Vydělávejte konzistentní pasivní příjem s kryptoměnami v roce 2021

Rok 2020 uvrhl celý svět do zmatku, kdy drtivá většina světové populace přišla o příjmy z pandemie koronavirů. Více než kdy jindy jsme si všichni uvědomili, jak důležité je mít pasivní příjem. Níže uvádíme několik způsobů, kterými můžete v roce 2021 s krypty vydělat konzistentní pasivní příjem. 

Služby krypto expertního poradce

Několik EA vám může pomoci získat konzistentní pasivní příjem v roce 2021 – ROFX patří mezi nejlepší na trhu. ROFX je odborný poradce, automatizovaný obchodní robot provozovaný samoučící se AI. 

Nemusíte být odborníkem v technické analýze ani kvantovým ziskem, ROFX vám umožňuje trvale profitovat bez ohledu na vaše pozadí. Jednoduše se zaregistrujete a získáte zisk na konci každého dne. ROFX byl spuštěn v roce 2009 a protože používá AI neuronové sítě se samoučícím se, znamená to, že EA se stává chytřejší a efektivnější při každém obchodě. Od zahájení obchodování profitovalo z používání EA více než 50 000 klientů po celém světě. V současné době má pasivní příjem s ROFX přibližně 70 000 zákazníků. 

Svůj účet můžete financovat fiatem nebo bitcoinem. Minimální fiat vklad je 1 000 $ a 0,05 BTC. ROFX nabízí svým klientům pět balíčků, které se liší podle výše vkladu – zkušební balíček, Easy Start, Moneymaker, zlato a VIP. Zde je snímek minimální částky pro každý balíček a přibližného denního zisku.

Pokud jste skeptičtí a obáváte se ztráty finančních prostředků, společnost nevyužívá pákový efekt a automatizovaný systém stop-loss speciálně navržený tak, aby minimalizoval vaši nevýhodu. Tým ROFX poskytuje funkci „krytí ztrát“, která vám kompenzuje ztráty, které vám vzniknou při používání EA. Pokud stále nejste přesvědčeni, zde je přehled obchodních záznamů ROFX. Upozorňujeme, že EA hlásí všechny výsledky v reálném čase.

Zde jsou další snadné způsoby, jak vydělat pasivní příjem pomocí kryptoměn v roce 2021.

Kryptoměny HODLing Dividend

Crypto HODLing odkazuje na strategii nákupu a držení ve vašem portfoliu. To je na rozdíl od spekulativního obchodování. I když na trhu existuje více než 5 000 krypt, ne všechny mají hodnotu HODLing. HODLing je podobné jako vkládání peněz na spořicí účet, který vám platí úroky. Výraznou výhodou kryptomat HODLing je to, že vaše portfolio potenciálně ocení a získáte mnohem vyšší úrokový výnos. Zde je příklad. Pokud byste byli v HODL Cosmos (ATOM) na začátku pandemie 10. března 2020 do února 2021, vydělali byste dividendu ve výši 8%. Vaše portfolio by ocenilo asi 1550%. Nejlepší kryptoměny pro HODL jsou ty, které pravidelně vyplácejí dividendy. Dividendy lze vyplácet denně, měsíčně nebo ročně v závislosti na kryptoměně, vy HODL.

Sázení kryptos

Sázení kryptoměn je jedním z nejjednodušších způsobů, jak pasivně vydělat příjem z vašeho kryptoměnového portfolia. Umožňuje vám být odměněni za účast na zabezpečení sítě. Dnes se většina kryptoměn přesouvá od konsensu proof-of-work k Proof-of-Stake (PoS), což umožňuje blockchainové transakce. V metodě PoS držitelé kryptoměn zpřístupňují své kryptoměny pro generování nových bloků. Vytyčování vytváří shodu v krypto transakcích a eliminuje problém dvojitého utrácení. Takto můžete vsadit své krypty.

  1. Musíte vybrat konkrétní kryptoměnu, kterou chcete vsadit. Konkrétně musíte vybrat kryptoměny, které používají PoS jako mechanismus konsensu – je z čeho vybírat
  2. Stáhněte si softwarovou peněženku pro kryptoměny, do které uložíte krypta, která použijete k vytyčování. To je jednoduché; vše, co musíte udělat, je navštívit web kryptoměny, který chcete vsadit, a stáhnout si peněženku.
  3. Určete, kolik chcete vsadit. Některé sítě PoS vyžadují, abyste měli minimální počet mincí, abyste mohli vsadit. Například Ethereum vyžaduje alespoň 32 ETH a Tezos alespoň 10 000 XTZ. Existují však některá krypta jako ATOM, která nevyžadují minimální částku.
  4. Vyberte, který hardware použít; protože sázení vyžaduje, abyste měli nepřetržitý přístup k internetu nepřetržitě. Můžete použít svůj počítač, ale bude efektivnější používat virtuální privátní servery (VPS), které vám umožní provozovat vše v cloudu.

Zapůjčení kryptoměn

Půjčka kryptoměny je tak jednoduchá, jak to zní. Půjčíte své kryptoměny a obdržíte úrokovou platbu. Existuje několik platforem a kryptoburz, které vám umožňují půjčit vaše kryptoměny. V roce 2020 došlo k explozi krypto derivátů, což představuje přibližně 55% celého krypto trhu. To si vynutilo potřebu půjčovat kryptoměny obchodníkům s pákovým efektem. V závislosti na typu půjčené kryptoměny a platformě, kterou používáte, můžete z půjčení kryptoměny vydělat až 0,1999% denně. Proces zapůjčení kryptoměny můžete automatizovat pomocí robotů na zapůjčení kryptoměny. Musíte však poskytnout klíče API.

Doufáme, že vám tato příručka pomůže. Máte-li jakékoli dotazy, dejte nám prosím vědět v komentářích níže. Na zdraví!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map