Ohlédnutí za rok 2019: Co způsobilo cenu bitcoinů?

Zdá se, že všichni a jejich matka chtějí udělat další odvážnou předpověď ceny bitcoinů. Dosáhne cena v roce 2020 20 000 USD? A co 50 000 dolarů? Je někdo za pouhých 100 000 dolarů? Pravdou je, že nadcházející bitcoinová akce na polovinu, kdy se odměna za těžbu mincí sníží na polovinu (jak je předem naprogramována algoritmem zabudovaným do sítě v roce 2008), nemusí nutně způsobit zdvojnásobení nebo ztrojnásobení ceny hned. Předchozí události na polovinu byly zabudovány do ceny ještě před samotnou polovinou. To platí pro bitcoiny, litecoiny a další coiny, které časem omezují nabídku.

Místo velké a odvážné předpovědi pro rok 2020 je tedy důležité zvážit, jaký zásadní vývoj ve vývoji bitcoinů a dalších projektů zvýšil hodnotu v roce 2019. Pravdou je, že existuje mnoho milníků, které stojí za to poukázat, ale malý počet opravdu vyniknout.

Co se stane s cenami v roce 2020, může kdokoli odhadnout, ale pokud historie něco prokáže, při přijetí bitcoinů a dalších kryptoměn bude hrát klíčovou roli smysluplné partnerství, pomoc při vzájemné komunikaci různých blockchainů a další zkoumání myšlenky decentralizace financí..

Bublina kryptoměny zasáhne cenu bitcoinu

V říjnu skupina obchodníků z Wall Street vyzvala investory k opatrnosti, pokud jde o rostoucí počet úvěrových projektů v krypto průmyslu. Konkrétně poznamenali, že projekty půjček jako Salt, BlockFi a Nexo spolu s několika dalšími vytvořily bublinu ve výši 5 miliard dolarů, která může kdykoli vyskočit. Na obranu segmentu půjček na trhu, CEO BlockFi, Zac Prince, poznamenává, že ani jeden člověk se svými platbami na svou platformu nepřijel pozdě. Ale přesto, že odvětví kryptoměn je ve srovnání s širším tradičním finančním trhem stále opravdu malé, může i malá úvěrová bublina v kryptoměně posílat ceny spirálovitě dolů. Tento problém může pokračovat i v roce 2020 a dále, jelikož segment decentralizovaného financování blockchainových projektů se v loňském roce ztrojnásobil.

Váhy na Facebooku jsou testovány

Generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg se v roce 2019 dostal na titulní stranu, kde podrobně popisoval své plány na spuštění stabilcoinu provozovaného platformou sociálních médií v červnu. Jeho oznámení vyvolalo zlobu nejen krypto puristů, ale také vlád, zejména amerického Kongresu. Během několika týdnů od vyslechnutí představení Zuckerberga, který před několika kongresmani a ženami odpovídal na náročné otázky, hlavní partneři švýcarské asociace Váh ustoupili od projektu. Největší jména, která zanechávají Libru, zahrnují stávku PayPal, eBay, Visa a poskytovatele platebních řešení.

Podobné projekty se snaží rozjet, včetně Univerzální dolar a Token SGA. Uvidíme, který z těchto projektů ve skutečnosti získá významný podíl na trhu, ale jedna věc je jasná, kapitalisté si uvědomili, že při vytváření dalšího skvělého digitálního stabilního kapitálu je třeba vydělat velké peníze.

Stránky sázení na bitcoiny, altcoiny a anglická Premier League

Weby o sázení bitcoinů, jako je 1XBit.com, již nějakou dobu inzerují během her anglické Premier League. Tyto reklamní dohody pomáhají podnítit zájem jednotlivých klubů, které chtějí získat kryptoměnu, což vedlo k mnoha pozoruhodným sponzorským dohodám. Newcastle United má uzavřenou dohodu s platformou pro obchodování s kryptoměnami s názvem StormGain. V listopadu společnost Wolverhampton Wanderers FC oznámila partnerství s loterijní a herní společností CryptoMillionsLotto, která vyplácí výhry v bitcoinech.

E-sporty na blockchainu

Vše, co musíte udělat, abyste viděli vzkvétat odvětví elektronického sportu, je podívat se na počet lidí, kteří se přihlásí ke sledování turnajů naživo. Celé stadiony se vyprodávají plné fanoušků, kteří se chtějí dívat na nejlepší hráče na světě, jak hrají League of Legends, Starcraft, World of Warcraft a další populární hry. Kombinace geeků milujících kryptoměny a geeků milujících společné hraní je přirozené.

Zatímco skeptik bitcoinů a majitel Dallasu Mavericks Mark Cuban je před námi již se svými investice v Unikrnu, platforma pro hazardní hry v oblasti e-sportů je na scéně novým příchodem. Říká se tomu Kronoverse. Zatímco Unikrn si klade za cíl udělat z hazardu v e-sportu hračku, Kronoverse jde spíše o ověřování toho, zda události e-sportu poskytují prokazatelně férové ​​výsledky, a dávají výsledky blockchainu, který si fanoušci mohou ověřit.

Ať tak či onak, je jasné, že rychle rostoucí miliarda dolarů v odvětví e-sportu bude v nadcházejících letech inkubátorem mnoha zajímavých krypto a blockchainových projektů. Vývoj v roce 2019 je toho důkazem.

Kromě čtyř velkých vývojových trendů ovlivňujících cenu bitcoinů v loňském roce došlo k několika dalším vývojům, které mají pozitivní dopad na krypto svět, například litecoinovou akci na polovinu a partnerství Tron se společností Samsung.

Vzhledem k tomu, že se odvětví v roce 2020 a dále rozvíjí, bude rok 2019 vždy považován za velký rok pro bitcoiny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map