Ethereum Express uvádí na trh produkty pro hazard, těžbu

Ethereum Express zahajuje dva pilotní projekty, jeden týkající se hazardních her a druhý těžby kryptoměn, které ovlivní 48 000 uživatelů a představí zlepšující se rychlost, kterou vývojáři systému Ethereum Express přenášejí do roku 2020 a dále. Tento nový a vzrušující vývoj má nejen potenciál zlepšit uživatelskou zkušenost ve dvou nejpopulárnějších případech použití blockchainového průmyslu, ale bude mít hluboký dopad na průmysl jako celek.

Co je to Ethereum Express?

Jak název napovídá, Ethereum Express má dělat přesně to, co dělá projekt Ethereum. Zpracovává transakce rychleji než síť Ethereum a umožňuje vývojářům dělat to, co umí nejlépe, a zahájit další vlnu nejvíce vzrušujících decentralizovaných aplikací blockchainového průmyslu. Stejně jako u většiny iniciativ ve světě decentralizovaných technologií je i Ethereum Express zcela komunitní.

Skutečnou výhodou celého projektu je rychlost transakce, kterou může síť Ethereum Express nabídnout, přibližně 10krát rychlejší než původní blockchain Ethereum a ohromující 20krát rychlejší než bitcoinová síť.

Abychom uvedli výše uvedené násobky v perspektivě, vezměte v úvahu, že v současné době bitcoinová síť zpracovává pouze sedm transakcí za sekundu, zatímco blockchain Ethereum dokáže zpracovat pouze 15 transakcí za sekundu. Zatímco Ethereum Vitalik Buterin doufá, že v budoucnu rozšíří etherea na 100 000 transakcí za sekundu, tento vývoj je stále docela daleko.

Základní principy Ethereum Express

Mince EEX a její vývoj je definován držiteli tokenů, což každému uživateli umožňuje ovlivňovat budoucnost sítě. V rozhodovacím procesu hraje roli každý. Každý má autoritu. Porovnejte to s bitcoiny a ethereem, které ze své podstaty umožňují těm mocným těžařům a nejbohatším ověřovatelům většinu moci. Mince EEX je plně transparentní a umožňuje vypořádání transakcí pomocí inteligentních smluv.

Projekt ve své podstatě podporuje zapojení komunity, spravedlivě rozdělenou autoritu, bezpečnost a rychlost.

Proč je těžba Express prvním případem použití

Mining Express je pátou největší těžební společností na světě. Protože je tak velká, společnost nesmírně rozšiřuje svou síť partnerů a také vydělává velké peníze. Práce s EEX je v zásadě příležitostí pro Mining Express otestovat platnost sítě a nakonec zvýšit zisky. Tento krok má smysl pro oba projekty, protože těžba je nejoblíbenějším případem použití v průmyslu a zlepšení efektivity procesu může řídit blockchainový průmysl jako celek vpřed.

Jak Ethereum Express ovlivní hazard

Pokud je zefektivnění těžby kryptoměny nejvíce motivujícím faktorem zvyšujícím rychlost síťových transakcí, musí být hazardní hry těsně na druhém místě. Zvažte, že v roce 2013 více než 50 procent všech bitcoinových transakcí souviselo s hazardními hrami. Mějte na paměti, že bitcoinová síť zahájená v roce 2008 představuje více než polovinu všech transakcí souvisejících s hazardními hrami absolutně obrovské číslo..

Kolik tedy v současnosti stojí transakce hazardních her související s bitcoiny?

Na vrcholu cenového boomu bitcoinu v roce 2017 se odhaduje, že na sázení na hazardních webech v hodnotě přibližně 4,5 miliardy dolarů bylo použito více než 3,7 milionu bitcoinů. Přibližně ve stejnou dobu kolísala hodnota tokenů Ethereum mezi 800 až 1 500 USD, ale hodně z toho souviselo s prodejem tokenů a finančními projekty projektu kryptoměny známými jako počáteční nabídky mincí.

Popularita počátečních nabídek mincí i hazardních her ve světě kryptoměn zůstane stabilní i v roce 2020 a dále a skutečnost, že síť Ethereum Express je 20krát rychlejší než bitcoiny, znamená pouze to, že hráči hledající akci v rychlém a efektivním a bezpečný způsob může jen pomoci zvýšit hodnotu mince EEX a jejího ekosystému stejným způsobem, jaký udělali pro bitcoiny a etherum.

Velké sázení na transparentnost a EEX

Celkové náklady na pilotní projekty týkající se jeho zapojení do Mining Express a testování případů použití hazardních her v síti EEX budou činit přibližně 500 milionů USD a budou zahrnovat uživatele ze Spojených států, Japonska, Brazílie a několika dalších zemí.

Pokud se EEX osvědčí, projekt by mohl velmi dobře stát v čele transparentnosti v odvětví hazardních her s kryptoměnou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map