Abyste se mohli podílet na prodeji tokenů CoinFi, musíte nám uvést svou adresu Etherea. To bude adresa, kterou nám pošlete Ethereum prostřednictvím a obdržíte své CoinFi žetony.

Sledujeme výši vašeho příspěvku propojením této adresy Ethereum s vaším účtem na CoinFi – tento proces se nazývá whitelisting.

To zní dostatečně jednoduše, ale je třeba nejprve určit několik věcí:

  • Prodeju tokenů se může účastnit pouze povolená adresa Etherea.
  • Nemůžete přispět zasláním Etherea přímo z burzy, jako je Coinbase, Kraken nebo kdekoli jinde. Budete si muset vytvořit vlastní peněženku Ethereum a pomocí této adresy zaslat svůj příspěvek.

V tomto článku vám ukážeme, jak přesně si vytvořit vlastní peněženku, jak poslat své Ethereum odněkud jako Coinbase do vaší peněženky a jak nám poslat vaše Ethereum, když začne prodej tokenů.

Krok 1: Vytvořte svou adresu Etherea

Existuje mnoho různých peněženek Ethereum a většina z nich je v pořádku. MyEtherWallet doporučujeme těm z vás, kteří nejsou obeznámeni s různými peněženkami. Je to nejpříjemnější pro uživatele.

Jít do https://myetherwallet.com a podle pokynů vytvořte peněženku. Nezapomeňte uložit web do svých oblíbených položek, abyste při příští návštěvě neklikali na phishingový odkaz.

1.) Navštivte https://www.myetherwallet.com

2.) Vytvořte si peněženku se silným heslem. Ujistěte se, že jste heslo někde uložili – neexistuje žádná funkce pro obnovení hesla! Doporučujeme uložit jej na kousek papíru kromě digitálního místa, kam jej plánujete uložit.

3.) Stáhněte si soubor úložiště klíčů a uložte jej. Tento soubor v kombinaci s heslem odemkne vaši peněženku.

4.) Uložte svůj soukromý klíč někam na bezpečné místo. Neztraťte to a neposílejte nám to. Pokud vlastníte tiskárnu, získejte také papírovou peněženku.

5.) Na další stránce budete muset odemknout peněženku, abyste našli svoji adresu. Můžete buď nahrát právě stažený soubor úložiště klíčů, nebo zadat soukromý klíč, který jste právě uložili. Pokud použijete možnost Úložiště klíčů, budete také vyzváni k zadání hesla.

6.) Jakmile odemknete peněženku, uvidíte zůstatek na účtu a adresu Ethereum. V tomto příkladu jsme rozmazanou část adresy. Toto je vaše veřejná adresa Ethereum, kterou nám musíte poskytnout (Pouze pro upřesnění, vaše veřejná adresa bude ta, která začíná 0x. NEPOSÍLEJTE nám svůj soukromý klíč)

Nyní máte svoji adresu Ethereum a můžete s ní dělat několik věcí. Pro účast na našem prodeji tokenů musíte udělat 3 věci.

Krok 2: Zašlete Ethereum na svou adresu

Použijte něco jako Coinbase nebo Kraken k nákupu nějakého Etherea za USD nebo EUR nebo za jakoukoli místní měnu. Pokud Coinbase / Kraken ve vaší zemi nefunguje, můžete také použít místní burzu.

Jakmile zakoupíte Ethereum, pošlete malou částku na adresu MyEtherWallet.

Doporučujeme nejprve poslat malou částku, abyste se ujistili, že jste obeznámeni s tímto procesem a správně jste zkopírovali svou adresu.

Některé směny převádějí finanční prostředky trochu pomalu, takže bude pravděpodobně nutné počkat 30 minut a více, než převod proběhne.

Jakmile se Ethereum objeví na vaší adrese MyEtherWallet (známé také jako MEW), víte, že proces funguje, a můžete poslat zbytek svého Etherea na vaši adresu MEW.

Krok 3: Řekněte nám svou adresu Etherea

Jakmile sami sobě prokážete, že vaše nová adresa MEW funguje dobře, můžete nám svou adresu sdělit (vaše veřejná ETH adresa – ta, která začíná 0x) a získejte seznam povolených. Nezapomeňte, že do našeho prodeje tokenů budete moci přispět pouze pomocí této adresy na seznamu povolených a NEMŮŽE to být adresa na výměnu (jinak nemůžeme rozlišovat mezi ostatními lidmi na burze). Proto jste ve výše uvedených krocích vytvořili jedinečnou adresu.

Chcete-li aplikaci dokončit, přihlaste se na palubní desku CoinFi a klikněte na zelené tlačítko „Dokončit registraci“.

Sem zadejte svoji adresu Etherea:

Jakmile tuto stránku vyplníte, obdržíme vaši přihlášku a jakmile vás schválíme, upozorníme vás, za předpokladu, že jste ze země, která se může účastnit prodeje tokenů.

Krok 4: Zašlete nám svůj příspěvek, až začne prodej

Jakmile začne prodej našich tokenů, budete připraveni přispět! Zde je podrobný návod.

Přihlaste se na svůj hlavní panel na adrese https://sale.coinfi.com/dashboard

Zde uvidíte adresu, na kterou potřebujete poslat svůj příspěvek:

Důležité: Toto je jediné místo, kde byste měli najít adresu. Různí lidé budou mít různé adresy příspěvků, takže neposílejte na jinou adresu, než jakou vidíte na hlavním panelu. Nezobrazí se, dokud nebude spuštěn náš prodej tokenů, takže pokud tam nyní nic nevidíte, žádný problém.

Abychom mohli poslat váš příspěvek Ethereum, vrátíme se na MyEtherWallet.com a použijeme „Odeslat Ether & Karta Tokeny.

Na další stránce vás požádá o odemčení peněženky, stejně jako dříve. Můžete také použít svůj soukromý klíč, ale v tomto příkladu používáme soubor úložiště klíčů, protože je bezpečnější.

Dále na této stránce zadejte adresu našeho příspěvku. To je ten, který najdete na zeleném panelu na řídicím panelu (jak jsme zmínili výše).

Ujistěte se, že cena plynu nepřesahuje 50 Gwei.

Jedná se o malý transakční poplatek, který si těžaři Ethereum účtují za převod.

Vyberte částku Etherea, kterou chcete odeslat (minimálně 1 ETH pouze pro předprodej, minimálně 0,25 ETH vyžadovaný pro davový prodej), a klikněte na „Generovat transakci“. Změňte limit plynu na 150 000.

Jakmile tento proces úspěšně dokončíte, bude příspěvek zaslán na naši smlouvu a v části „Historie transakcí“ uvidíte doklad o transakci..

Jakmile pošlete svůj příspěvek, obdržíte své žetony 7 dní po skončení crowdsale.

Pokud máte ohledně tohoto procesu dotazy, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu na adrese [chráněno e-mailem] nebo na telegramu: https://t.me/coinfi

Těším se, až tě uvidím uvnitř!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me