Proč je bitcoinová hotovost na vzestupu

Od zjištění cenového dna v prosinci Bitcoin Cash je více než 110%. Jen několik týdnů poté, co cena dosáhla dna, provedl rozhovor s Forbes.com sám Bitcoin Jesus, Roger Ver. V rozhovoru předpovídá, že Bitcoin Cash nakonec předběhne bitcoiny, pokud jde o tržní kapitalizaci. Prozkoumejme trochu více o Bitcoin Cash, proč roste na vrchol a výzvy, kterým projekt čelí.

Bitcoinová hotovost v top 5

V době psaní tohoto článku byla tržní kapitalizace Bitcoin Cash sedí na téměř 6,8 miliard USD USD. Nyní je to čtvrtá nejživější kryptoměna na světě. S více než 18,2 miliony mincí BCH v oběhu právě teď to znamená, že hodnota každé mince je téměř 400 USD. V poslední době se bitcoinová hotovost obrací s Bitcoin SV. Oba projekty představují vidličku (aka variaci) původního kódu bitcoinu. Zastánci posledně jmenovaného projektu tvrdí, že BSV funguje na úrovni, která se blíží původní misi a vizi tvůrce bitcoinů, Satoshi Nakamota.

Jak již bylo uvedeno na BTCGG, Calvin Ayre, zakladatel hazardních her Bodog.com, je velkým fanouškem Bitcoin SV jako jediného skutečného bitcoinu, který by měl vládnout světu. Roger Ver (generální ředitel společnosti Bitcoin.com) přesto říká, že nad všemi bude vládnout bitcoinová hotovost.

Důvod Roger Ver věří v BCH

Na otázku ve svém nedávném rozhovoru pro Forbes, jak Bitcoin Cash slouží světu, říká Ver Bitcoinová hotovost umožňuje jednotlivcům odesílat a přijímat peníze v jakékoli výši, kdekoli a téměř zdarma. Nejsou vyžadovány žádné vládní kontroly ani povolení. O bitcoinu říkal to samé jako jeden z prvních uživatelů projektu, ale věří, že bitcoin už není králem.

Verův postoj je částečně založen na skutečnosti, že je silně finančně investován do bitcoinové hotovosti. Samozřejmě chce, aby byl projekt úspěšný. Na konci dne je rizikovým kapitalistou, který chce dál vydělávat peníze. Existuje však další důvod, proč Ver věří v bitcoinové hotovosti nad bitcoiny a všemi ostatními altcoiny. Je to tím, že blockchain BCH může usnadnit levnější transakce s vyšším objemem než bitcoinová síť. Ver věří, že nakonec si BCH uvědomí tuto skutečnost, čím dál více lidí.

Další důvody Bitcoin Cash roste

Ve světě bitcoinových hotovostí existují další tři velké časové vývoje, které ovlivňují jeho současný růst cen. Jedním z nich je hlavní řešení, které má předinstalovanou Bitcoin peněžní peněženku Bitcoin.com na všech telefonech HTC. Druhým velkým vývojem je skutečnost, že Bitcoin Cash je jedinou sítí, která je schopna anonymně vyplácet investiční dividendy investorům na blockchainu. Původní bitcoinová síť to nedokáže. Tento vývoj je dlouhodobě velký, protože vítá institucionální investice.

I když jsou obě tyto odhalení pozitivní, ve skutečnosti existuje jeden potenciálně negativní vývoj, který by v krátkodobém horizontu mohl ve skutečnosti zvýšit cenu mincí Bitcoin Cash.

Daň z těžby bitcoinů v hotovosti

Skupina respektovaných vývojářů prosazuje myšlenku účtování 6% daně ze zisků z těžby bitcoinových hotovostí jako způsob generování základního příjmu pro vývojáře. Jak zdůrazňuje Ver a další odpůrci, problém spočívá v tom, že neexistuje žádná oficiální struktura nebo soubor zásad, jak by tyto prostředky měly být shromažďovány nebo distribuovány. Původní dokument podrobně popisující navrhovanou daň doporučuje použít čínskou filozofii ze staré školy známou jako nediskutující teorie původně vytvořená známou komunistickou stranou Deng Xiao Ping. The filozofie si myslí, že čím více času lidé tráví hádkami, tím méně času musí mít na dokončení. Celá myšlenka je posunout věci kupředu a nenabízet žádnou příležitost k debatě.

Mnoho krypto teroristů se staví proti filozofii, která říká, že komunistický přístup poskvrňuje celý bod kladení měn na blockchain. Dát lidem svobodu.

Proč by tedy taková kontroverze ve skutečnosti tlačila cenu Bitcoin Cash výše? Protože hlasování o této otázce proběhne v polovině května a skupiny, které se nelíbí myšlenka daně z těžby v síti Bitcoin Cash, hrozí, že vytvoří další vidličku kódu Bitcoin. Pokud dojde k rozvětvení, držitelé BCH by byli schopni držet své mince a požadovat mince jakéhokoli nově viditelného projektu, který se narodil. Stručně řečeno, investoři by vyhráli dvakrát.

Překročí bitcoinová hotovost někdy hodnotu bitcoinu? Pouze čas ukáže. Ale mnoho investorů sází Roger Ver a další evangelisté BCH to posunou na vrchol.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map