Pokud ještě nejste obeznámeni s konceptem kryptoobchodní roboti, dovolte mi rozvinout jejich obecný účel a pracovní postup. Bitcoin obchodní roboty slouží k převzetí (většiny) pracovního vytížení obchodníků na trzích s kryptoměnou. Protože existuje mnoho různých obchodních robotů, existuje mnoho různých implementací technik k dosažení cíle automatizovaného stroje na peníze. 

Některé programy převezmou obchodování úplně a uživatel si pouze vybere pár, který se pak použije k obchodování pomocí stabilního algoritmu programu. Jiní umožňují několik dalších úprav pro ostřílenější obchodníky, kteří mají své vlastní nápady a strategie, které by pak chtěli automatizovat. 

  Před napsáním tohoto článku jsem pokračoval a otestoval některé z hlavních robotů pro obchodování s bitcoiny na trhu (Haasbot, Gunbot, & ProfitTrailer). Věřím, že existuje nějaká stříbrná podšívka, kterou mají všichni společnou. Pokud si myslíte, že koupě jednoho z těchto robotů znamená, že nebudete moci nic dělat a pouze vydělávat na zisku, mýlíte se.  

Tyto programy potřebují dobré nastavení a pravidelné dolaďování, aby bylo zajištěno, že budou fungovat tak, jak chcete v současné situaci na trhu. Znamená to, že používání robota za to nestojí? Rozhodně ne. Jak jsem řekl dříve, pomůže to obchodníkovi automatizovat jeho obchody, přidá do obchodování některé funkce, které jsou téměř nemožné ručně, a dá mu šanci pasivně řídit obchodování, aniž by musel celý den sledovat grafy. 

 Perfektní mix? 

 Pokud jste pravidelným obchodníkem se znalostmi o tom, jak se chová trh, nebo se záměrem ho naučit, tyto programy by pro vás mohly být něčím. Na tyto bitcoinové obchodní roboty je třeba pohlížet jako na dočasné rozšíření sebe sama. Jak možná víte, trh nikdy nespí. Na druhé straně jako člověk potřebujete spát, jíst, účastnit se společenských akcí atd. Je prakticky nemožné být k dispozici 24/7, abyste využili příležitosti, na kterou jste čekali. Tyto programy pomáhají zajistit, aby vám tyto příležitosti neunikly.

Jde to však dále než jen o nákup nebo prodej, tito kryptoboti také pomáhají při čtení trhu atd. Vyzývám vás, abyste si přečetli zbytek článku, abyste se dozvěděli více o různých robotech a podívali se, jeden vám nejlépe vyhovuje, protože jsou zcela odlišné. 

Různé bitcoinové obchodní roboty:

  Haasbot 

 Začněme s naším prvním obchodním robotem: Haasbot. Tato platforma existuje již dlouhou dobu a má velkou komunitu spokojených zákazníků (fórum & telegramový chat). Robot má mnoho strategií, obchodních signálů a indikátorů pro přizpůsobení vašeho obchodování (Bollingerovy kapely, Fibonacci, cloudy Ichimoku & mnohem více). Nabízejí nejen strategie a obchodní signály, ale také „pojištění“! Tyto možnosti, které by nikdy nebylo možné realizovat ručně, mohou obchodníkovi hodně pomoci. Může vám zabránit v tom, abyste na obchodě příliš ztratili nebo například nakoupili příliš vysoko. Nebudu se podrobněji zabývat, vyzývám vás ke kontrole různých funkcí v odkazu pod článkem.  

Bitcoin Trading Bot Haasonline

Jak jsem již řekl, Haasbot nabízí řadu strategií a indikátorů, které by mohly oslovit zkušenější obchodníky.  

Znamená to, že Haasbot nemůžete použít jako začátečník? Rozhodně ne. Navzdory množství nastavení nabízí Haasbot řadu „strategií“, které mohou použít méně zkušení obchodníci. 

Je normální, že uživatelé mají dotazy ohledně svých obchodních strategií nebo možných chyb, takže je důležité mít při výběru svého obchodního robota skvělý zákaznický servis. Haasbot dává svým uživatelům příležitost předložit lístek podpory a v případě problémů má aktivní komunitu na sociálních médiích. Pro častější problémy existuje wiki a FAQ, které lze nalézt na jejich webových stránkách. 

Na rozdíl od jiných robotů pro obchodování s bitcoiny bohužel uživatelé Haasbotu musí platit předplatné, aby mohli program nadále používat. S vědomím, že předplatné je poměrně drahé, je to hlavní nevýhoda obchodního programu. (Ceny se pohybují od 0,04 BTC do 0,11 BTC po dobu 3 měsíců nebo 0,12 BTC až 0,3 BTC po dobu jednoho roku) 

 Gunbot 

 Po prověření více funkcí různých robotů pro obchodování s bitcoiny představuji své osobní oblíbené: Gunbot.  

Jako vášnivější obchodník jsem potřeboval program, který mi dal v nastavení co nejvíce svobody. Gunbot dává uživatelům příležitost přizpůsobit jejich obchodování na úroveň, kterou žádný jiný obchodní robot nemůže poskytnout. Téměř všechny strategie a signály, které manuální obchodníci denně používají, lze najít v Gunbotovi a použít je k automatickému obchodování. Další pozitivní vlastností Gunbotu je, že se jedná o jednorázovou platbu, není třeba ji každý měsíc obnovovat (platit jednou a získat všechny budoucí aktualizace zdarma)!  

