Týdenní zaokrouhlení: výkon bitcoinů, růst etherea a tezos a co očekávat v nadcházejícím týdnu

Trh s kryptoměnami byl v posledních sedmi dnech chaotický, protože ceny bitcoinů kolísaly a pohybovaly se v rozmezí 7 000 dolarů, Tether prolomil hranici tržní kapitalizace 7 miliard dolarů, Libra vydala nový whitepaper a Binance dokončil dosud největší vypalování. Zde je to, co vám během týdne mohlo uniknout.

Zpráva o bitcoinu: Hashrate míří zpět do ATH; Černá skvrna na BTC / USD

Bitcoin (BTC) se v současné době obchoduje na 7 146 USD na hlavních burzách, což znamená nárůst o 5% za poslední týden, protože býci pronajímají trh těsně před polovinou. Bitcoinová hash sazba klesla na roční minima 96 Exahashes 25. března, což vedlo k masivním spekulacím o kapitulaci horníků – ukázalo se, že těžaři přešli na Bitcoin Cash a těžbu Bitcoin SV mířící do svých polovin.

Obrázek: Blockchain.com

Od té doby byla těžební síla znovu zaměřena na bitcoiny a horníci se rozhodli zajistit posledních několik bloků odměňujících 12,5 BTC před polovinou (očekává se za méně než 24 dní). Míra hash stoupá zpět na roční maxima – aktuálně na 118 Exahashes, což je 8% zisk za poslední týden.

BTCUSDObrázek: TradingView

Cena BTC / USD překročila úroveň odporu SMA 50 na 7 000 USD, což nabízí nákupní signály na páru. Relativní index síly navíc osciluje v kupní zóně s býčí projekcí. Jedinou černou skvrnou v extrémně býčích ukazatelích je klesající objemy spotů za poslední týden.

Zpráva o stabilních mincích: Tether dosahuje tržní kapitalizace 7 miliard dolarů

Od krachu „Černého čtvrtka“ zažily stablecoiny prudký růst, když uživatelé nasměrovali své investice do méně volatilních aktiv. Během minulého týdne Tether vytiskl 480 milionů dolarů na doplnění zásob, což posunulo tržní kapitalizaci SC na historická maxima. Tether (USDT) dominuje poli a drží 86% celkového trhu se stabilními penězi s tržní kapitalizací 7,52 $ kulečník.

Tether Trhový růst trhu za poslední měsíc. (Obrázek: StablecoinIndex)

Circle’s USD Coin (USDC) je také na vzestupu, když překonal hranici tržního stropu 700 milionů dolarů – aktuálně 730 milionů dolarů. Paxos (PAX), TrueUSD (TUSD) a Gemini USD (GUSD) doplňují pět největších seznamů kryptoměn.

Váhy zahajují nový bílý dokument

CEO Libra, David Marcus, tento týden zahájil aktualizovaný whitepaper o projektu Libra. Projekt vedený Facebookem plánuje přejít na stabilnější a stabilnější coiny s vyšší regulací a dodržováním předpisů ve snaze potlačit rostoucí regulační tlak globálních finančních regulátorů.

b) komplexní systém na úrovni sítě zabývající se bojem proti praní peněz (AML), boji proti financování terorismu (CFT) a vymáhání sankcí. 4/8

– David Marcus (@davidmarcus) 16. dubna 2020

Projekt také představí single-fiatem podporované stablecoiny, např. Libra Euro (LEUR), Libra USD (LUSD) atd. spolu s LBC stablecoinem krytým více aktivy.

Týdenní zpráva o kryptoměně: Nejlepší hráči na trhu

4. Ethereum (ETH)

Náhlý zájem doháněl ETH uprostřed netrpělivosti při spuštění ETH 2.0, který přejde na sázkový protokol. Druhá největší kryptoměna za poslední týden získala 16% a obchodovala se za 183,03 USD v době psaní.

3. Chainlink (LINK)

Chainlink je jednou z nejrychleji rostoucích kryptoměn za poslední rok. Decentralizovaný věštec získal nadšené kritiky od špičkových krypto osobností, včetně Tylera Winklevosse, zakladatele společnosti Gemini, který uvedl, že mince vykazuje podobné kvality jako bitcoin a ethereum.

LINK v současné době mění majitele na 3,73 $, což představuje nárůst o 15,9% za poslední týden, přičemž si udrží svou 12. pozici v logu.

2. Binance Coin (BNB)

Řvoucí začátek týdne pro BNB signalizoval možný běh býka při párování dolaru. Od středy zaznamenala mince 15% růst poté, co oznámila své největší čtvrtletní spálení. BNB se obchoduje za 14,46 USD, což je 58% zisk za poslední měsíc a 20% za minulý týden.

1. Tezos (XTZ)

Vkladový protokol, Tezos, je nejlepším výhercem mezi 30 nejlepšími mincemi za poslední týden a získal 23,3%. XTZ / USD se v době psaní tohoto článku obchoduje za 2,73 USD.

Aktualizace virů Corona

COVID-19 je i nadále morem pro společnost a uzavírá každodenní aktivity, protože vlády usilují o omezení šíření této nemoci. Blockchainové komunity a společnosti se spojily, aby zmírnily celkovou bolest občanů, společností a dokonce i fotbalových klubů po celém světě.

o tom, jak se blockchainy daří během této krize Covid-19 na naší exkluzivní stránce se zprávami zde.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map