BitMart uvádí seznam tokenů EBCoin ERC20 (EBC), nejlepší dárek pro cestovatele

BitMart Exchange, přední globální platforma pro obchodování s digitálními aktivy, nedávno oznámila zařazení na seznam EBCoin (EBC) minulý pondělí na své obchodní platformě. Obchodní páry EBC / ETH a EBC / BTC budou k obchodování k dispozici od 15. srpna a výběry budou k dispozici 18. srpna.

O EBCoinu

Projekt EBCoin usiluje o vytvoření ekosystému, který způsobí revoluci na trhu s vrácením daní z osvobození od cla / cestovního ruchu, který se v současné době odhaduje na 60 miliard dolarů ročně. EBCoin bude fungovat jako token ERC20, standardizovaný na blockchainu Ethereum a bude doplněn o kompletní řešení eWallet. Využitím platformy EBCoin získají spotřebitelé své refundace okamžitě a mohou výtěžek použít jako digitální měnu. S EBCoin budou vrácení daní transparentní, což povede k vyšší efektivitě pro daňové úřady. U maloobchodníků EBCoin významně sníží vysoké náklady spojené s neúčinnými systémy, které se v současné době používají. Pomůže také podpořit vyšší výdaje turistů u zúčastněných bezcelních prodejců, kde budou moci spotřebitelé prezentovat platby pomocí své peněženky EBCoin jako volitelnou platební metodu.

Patent EBCoin a nedávná partnerství

Funkce platformy EBCoin patentovaná technologie (Patentové registrační číslo 1018862830000) pro počítačově čitelné záznamové médium pro poskytování daňových přiznání pomocí kryptoměny založené na blockchainu.

EBCoin také podepsal partnerství s NICE TCM, který v současné době spravuje přes 8 000 bankomatů bank a přes 7 000 bankomatů po celé Koreji. NICE TCM bude ve spolupráci s EBCoinem vytvářet bankomaty pro výměnu EBCoinů v místní měně pro cestovatele.

Kromě toho společnost EBCoin nedávno získala společnost Global Insight (etaxfree.com) pro vrácení daní. Global Insight má v současné době kolem 200 obchodníků se službami vrácení daní na hlavních letištích a v korejských přístavech (mezinárodní letiště Incheon, mezinárodní letiště Jeju, přístav Incheon atd.). V důsledku této akvizice společnost EBCoin nyní zajistila obchodní licenci pro vrácení daní, jak ji schválila korejská národní daňová služba.

Bonus za vklad EBC & obchodní konkurence

Na oslavu zařazení EBCoinu na burzu BitMart Exchange probíhá vkladový bonus EBC & Obchodní soutěž v hodnotě 22 500 000 EBC v cenách.

  1. Bonus za vklad

Prvních 2 000 uživatelů, kteří dokončí vklady na BitMart.com a kteří splní následující podmínky, budou mít nárok na příjem 2 000 EBC nebo 7 500 EBC:

  • Bonus 1. úrovně: uživatelé, kteří provedou transakci vyšší nebo rovnou 1 ETH, ale méně než 5 ETH, mohou získat 2 000 EBC.
  • Bonus 2. úrovně: Uživatelé, kteří provedou transakci vyšší nebo rovnou 5 ETH, mohou získat 7 500 EBC.
  1. 5 900 000 obchodních soutěží EBC

Uživatelé budou seřazeni z hlediska celkového objemu EBC obchodovaného pomocí jejich účtu BitMart (včetně objednávek nákupu i prodeje) napříč všemi obchodními páry EBC během období soutěže..

  • 1. místo: 2 000 000 EBC
  • 2. místo: 1 500 000 EBC
  • 3. místo: 1 000 000 EBC
  • 4. – 10.: Rovnoměrně rozdělte 1 400 000 EBC
  1. 1 600 000 EBC obchodní loterie

Způsobilí k účasti budou uživatelé s objemem obchodování (včetně objednávek na nákup i na prodej) alespoň 200 000 EBC. Uživatelé s pořadovým číslem končícím na 6 a 8 (např. 16,18, 26 atd.) Budou vybráni k rovnoměrnému rozdělení 1 600 000 EBC.

O společnosti BitMart

BitMart Exchange je přední globální platforma pro obchodování s digitálními aktivy na trhu kryptoměn s více než 490 000 uživateli po celém světě a top 30 žebříčku na CoinMarketCap. BitMart v současné době nabízí 78 obchodních párů s jedním z nejnižších obchodních poplatků na trhu. Denní objem obchodů společnosti TBitMart se pohybuje od 30 000 000 do 40 000 000 USD a celkový objem obchodování od zahájení v březnu dosáhl více než 1 000 000 000 USD.

BitMart nedávno otevřel nový trh pro svůj nástrojový token, BMX, se svým Mise X program. Skutečný trh se seznamem komunit, projekty, které se účastní Mission X, jsou schopné získat investice od příznivců ve formě BMX a použít je k uvedení svých tokenů na BMX Market společnosti BitMart jako obchodního páru pro BMX. 100% transakčních poplatků z trhu BMX jde přímo uživatelům, kteří projekt podpořili. Jakmile se projekt osvědčí na trhu BMX, bude zkontrolován, zda je uveden na hlavních obchodních trzích BitMart.

Chcete-li se dozvědět více o BitMart, navštivte jejich webová stránka, Cvrlikání nebo se připojit k jejich Telegram.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map