Bitcoinový obchodovací robot Gunbot

Chtěl jsem, aby mi bot poskytl co nejvíce svobody ve své obchodní strategii, jak je to jen možné, což také znamená, že nechci být omezován při výběru mincí. Program podporuje hlavní burzy, takže můžete obchodovat s téměř každou mincí, která se vám líbí (k dispozici je také Bitmex s maržovým obchodem!), A dává možnost obchodovat na více burzách současně.  

Rozhraní je uživatelsky přívětivé, takže ho každý snadno dostane na kloub. Stejně jako Haasbot je Gunbot vhodný pro zkušenější obchodníky i začátečníky; některé strategie jsou vysoce konfigurovatelné, zatímco jiné se snáze používají. Program je dodáván s mnoha strategiemi, které jsou vysoce konfigurovatelné, a zahrnuje různé typy pojištění pro optimalizaci vašeho obchodování, které jsou vysvětleny na webových stránkách.. 

Hlavní výhodou Gunbot je Gunthy coin, funkce, kterou žádná jiná obchodní platforma nenabízí. To dodává vaší licenci mnohem větší hodnotu, dovolte mi to podrobně popsat: Gunthy coin je token, který se nabízí uživatelům při nákupu Gunbot, počet tokenů odeslaných kupujícímu se odvozuje od typu licence, kterou získáte. Proč je toto důležité? Představte si, že obchodování není pro vás a chcete prodat svou licenci Gunbot, což je možné pomocí tokenů Gunthy! To mi dalo velkou důvěru před zakoupením robota, věděl jsem, že ho mohu prodat, pokud to nebude nic, co jsem očekával. 

Jedním z důvodů, proč jsem si vybral Gunbot jako svůj obchodní program, je vynikající podpora, kterou nabízejí. Pokud máte jakýkoli problém s instalací robota, výběrem obchodní strategie nebo jakoukoli otázkou, okamžitě vám pomohou. Existuje také obrovská komunita obchodníků a uživatelů Gunbot, kteří sdílejí svá nastavení a vzájemně si pomáhají na platformách sociálních médií, což je velké plus. 

A co cena? Jak již bylo řečeno, Gunbot vyžaduje jednorázovou platbu. K dispozici jsou 4 různé licence, od 0,04 BTC do 0,3 BTC.  

Poslední funkcí, kterou chci krátce projít, je BitRage. BitRage je robot, který si mohou koupit pouze vlastníci Gunbotů, NENÍ zahrnut při nákupu Gunbot. Skenuje různé altcoiny v rámci stejné burzy a hledá ziskové situace v důsledku různých cenových poměrů. Podrobnosti o BitRage nebudu dále rozebírat, ale chci poukázat na to, že je velkou výhodou mít přístup k tomuto druhu softwaru.  

 Kryptohopper 

 Třetí a poslední obchodní robot, kterému se budu v tomto článku věnovat, je „Cryptohopper“. Obchodní platforma se objevila na trhu v roce 2017 a od té doby zaznamenala obrovský úspěch. Funguje jako webové řešení, které se snadno používá a jeho uživatelé jej velmi oceňují. Stejně jako ostatní roboti, Cryptohopper obsahuje velké množství obchodních indikátorů a obchodních signálů, které usnadňují proces obchodování. Bohužel není k dispozici mnoho informací o různých strategiích, které Cryptohoppers mohou použít. Četl jsem však o tom spoustu článků a zjistil jsem, že obsahuje některé zajímavé funkce pro začátečníky, což je důvod, proč jsem se rozhodl zveřejnit příspěvek o tomto botovi. Lze nalézt „Cryptohopper Marketplace“, kde si majitelé robota mohou koupit obchodní signály a dokonce je najít zdarma. Kromě tržiště mohou začátečníci používat „zrcadlové obchodování“ ke stejnému nastavení jako ostatní obchodníci.  

Bitcoinový obchodní robot Cryptohopper

Hlavním důvodem, proč tato obchodní platforma není mým go-to botem, je nedostatek informací na webu a ceny. K dispozici jsou 3 různá předplatná, od 19 do 99 USD měsíčně. S vědomím, že první dvě předplatná vás hodně omezují na výběr a spoušť mincí, musel bych získat největší na 99 $ / měsíc, což je velká investice. 

Závěr 

Během hledání „nejlepšího“ obchodního robota jsem porovnával výhody těchto programů. Pro ilustraci jsem vytvořil srovnávací tabulku mezi 3 roboty v tabulce níže.    

různé bitcoinové obchodní roboty

Po porovnání 3 různých robotů pro obchodování s bitcoiny vám nyní mohu představit mého osobního favorita: Gunbota. Podle mého názoru je to nejúplnější obchodní robot za nejlepší cenu. Samozřejmě, každý má svůj vlastní způsob obchodování a své vlastní preference a může vždy vyzkoušet nově se objevující alternativy obchodního robota jako Trality.

níže najdete odkazy na 3 roboty pro obchodování s bitcoiny: 

https://www.haasonline.com 

https://www.cryptodailytrading.com/ 

https://www.cryptohopper.com 

Toto je placená pošta. Proveďte svůj vlastní průzkum týkající se propagované společnosti nebo kterékoli z jejích přidružených společností nebo služeb uvedených v tiskové zprávě. Coingape.com nenese žádnou odpovědnost za vaše poškození nebo ztrátu.

 

 

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me