návrh nikoho nezajímal, pokračoval v práci na svém silném novém projektu.

V roce 2013 Vitalik zveřejnil bílou knihu popisující tuto dynamickou novou platformu, kterou nazval Ethereum. Za svou neuvěřitelnou inovaci byl jmenován v roce 2014 Thiel Fellow a získal cenu 100 000 $.

Poté mladý muž vystoupil z University of Waterloo, aby mohl plnit své ambice v éteru. S pomocí dalších vývojářů a spoluzakladatelů se projekt rychle změnil na rychlou jízdu.

S velmi úspěšným davovým prodejem v červenci 2014 získali více než 18 milionů dolarů prodejem Etheru, tokenů Ethereum, které byly v zásadě akciemi projektu.

Jak obchodovat s etherem 1

Bitcoin a ether, největší virtuální měny na světě.

Ether se také používá k platbám za transakce a výpočetní služby v síti Ethereum.


O rok později bylo jejich první vydání s názvem Frontier uvedeno na trh 30. července 2015. Nyní je k dispozici nová platforma, na které mohou vývojáři vytvářet své vlastní decentralizované aplikace a chytré smlouvy.

Ether je druhou největší kryptoměnou na světě a v jedné fázi v roce 2017 dosáhl tržní kapitalizace téměř 38 miliard USD, ačkoli od října 2019 je tržní kapitalizace 18 miliard USD. Tento zajímavý finanční nástroj rostl neuvěřitelným tempem!

Ether týdenní graf – Část cenové akce za poslední 3 roky

Ethereum je také velmi volatilní, stejně jako většina hlavních kryptoměn. V roce 2017 začala cena stoupat výš a poté ve 2. čtvrtletí téhož roku začala „zlatá horečka“ toho roku. Kryptoměny se v tomto roce staly skvělou investicí pro širokou veřejnost a altcoiny měly hvězdný rok, kdy bitcoiny dosáhly téměř 20 000 $. 

Jak postupoval rok 2017, investoři nadále uspokojovali svoji chuť k obchodování s ethereum. K 31. prosinci cena etheru stoupla na více než 725,00 $ a dosáhla 1370 $. Astronomické roční výnosy pro rok 2017 měřily více než 4800%!

Jak obchodovat s ethereem

Prvním krokem v učení, jak obchodovat s Ethereem, je zajištění služeb kompetentního makléřství. Důrazně se doporučuje obchodovat s Etherem se spolehlivými a dobře zavedenými forex brokery.

Jedním z takových brokerů je eToro. eToro nenabízí pákový efekt na ether, ale samozřejmě existují i ​​další makléři, kteří pákový efekt nabízejí. Některé z těchto firem nabízejí až 33násobnou páku.

Někteří makléři nabízejí různé možnosti obchodování s ethereum. Mezi běžně používané páry patří ETH / USD (ether / americký dolar), ETH / BTC (ether / bitcoin), ETH / EUR (ether / euro), ETH / CAD (ether / kanadský dolar) a ETH / GBP (ether / britská libra).

Kvůli volatilitě etheru by obchodníci neměli obchodovat s velkou pákou. Nulová páka je samozřejmě nejbezpečnější. Vzhledem k masivnímu růstu ceny etheru představuje „nákup a držení“ vynikající strategii. „Nákup dipů“ také fungoval opravdu dobře, ačkoli by obchodníci přišli o řadu skvělých příležitostí, kdyby využili pouze tento přístup (alespoň v denním časovém rámci).

* Pokud se chcete dozvědět více o obchodování s bitcoiny, klikněte na tento odkaz na článek věnovaný konkrétně: Jak obchodovat s bitcoiny – Průvodce pro začátečníky.

Základy obchodování s etherem: Co posouvá cenu etheru?

Protože ether je stále poměrně mladá kryptoměna, jeho cena je do značné míry ovlivněna událostmi souvisejícími s jeho vývojem.

Jak již bylo zmíněno dříve, ether je token hodnoty, který se používá k platbám za transakce a výpočetní služby v síti Ethereum. V důsledku toho bude rozšíření blockchainu Ethereum a souvisejících služeb zjevně ovlivňovat hodnotu a cenu etheru.

Opravdu důležitým externím faktorem, který ovlivňuje cenu etheru, je cena jeho velkého bratra, bitcoinu. Když peníze proudí do bitcoinů, obvykle z toho těží ether a další kryptoměny. Hodnota bitcoinu je faktorem přispívajícím k inherentní volatilitě obchodování s ethereum. Když je bitcoin pod tlakem, je ovlivněna celá třída aktiv kryptoměny.

Důvodem této korelace je to, že kryptoměny patří do stejného tržního sektoru. Když se cena bitcoinů zvýší, obecné tržní vnímání je takové, že trh s kryptoměnou je „zdravý“ a je také životaschopnou investiční možností.

Vzhledem k tomu, že ether je druhou největší kryptoměnou, není žádným překvapením, že je silně ovlivněn cenou bitcoinu a sentimentem. Když rozumíme tomu, jak obchodovat s ethereum, musíme respektovat dopad, jaký mohou mít bitcoiny na cenovou akci.

Je čas se zapojit do některých zisků

Je to ten typ průlomu, který potřebujete ve své obchodní kariéře? Navštivte naši stránku s signály ještě dnes a vyzkoušejte naše bezplatné nebo prémiové obchodní signály!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map