Historie hazardních her v esportu

Esports hazard není vtip. Toto odvětví je v současné době v hodnotě přes 1 miliardu dolarů. To je malé číslo ve srovnání s jinými tradičnějšími sporty, ale netrvalo dlouho, než se Esports dostal k tomuto číslu, a potenciál budoucího růstu exponenciálního odvětví.

Zvažte na chvíli, že v roce 2016 se naladilo více než 60 milionů lidí, aby sledovali finále mistrovství světa League of Legends. To je více lidí, než se naladilo, aby sledovali ceny Akademie 2015. Tady jsme téměř o 5 let později, ceny Akademie 2020 za rohem a statistiky nadále ukazují, že televizi sleduje stále méně lidí. To zahrnuje předávání cen, které dříve představovalo bonanzu pro hlavní televizní sítě. Je zřejmé, že mladé a energické publikum naladěné na tyto šampionáty Esports je příčinou toho, že průmysl exploduje.

Jako každý globální fenomén však téměř každý sport známý člověku začínal s výklenkem. Jak přesně se tedy hraní videohier stalo sportem a jak se stát tím, co je nyní jedním z nejpopulárnějších sportů na světě pro mladší demografické skupiny?

Odpověď na tuto otázku je nejen zajímavá a zajímavá, a může hrát velkou roli v budoucnosti technologického přijetí, zejména pokud jde o vazbu mezi digitálními měnami a hazardem. Vzhledem k tomu, že stále více samozvaných geeků videoher se stává profesionálem při hledání velkých cenových odměn, stále více a více bitcoinových herních webů udělá vše, co je v jejich silách, aby přilákalo toto šílené publikum, které hledá větší zisk.

První hlavní vítěz ceny Esports vůbec

Dennis „Thresh“ Fong před dosažením 20. let se stal mistrem stříleček z pohledu první osoby. Narodil se v roce 1977 a nyní má 42 let. Ale právě v roce 1997 si udělal jméno. Při hraní her Quake a Doom ukázal Fong mladým nadšencům, kteří se zajímali o hraní her, jak se vyhnout, vyhnout se, skrýt se a vystřelit si cestu k vítězství, než bylo příliš mnoho velkých turnajů rozdávajících peníze nebo ceny. Jeho dovednosti a povzbuzoval stále více lidí ke hře v době koncem 90. let, kdy si průměrná domácnost zvykla na každodenní přístup k internetu.

Fong se stal domácím jménem, ​​když vyhrál velký turnaj a nakonec skončil doma ve Ferrari. Pro známého hráče Esports to byl pravděpodobně první kousek expozice v médiích. V desetiletí po největších výhrách společnosti Fong umožnil pokrok v rychlosti internetu stále více lidem začít hrát online.

Schéma Esports Skins

Ve videohrách jsou skiny jednoduše novější nebo lepší verze herních zbraní nebo nástrojů, díky nimž jsou postavy hodnotnější a herní zážitek zábavnější. Jak se svět Esports neustále rozrůstal, hráči si uvědomili, že získání těchto skinů placením za ně bylo snazší, než pokusit se je ve hře vyhrát. Touha získat lepší vzhled vyvolala růst nového druhu tržiště. I když je dnes na webu mnoho trhů se skiny, Steam je jedním z nejpopulárnějších.

V jakékoli oblasti podnikání a aktiva stojí jen tolik, kolik jsou lidé ochotni za to zaplatit. V roce 2015 dva slavní Esports Youtubers, TmarTn a ProSyndicate zaregistroval loterijní web související s hrou Counter Strike: Global Offensive. Stručně řečeno, hráči mohou vyhrát cenné skiny v loterii, kterou by pak vyměnili za peníze někde jinde. Problém s touto myšlenkou spočívá v tom, že uživatelé YouTube nezveřejnili vlastnictví webu a nakonec vydělali tolik peněz, FTC přišlo za nimi a podobnými weby a zavřelo je. Osmnáct let poté, co Thresh vyhrál Ferrari, vláda začala zavírat sázkové weby Esports.

Používání kryptoměny k sázení na esport

Kdekoli existuje šedý nebo černý trh, buďme k sobě upřímní, kryptoměna je užitečný nástroj. Mnoho let se říká, že pokud jde o technologii, jsou zločinci vždy o krok napřed před úřady. I když sázení na Esports nemusí být nutně trestným činem, je zřejmé, že důvtipní podnikatelé, kteří chtějí kousek šílenství Esports i kryptoměny, mohou být dost chytří na to, aby našli způsoby, jak tyto dva způsoby kombinovat..

V akci je dokonce i Mark Cuban, hvězda investiční show Shark Tank a majitel Dallasu Mavericks z NBA. Investoval do Unikoin Gold, krypto platformy, která sází na Esports. Není jediným, kdo využil příležitosti k výplatě. V dnešní době může průměrný online sázkař sklouznout a spadnout na hromadu různých webů, které nabízejí sázení na e-sporty vhodné pro kryptoměny.

Jedinou otázkou nyní je, co bude dál pro budoucnost sázení Esports? Pokud je historie jakýmkoli náznakem, bude to spousta peněz a vzrušení jak pro hráče Esports, tak pro kryptoměnové investory.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map