Bitcoinpaygate otevírá cestu k propagaci bitcoinu spotřebitelům

Bitcoinpaygate

Stále existuje potřeba, aby průmyslová odvětví učinila krok vpřed, aby urychlila přijetí bitcoinů navzdory růstu EU Výměna bitcoinů trhy a Bitcoinová peněženka poskytovatelé služeb.

Generální ředitel Bitcoinpaygate Christian Kirk Zøllner věří, že více společností by mělo začít poskytovat spotřebitelům více platebních možností, včetně bitcoinů. Jeho tým představil platební bránu, která by ‚usnadnila rychlejší přijetí a překlenula technologickou mezeru v jádru bitcoinů pro koncové zákazníky ‘, a to je přesně to, čím je dnes Bitcoinpaygate.

Jak byste popsal vztah mezi vaším podnikáním a Bitcoin?

Jsme v první řadě platební brána. Náš vztah s kryptoměnami spočívá v tom, že jsme se rozhodli vzít to na masový trh a umožnit, aby byl přijat finančním průmyslem a nakonec se dostal k lidem „na ulici“.

Jaký je hlavní účel nebo role vašeho podniku v rámci bitcoinového ekosystému?

Naší úlohou jako platební brány je co nejvíce zvýšit přijetí obchodníka. Pokud uděláme svou práci správně a poskytneme spotřebitelům možnost zvolit si bitcoiny jako svou platební metodu, nebude již existovat žádná výmluva za to, že je nepoužívají jako platbu.

Jak byste dnes popsal bitcoinovou ekonomiku?

Přijetí je velmi pomalé, protože je zapotřebí více společností, jako je ta naše, aby spotřebitelům usnadnilo využívání bitcoinů při jejich každodenním obchodování s platbami. Vidíme, jak bitcoinový průmysl roste, ale pomalu, kvůli vysokému technickému know-how, které lidé potřebují, aby si ho mohli plně osvojit. Věříme, že problém je průmyslovým problémem a nikoli problémem spotřebitele. Musíme být lepší a snažit se laikům zjednodušit používání bitcoinů jako jejich back-end transakční sítě.

Jakým způsobem má Bitcoinpaygate pozitivní dopad na globální propagaci a přijetí bitcoinů?

Můžete říci, že jsme přímým spojením s bitcoinovým ekosystémem pokaždé, když zaregistrujeme nového obchodníka.

Zmínili jste, že adopce je pomalá. Jak vidíte bitcoiny v příštích pěti letech a máte předpověď ceny bitcoinu?

Pokud hlavní politické tendence nedávají Bitcoinu důvod vzkvétat, bude pravděpodobně stále růst stabilně, ale pomalu, jako je tomu nyní. Chápeme však, že někdy stačí jen velké události, aby se věci náhle změnily.

Nejsme moc spekulační společností. Chápeme však, že adopce má tendenci růst s cenou, takže vždy vítáme zvýšení ceny.

Nabídka bitcoinpaygateJako klíčový hráč na trzích s bitcoiny, jaké byly největší úspěchy nebo nejlepší časy, které jste měli při provozování svého podnikání?


Podnikání bylo velmi zajímavé, hlavně kvůli tomu, že máme co do činění s neznámým územím. Umožnilo nám to vést docela zajímavé rozhovory s lidmi a ponořit se do potenciálu technologie, která je průkopnická způsobem, který jsme si před 5 lety ani nepředstavovali.

A co hlavní výzvy, kterým čelíte?

Technologická bariéra pro pochopení bitcoinu nebo pochopení toho, proč by měl být používán místo kreditní karty, brání přijetí. Lidé se starají o to, aby platili za své zboží co nejrychleji a nemuseli se předtím o SHA256 dozvědět. To nás vede zpět k tomu, že jsme průmyslovým problémem, a nikoli problémem spotřebitele. Jakmile můžeme dát spotřebiteli stejné nástroje a vylepšit tyto nástroje pro platby, a zároveň využít bitcoin jako základní mechanismus, skutečně jsme posunuli bariéru.

Co mohou uživatelé bitcoinu očekávat od Bitcoinpaygate? Existují plány na další rozšíření??

V příštím roce neplánujeme nic jiného, ​​než vylepšit naši infrastrukturu a pokračovat v registraci nových obchodníků. V tuto chvíli vylepšujeme náš software přidáváním zákaznicky vstřícnější implementace pro naše klienty a zároveň stále přihlašujeme nové obchodníky.

Jakou radu můžete dát tisícům bitcoinových nadšenců, zejména novým osvojitelům i podnikatelům?

Utraťte bitcoiny, které máte. Nehordujte. Žádný obchodník se nikdy nezaregistruje za bitcoiny jako platební mechanismus, pokud nikdo ve skutečnosti utrácí své bitcoiny. Společnosti chtějí příjmy, a pokud jsou bitcoiny pouze pro spekulanty, pak budou stagnovat a nikdy nezpůsobí masové přijetí.

Než skončíme, můžete se podělit o jakékoli názory týkající se bitcoinového hazardu?

Bitcoinové hazardní hry je rozhodně jedním z průmyslových odvětví, která nejrychleji přijmou bitcoin jako platební metodu.

Děkuji za váš čas, Christian. Velmi si toho vážím!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map