Society 3.0: Exkluzivní rozhovor s Timem Draperem Akshay Aggarwal, spoluzakladatel indické společnosti Blockchained

Tim Draper americký investor do rizikového kapitálu Vlády po celém světě si začaly uvědomovat, že konkurence je spíše o peníze, podnikatele a podniky na celém světě než o fyzické hranice, které tu byly tehdy. Https://cdn.coingape.com/wp-content /uploads/2019/07/22194330/timDraper.png

Prozkoumejte plán budoucnosti společnosti s Akshayem Aggarwalem, spoluzakladatelem společnosti Blocumen Studios & Blockchained Indie & miliardářský investor Tim Draper je populárně známý jako „bitcoinový chlap“ ve své podcastové sérii „Společnost 3.0“. Tim je známý svými sci-fi investicemi a také zakladatelem Draper University a Draper Associates. Tady je výňatek z podcastu a všechny důležité body, které si člověk nemůže nechat ujít. Společnost 3.0 si klade za cíl porozumět vývoji současné společnosti v společnost, která je šťastnější, stále decentralizovanější a zaměřená na obchod typu peer-to-peer.

Rozhovor

Otázka: Vlády v každé zemi jsou zapojeny do řady pojištění. Jak může být Blockchain použit v tomto sektoru?

Dojde k transformaci bankovnictví, financí a obchodu všeho druhu. Vláda v každé zemi je zapojena do řady pojištění, jako je zdravotní péče, odškodnění dělníků, pojištění zaměstnanosti, důchody atd. Vždy existují lidé, kteří stojí v cestě, a když jim lidé překážejí, existuje prostor pro korupci, chyby a nespravedlnost. Pokud jsou tyto implementovány pomocí bitcoinů a blockchainu na chytré smlouvě, můžeme mít dokonalý model pojištění, jehož výsledkem bude efektivnější, efektivnější a spravedlivější pojištění, které nemůže jednotlivec poškodit. Vlády po celém světě si začaly uvědomovat, že konkurence je spíše o peníze, podnikatele a podniky na světě než o fyzické hranice, které tu byly tehdy. Čím efektivnější a efektivnější jsou vlády, tím přirozeněji budou lidé tíhnout k jejich využívání, protože pak bude většina vládní správy virtuální. 

Otázka: Mnoho zemí začíná být součástí této obrovské revoluce, ale stále existují země, které se tomu odvracejí. Jaký je váš názor na to? (dělají správnou volbu)

Země přijímající tuto technologii se těší na pokrok v zemi, což je pozitivní krok vpřed, ale země jako Čína jsou stále krokem zpět. Mají prezidenta, který se chce ujistit, že je vše pod kontrolou, a tak omezuje jeho obyvatele v používání této technologie, což podle mého názoru bude na škodu. Myslím si, že z dlouhodobého hlediska všichni Číňané vědí, že je to pro jejich ekonomiku opravdu důležité, a budou chtít volný trh s decentralizovanou měnou. Budou chtít tento budoucí svět, kde ho budou moci vymýšlet, vytvářet, vydělávat peníze zkoušením nových věcí. Země jako Malta chce být kryptocentrem světa. Se Švýcarskem začali s tygrem s ocasem, ale začali se příliš regulovat, a tak všichni odešli. Ale teď to chce návrat. 

Obecně si myslím, že předpisy plodí korupci a deregulace dýchá svobodou. Měli bychom být otevřeni jiným formám správy a myšlení. Je to vzrušující doba a myslím, že směřujeme ke globálnějšímu a mírumilovnějšímu a milujícímu světu, protože tyto zeměpisné hranice jsou ve skutečnosti stále více nesmyslné. Je to obrovská příležitost pro novou formu správy věcí veřejných, která musí soutěžit o své občany. Začínají si uvědomovat, že soutěží spíše o peníze, podnikatele, občany a podniky na celém světě než o fyzické hranice a půdu.

Otázka: Co si myslíte o tom, že Nejvyšší soud zrušil zákaz bankovních služeb pro kryptoměnové společnosti ze strany centrálních bank?

Myslím, že indický nejvyšší soud byl při jejich rozhodnutí velmi moudrý. Myslí na dobro země a také na dobro světa z dlouhodobého hlediska. Bitcoin je pro každého tak důležitý, že tento decentralizovaný svět otevírá všechny své hranice. Bude mnohem snazší podnikat, komunikovat přes hranice, platit lidem přes hranice. Skutečně to otevírá zcela novou ekonomiku. 

Je to jedno z nejlepších časů na světě být prostředníkem změny, být podnikatelem, investorem v oblasti rizikového kapitálu nebo někým, kdo opravdu chce hýbat světem, protože tato nová technologie je otevřená, transparentní a globální a vede perfektní záznamy a může začít přeměňte svět na mnohem automatizovanější a mnohem jednodušší místo. Ekonomiky budou explodovat kvůli otevřeným hranicím a bez tření. Umožňuje lidské kreativitě vzkvétat, protože stroje dokážou převzít více každodenních úkolů, které je třeba dělat znovu a znovu. Mnoho lidí se toho bojí, ale ve skutečnosti by to mělo být přijato. Koneckonců, co je lepší než mít stroj, který dělá všechny úkoly, které je třeba dělat opakovaně. 

Otázka: Citovali jste: „Indie si vybírá jedno náboženství před druhým, což mě vážně znepokojuje mými plány v různých podnicích“, když indická vláda prosadila zákon o změně občanství, který byl velmi kontroverzní. Sdílejte prosím svůj kontext za tweetem.

Indie je skvělým místem pro investice, s tolika skvělými podnikateli a nápady a pracovitými lidmi. Ale především, pokud existují pravidla, která upřednostňují jednu skupinu lidí před jinou, vyvolává mnoho pochybností. Země, která upřednostňuje jeden typ člověka před druhým, jedno náboženství před druhým, jednu rasu nebo vzhled nebo sex před druhým, selhává tak či onak, protože se více zaměřuje na to, že jeden je privilegovanější než ten druhý, (část společnosti, která je privilegovanější než druhá / část společnosti, která má větší štěstí než ta druhá), což není udržitelné. Upřednostňování jedné skupiny lidí před druhou nikdy nepodporuje silnou ekonomiku. Otevřená společnost, která je čestná a tvrdě pracuje, miluje své sousedy, bez ohledu na to, kdo nebo čím jsou, má tendenci vytvářet úžasný úspěch. Ekonomiky nastupují všude tam, kde je svoboda, otevřenost a transparentnost. Klíčem k úspěchu je tedy vytvoření prostředí, kde se lidé soustředí pouze na vytváření dopadu. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map