PrimeDice odhodlána porazit trh bitcoinových kostek

PrimeDice

Uprostřed konkurence PrimeDice nadále zaujímá významnou velikost trhu pro sázení na bitcoinové kostky. Je to nepopiratelně jedna z nejpopulárnějších bitcoinových her online, což lze z velké části připsat sázkovým službám, které nabízí, zejména standardní off-chain kostky a konkurenceschopnější a interaktivnější PVP (Player vs Player) hra a její kompatibilita s mobilní prohlížeče.

Měl jsem příležitost zapojit se do rozhovoru s jedním ze zástupců PrimeDice a on se podělil o své dva centy Bitcoinové hazardní hry, stejně jako kousky důležitých detailů o značce a jejích plánech na zlepšení její nabídky.

V současné době existuje mnoho bitcoinových kostek. Byla PrimeDice spuštěna před nimi?

Naši první verzi (primedice 1) jsme spustili již v květnu 2013. Setkali jsme se s téměř okamžitým úspěchem, pokud jde o objem, ale první týden jsme zaznamenali ohromující ztráty a nebyli jsme si jisti, zda budeme od tohoto bodu pokračovat. Věci se poté začaly pro nás rychle zlepšovat a od té doby směřujeme nahoru.

Promluvme si o softwaru, který používá. Jak to je a kdo to udělal?

Krása Primedic 1, 2 a 3 spočívala v tom, že vše bylo 100% vyrobeno na zakázku podle našich specifikací. Zjistili jsme, že je líné, že spousta kasin v té době jednoduše kopírovala vkládání kódu a přidávala do mixu přijetí bitcoinů. Strávili jsme více než 5 měsíců prací na kódu / designu každé jednotlivé iterace se soukromými designéry a vývojáři. Tato úroveň přizpůsobení nám umožnila dokonale přizpůsobit zkušenost, kterou jsme jako bitcoiners chtěli, vůči standardnímu uživateli bitcoinů.

Jaké jsou charakteristické vlastnosti PrimeDice, které ji odlišují od ostatních značek?

Jedním z hlavních rozdílů mezi Primedicemi a jinými kostkami v tuto chvíli je možnost PVP, kterou nabízíme. Umožňujeme hráčům sázet neomezené množství proti sobě na hranici nulového procenta domu v místnosti PVP chatu. Také mám pocit, že v tuto chvíli máme nejživější komunitu jakékoli jiné bitcoinové herní stránky, což je okamžitě patrné, když se připojíte k jedné z našich chatovacích místností.

Dalším klíčovým rozdílem, který jsem si všiml mezi sebou a mnoha dalšími značkami, je to, že se nebereme příliš vážně; jsme jen pár dlouhých uživatelů bitcoinů, kteří se dobře baví.

Jelikož podnikáte, jaké jsou vaše názory na vznik bitcoinových kasinových a hazardních her a obecně na bitcoiny?

Bitcoin nabízí bezprecedentní schopnost sázet své mince online okamžitými vklady, výběry a prokazatelně spravedlivými systémy, které vás udrží v bezpečí. Kasina jsou pravděpodobně zabijáckou aplikací bitcoinů právě teď, zejména pro každého, kdo zažil hraní s online kasinem a čekal na svou kontrolu v e-mailu. Z tohoto důvodu mě absolutně nepřekvapuje, že bitcoinové i bitcoinové hazardní stránky budou rychle pokračovat v růstu, když se vydáme směrem k budoucnosti.

Jak významná bude kryptoměna v našich životech v budoucnu?

Bitcoin nabízí možnost nám všem konečně a skutečně vlastnit své peníze. Ti, kteří správně používají bitcoiny, aniž by se spoléhali na služby peněženek třetích stran, mohou skutečně získat ocenění za hodnotu a dopad bitcoinů.

Moje předpověď je, že bitcoiny pro malé kryptoměny pro malé transakce, jako je nákup pizzy, ztratí, ale budou silně využívány při fúzích a akvizicích a během příštích 5–10 let budou považovány za digitální zlato. Obávám se, že regulace nevyhnutelně posune průměrného spotřebitele od bitcoinů k službám jako Stripe / PayPal.

Tváří v tvář a překonávání výzev jsou nedílnou součástí úspěchu značky a podnikání. Můžeš mluvit více o překážkách, se kterými jste se setkali?

Povaha tohoto podnikání je vysoce riziková; nabízíme uživatelům maximální výplatu 40 mincí v jedné sázce. Sázky lze podat extrémně rychle a odchylka spojená s naší nepatrnou hranou aktuálního domu ve výši 91% nám může způsobit ztrátu velkých částek v krátkých časových obdobích. V tomto okamžiku fungujeme dobře více než rok a v tomto okamžiku se mnohem méně obáváme tohoto druhu odchylky.

Další výzvou, které čelíme, je rostoucí počet podvodníků a podvodníků v současné komunitě. Jen tento týden byla nastavena hrstka PD klonů, aby se pokusila phishingovat hesla. Děláme, co je v našich silách, abychom tomu zabránili, ale je na našich uživatelích, aby zůstali ostražití a dávali si pozor na tyto weby.

U značky jste již projevili neustálé zlepšování. Řekni mi; jsou nějaké plány, jak to posunout na další úroveň?

Po vybudování nejsilnější reputace v bitcoinovém herním prostoru máme velkou flexibilitu, pokud jde o to, kam bychom se mohli rozšířit. Právě teď se zaměřujeme na budování naší nejnovější verze Primedic na to nejlepší, co by mohlo být. Náš tým vedl diskuse o rozšíření nad kostky nebo dokonce hraní her, ale zatím nebylo nic potvrzeno.

Řekněme, že teď mluvíte se svými potenciálními zákazníky, co byste jim řekli?

Na rozdíl od většiny kasin jsme my (zaměstnanci PD) vysoce aktivní v bitcoinové komunitě. Jsme otevřeni všem návrhům a děláme vše, co je v našich silách, abychom našim uživatelům zajistili co nejsilnější zážitek z používání toho nejlepšího možného prokazatelně spravedlivý na novém webu a nabízí solidní jackpot, PVP a přidružený systém.

Báječné. Děkuji za váš čas a vše nejlepší v podnikání!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map